شرکت راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران سیستم رستاک

رویداد‌ها۳۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۳
سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت

آموزش لید میانی (LEED V4، GREEN ASSOCIATE)

  • تهران
  • ۶۶۰,۰۰۰ تومان
آواتارشرکت راهبران سیستم رستاک
سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت

مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

  • تهران
  • ۶۶۰,۰۰۰ تومان
آواتارشرکت راهبران سیستم رستاک
ارتباط با شرکت راهبران سیستم رستاک
شماره برگزارکننده
۴۴۲۲۰۶۹۹ داخلی ۱۰۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره شرکت راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران سیستم رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک در سال 1388 تاسیس شد. هدف از تأسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش حرفه ای و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی می باشد.

این شرکت در سایه بهره مندی از اساتید و مشاوران مجرب و همچنین التزام به پیاده سازی سیستم های به روز مدیریتی و پشتیبانی، افتخار دارد که خدماتی درخور مشتریان حقوقی و حقیقی خود قرار می دهد و حفظ و توسعه ارتباط و تعامل مستمر با تمامی مخاطبان جزئی جدایی ناپذیر ارزش های این شرکت بوده است. تمام اساتید همکار این مجموعه دارای مدارج ممتاز علمی و عملی و گواهینامه های شایستگی ارائه خدمات مشاوره و آموزش می باشند.

آقای علی واحدی دیز، به عنوان مدیر عامل شرکت، در کنار مدارج تحصیلی عالی و تجارب کاری مختلف اجرایی و مدیریتی، دارای مدارک مدیریت سبد پروژه حرفه ای (PfMP)، مدیریت طرح حرفه ای (PgMP)، مدیریت پروژه حرفه ای  (PMP)، مدیریت ریسک حرفه ای (RMP) و مدیریت زمان حرفه ای (SP) از موسسه مديريت پروژه آمريكا (PMI) می باشند. همچنین ایشان داراي كمربند مشكي  BSCو گواهينامه دوره پيشرفته  BSC(دوره تربيت مـدرس) از موسسه BSC آمريكا می باشند.