شتابدهنده  بن‌دا لب

شتابدهنده بن‌دا لب

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۶۴
ارتباط با شتابدهنده بن‌دا لب
شماره برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۲۱۹۹۶۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره شتابدهنده بن‌دا لب

مجموعه شتابدهنده و سرمایه‌گذاری بُن‌دا لَب به استارتاپ‌های حوزه‌ی زیست‌فناوری خدمات شتابدهی و سرمایه‌گذاری ارائه می‌دهد.

 خدماتی که بن‌دا لب به استارتاپ‌ها به منظور تجاری‌سازی طرحشان ارائه می‌دهد:

تامین فضای کار و تجهیزات کامل آزمایشگاهی

 همانطور که مستحضر هستید فعالیت استارتاپ‌های این حوزه عموما در آزمایشگاه انجام می‌شود. از این رو دسترسی راحت به فضای آزمایشگاهی و مجاورت فضای کاری و آزمایشگاهی بسیار مورد توجه است. در این راستا تجهیزات کامل برای آزمایشگاه سلولی، میکروبی و عمومی در محل شتابدهنده‌ در کنار فضای کار اشتراکی فراهم گشته‌است.

دسترسی به منتورهای کسب و کاری و فنی

 در مدت فعالیت بن‌دا لب، با افراد پر تجربه‌ای در زمینه‌ی نوآفرینی و خلق ارزش ارتباط گرفته‌ایم. از آنجا که وجود یک مشاور و منتور با تجربه بسیار به شفافیت مسیر استارتاپ‌ها کمک می‌کند، این یکی از خدماتی است که در بن‌دا لب بسیار به آن پرداخته شده است.

بذرمایه به منظور تامین مواد مصرفی و توسعه محصول

 بن‌دا لب هم به صورت سرمایه‌گذاری نقدی و هم غیر نقدی به استارتاپ‌ها خدمات ارائه می‌دهد. از این رو سرمایه‌ی مورد نیاز استارتاپ برای تامین مواد اولیه و همچنین توسعه محصول را تامین می‌نماید. همچنین یکی از چالش‌های این حوزه دسترسی سریع و آسان به مواد اولیه‌ی با کیفیت است. با وجود شرکت بازرگانی زیرمجموعه‌ی گروه توسعه بن‌دا و همچنین دفتر مستقر در کشور عمان گروه، واردات این مواد با سرعت بیشتری انجام می‌شود.

 همچنین واحد سرمایه‌گذاری بن‌دا ونچرز به عنوان واحد سرمایه‌گذاری خطرپذیر مرکز نوآوری نُوآ با در اختیار قرار دادن سازمان گسترده و یک زنجیره ارزش کامل، از فناوران برای تسریع بخشیدن به مسیر رشد خود و ساخت یک کسب و کار ماندگار حمایت می‌کند. از این رو هر استارتاپی که وارد شتابدهنده‌ی بن‌دا لب می‌شود در کنار خود یک واحد سرمایه‌گذاری خطرپذیر نیز دارد. خدماتی که بن‌دا ونچرز به استارتاپ‌ها ارائه می‌دهد شامل:

تزریق سرمایه تامین مالی شرکت‌های در حال رشد و تازه تاسیس

کمک به توسعه و تجاری‌سازی

کمک به کسب سهم بازار

دسترسی به زنجیره ارزش گروه توسعه بن‌دا

 با توجه به فعالیت‌های گسترده گروه توسعه بن‌دا، یک استارتاپ با ورود به شتابدهنده‌، امکان دسترسی به یک زنجیره ارزش گسترده از شتابدهی، سرمایه‌گذاری و تامین مالی، توسعه زیست احداث و تامین تجهیزات، ساختمان و سازمان بهره‌بردار تا سازمان صادرات را خواهد داشت.

امکان دسترسی به زیرساخت‌های کارخانه بن‌دا فرآور

 کارخانه‌ی بن‌دا فرآور به عنوان یکی از نمونه‌های عینی عملکرد مجموعه در حوزه‌ی زیست‌فناوری است. این کارخانه به عنوان تولید کننده صنعتی آنزیم و دارای مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفی محصولات آنزیمی و بیولوژیک مطابق با استاندارد ISO-17025 است. امکان تعامل نزدیکی با متخصصان کارخانه و همچنین دسترسی به زیرساخت‌های آن از جمله فضای GMP کارخانه برای استارتاپ‌های مستقر در بن‌دا لب وجود دارد.