سامانه های هوشمند سما

سامانه های هوشمند سما

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴
ارتباط با سامانه های هوشمند سما
شماره برگزارکننده
۰۲۱۲۶۲۹۴۲۷۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره سامانه های هوشمند سما

سما دریک نگاه

شرکت سما در سال ۱۳۸۸ با ایده توسعه نرم افزاری به منظور مدیریت مجتمع های مسکونی، تجاری و شهرک ها با تیمی متشکل از سه نفر از مهندسان کشورمان با نام گروه نرم افزاری سما راه اندازی شد. با گسترده تر شدن و افزایش تنوع درخواست ها، این مجموعه نیز زمینه فعالیت خود را توسعه داد تا آنجا که برخی از مجتمع های مسکونی و تجاری در سایر نقاط کشور را نیز تحت پوشش خدمات خود قرار داده و موجب جلب اعتماد سازندگان و اعضای هیات مدیره مجتمع های بیشتری شد.

در سال ۱۳۹۱ نرم افزار سما موفق به اخذ گواهی تاییدیه فنی به شماره ۲۰۴۸۷۳ از شورای عالی انفورماتیک کشور زیر مجموعه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریس جمهور شد.
با رشد روز افزون سرمایه گذاری در بخش ساخت مجتمع های مسکونی، تجاری و مراکز خریدی که استفاده از تکنولوژی های بروز در هوشمند سازی آنها مد نظر سازندگان قرار گرفته است، گروه نرم افزاری سما را بر آن داشت تا با توسعه منابع خود و با نام تجاری سامانه های هوشمند سما به تولید سیستم های هوشمندی که در کنار نیروی انسانی قرار گرفته و در مدیریت اینگونه مجتمع ها اطلاعات را دقیق، به موقع و تحلیل شده در اختیار مدیران قرار دهد، بپردازد.

چشم انداز ما هوشمند سازی طیف وسیعی از مجتمع های مسکونی، تجاری، شهرک ها و مراکز خرید می باشد به گونه ای که امنیت، صرفه جویی در مصرف انرژی، تسهیل در اجرای قانون، کاهش هزینه های نگهداری مجتمع ها و شفافیت در مدیریت، حداقل دست آورد راه اندازی این سیستم برای اعضای هیات مدیره و بهره برداران مجتمع ها باشد.

https://evand.com/events/اولین-دوره-مقدماتی-آموزش-مدیریت-مجتمع-های-مسکونی