گروه (P.T.C (persian trusted currency

گروه (P.T.C (persian trusted currency

رویداد‌ها۵
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۱۰
ارتباط با گروه (P.T.C (persian trusted currency
شماره برگزارکننده
۰۹۱۲۵۰۷۸۶۴۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره گروه (P.T.C (persian trusted currency

درباره Persian Trusted Currency

"Persian Trusted Currency" با هدف ارائه خدمات تخصصی در بازارهای فرا بورس ارزهای خارجی، پایه گذاری گردیده است، و بنا بر آن دارد که با عرضه مناسبترین سرویس های معاملاتی از سوی کارگزاران معتبر بازار معاملات ارز و تدوین دوره های آموزشی در سطوحی متفاوت، امکان موفقیت کاربران خود را افزایش دهد.

شفافیت در اطلاع رسانی در کلیه سطوح، اساسا در دستور کار ما قرار داشته و خوشحالیم پس از سپری کردن سال ها در کنار مشتریان خود فضائی امن با کارائی بالا برای علاقه مندان سرمایه گذاری وتجارت در بورس های بین المللی فراهم نموده ایم.

مبنای تفکر مدیران "Persian Trusted Currency" بر پایه استراتژ ی برنده، برنده استوار است، به عبارت دیگر سود شما، سود ما بوده و دوام شما بقای ما را تضمین مینماید، پس به نفع شما و ما میباشد، تا که در جهت تامین بستری مناسب از اطلاعات تخصصی لازم برای شما گام برداریم، تا شما آگاهانه به معاملات سودمند خود پرداخته و ما نیز به سود خود دست یابیم.

از همین منظر یکی از اهداف استراتژیک Persian Trusted Currency، علاوه بر فراهم نمودن سرویس های استاندارد معاملاتی، گسترش و ارتقاء دانش فنی معامله گران ایرانی میباشد . چرا که اعتقاد داریم تجارت در بازارهای فرا بورس ارز حرفه ای کاملا دانش محور بوده و انجام معاملات در این بازارها مستلزم کسب دانش لازم و تجربه کافی میباشد، و چون هدف ما در درجه اول کسب سود و ایجاد درآمد برای شما علاقه مندان میباشد، از همین روی نهایت سعی ما بر این است که با اطلاع رسانی علمی و فنی لازم، به همراه راهنمائی و مشاوره مناسب کلیه نقاط ابهام در ذهن شما روشن شده، تا با آگاهی کامل در این بازارقدم نهاده وگامهای بعدی شما نیز با موفقیت هر چه تمامتر برداشته شود.

مدیریت Persian Trusted Currency