شرکت نجات کسب و کار

شرکت نجات کسب و کار

رویداد‌ها۲۳
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۳۴۶
ارتباط با شرکت نجات کسب و کار
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۰۶۴۰۹۸
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره شرکت نجات کسب و کار

گروه نجات یک مجموعه مشاوره‌ای در حوزه مدیریت است که تحت هدایت یک منتور استراتژیک ایجاد شده و هم به شرکتهای خرد و کوچک و هم به شرکتهای متوسط و بزرگ خدمات ارائه می‌دهد. ما با مشتریانی از سراسر ایران کار کرده‌ایم. باور داریم که در شرایط فرارقابتی جهان که کشورمان نیز به آن وارد شده، شرکت‌ها نیاز به چارچوب‌ فکری و کاری جدیدی دارند تا بتوانند اثربخش باشند.

در گروه نجات ترکیبی متنوع از متخصصان و مشاوران به صورت تیم فعالیت می‌کنند تا شرایط صنعت و بازار مشتریان را درک کرده و بهترین راهکار را به آنها ارائه نمایند. گروه نجات هم راهکارهای استاندارد و هم سفارشی دارد که آنها را در کنار ایده‌های ارزش‌زا به مشتریان خود ارائه می‌کند تا به اهداف کسب‌وکارشان دست یابند. روش کاری ما، ترویج نگرش‌های موفق و قابلیت‌سازی مشتریان جهت تدوین و اجرای برنامه‌های کاری آنهاست.

ما همچنین برنامه‌های آموزشی متعددی در حوزه‌های مختلف مدیریتی ارائه می‌کنیم و یادگیری حاصل از این دوره‌ها که با حضور تعداد زیادی از مدیران برگزار شده، توانسته راهکارهای ما را برای مشتریانمان غنی کند. ما آماده‌ایم تا تمامی تجاربمان را با نیروهای شما در میان بگذاریم تا آنها نیز در سازمان شما دستاوردهای عالی بسازند.