فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا

فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا

رویداد‌ها۶
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۶۱
ارتباط با فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا
وبسایت
www.athena.ir
شماره برگزارکننده
۴۴۲۷۶۹۳۷ - داخلی ۱۰۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا

ما در گروه شرکت‌های آتنا می‌کوشیم به عنوان مجموعه‌ای پیشرو و موفق در زمینه ارایه راهکارهای جامع و کارآمد IT، سهمی در توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی کشورمان داشته باشیم. توجه به مشتریان، کیفیت خدمات و پاسخگویی سریع همواره سر لوحه کار ما قرار داشته و در محیطی برنده–برنده، زمینه رشدی پایدار را برای ذی‌نفعان فراهم می‌سازیم. گروه شرکت‌های آتنا، با تاسیس اولین شرکت خود، فناوری اطلاعات و ارتباطات آتنا، در سال ۱۳۸۵ متولد شد.


با توجه به نیاز روزافزون و رویکرد مثبت بازار به حوزه امنیت شبکه و اطلاعات، و ضرورت پشتیبانی سریع و تخصصی، شرکت پارس آتنا دژ (پـاد) با هدف پاسخگویی به این دسته از مشتریان در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود. این شرکت طی سال‌های فعالیت خود توانسته است بازیگر قدرتمندی در حوزه توزیع محصولات امنیت شبکه و اطلاعات شود.
در کنار این دو شرکت، ۴S technologies در کشور امارات متحده عربی برای پاسخگویی به نیاز مشتریان داخلی به ارتباطات بین‌المللی و همچنین فعالیت در بازار این کشور تشکیل شد.
در سال ۱۳۹۴ نیز شرکت دانش‌بنیان سامانه‌نگار آتنا (سنا)، جدیدترین عضو گروه شرکت‌ها، با هدف ارائه سرویس‌های نوین در حوزه‌های تامین جمعی سرمایه (crowdfunding) و خدمات ابری فعالیت رسمی خود را شروع کرد.