گروه آموزشی بازاریابی داده محور متریسه

گروه آموزشی بازاریابی داده محور متریسه

رویداد‌ها۴
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۷۰
متاسفانه نتیجه‌ای براساس جستجوی شما یافت نشد
ارتباط با گروه آموزشی بازاریابی داده محور متریسه
شماره برگزارکننده
۰۹۹۸۱۰۲۳۴۲۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره گروه آموزشی بازاریابی داده محور متریسه

گروه آموزشی تحقیقات بازار و علوم داده متریسه با توجه به نیاز محیط کسب و کار ایران به رویکرد بازاریابی تحلیلی و داده محور تشکیل شده است. در گروه آموزشی متریسه می کوشیم علاقمندان و فعالان کسب و کار و بازاریابی را به نگاه سیستمی، تحلیلی و داده محور مجهز کنیم تا بتوانند در تحول سازمانهای خود موثر باشند.

ما معتقدیم رویکردهای بازاریابی بر مبنای روانشناسی مثبت نگر، هنر مذاکره، زبان بدن و صورت و تلاشهای بر مبنای مجذوب سازی مشتری نهایی اگرچه در جای خود مفید هستند اما در صورتی که با تحلیلهای درست و مبتنی بر شناخت بازار، شناخت رقبا و شناخت مصرف کننده همراه نباشند صرفا حالت نمایشی به خود می گیرند که نمی تواند به رشد شرکتها کمک کند

بر اساس تجربه سالها فعالیت اعضای گروه در زمینه مدیریت بازاریابی و تحقیقات بازار در شرکتهای معتبر ملی و بین‌المللی به جد معتقدیم که می بایست سازمانهای ایرانی به نگاه بازاریابی داده محور و تحلیلی مجهز شوند. بنابراین در تلاش هستیم با اجرای دوره های آموزشی کارگاهی و عملیاتی در زمینه بازاریابی، تحقیقات بازار و دیتا‌ساینس به کاهش شکاف میان بازاریابی علمی و تحلیلی و آن چه در جریان است کمک کنیم.

ما را در وبسایت و شبکه های اجتماعی همراهی کنید و با تعامل ارزشمندتان به ساخت محیطی پویا از متخصصان ایرانی یاری رسان باشید.