مؤسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان

مؤسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان

رویداد‌ها۹۸
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴۲۷
ارتباط با مؤسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان
شماره برگزارکننده
-۰۲۱-۸۸۶۲۸۹۴۰- ۰۲۱-۸۸۶۲۸۹۳۶- ۰۲۱-۸۸۶۲۸۹۴۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره مؤسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان

موسسه بین المللی توسعه دانش فردای ایرانیان در راستای استفاده از دانش و تجربه نخبگان و دانشگاهیان ایرانی داخل و خارج از کشور شکل گرفته است. با توجه به ظرفیت بسیار بالای علمی و تخصصی نخبگان ایرانی در حیطه های مختلف دانشگاهی و صنعتی، تعریف راهکارهای متنوع جهت استفاده از این ظرفیت و انتقال آن به مخاطبین گوناگون از جمله دانشجویان، مهم ترین رسالت این موسسه محسوب می شود.
در همین راستا این موسسه در قالب تعریف راهکارهای همکاری و ارتباط با سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی، در زمینه های گوناگون آموزشی و پژوهشی فعالیت می نماید.
تعریف دوره های تخصصی در حیطه های فنی و مهندسی، علوم پایه، مدیریت و اقتصاد در قالبهای گوناگون سخنرانی، کارگاه و… یکی از فعالیتهایی است که این موسسه جهت نیل به هدف اصلی خود انجام می دهد. همکاری در برگزاری کنفرانسها و سمینارهای علمی و کاربردی، و همکاری با دانشگاهها و موسسات آموزشی جهت استفاده از دانش ایرانیان نخبه داخل و خارج از کشور از دیگر فعالیتهای این موسسه می باشد.

طرح “یک سفر، یک سمینار” که هم اکنون بیش از یک دهه است که در حیطه های علوم پایه، فنی مهندسی، مدیریت و اقتصاد در حال انجام است، از جمله طرحهایی است که این موسسه در انجام آنها همکاری می نماید. دانشگاهیان غیرمقیم علاقمند و داوطلب به برگزاری سخنرانی، کارگاه، نشست علمی و… از طریق این طرح می‌توانند به یکی از مراکز آموزشی و پژوهشی داخل کشور معرفی شده و نسبت به تسهیم داشته‌های علمی خود اقدام نمایند. برقراری ارتباط و انجام هماهنگی‌های لازم جهت انجام این پروژه توسط موسسه بین المللی توسعه فردای ایرانیان صورت می‌پذیرد.