مدرسه هنری و تبلیغات ایده

مدرسه هنری و تبلیغات ایده

رویداد‌ها۳۵
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۷۳
ارتباط با مدرسه هنری و تبلیغات ایده
شماره برگزارکننده
۸۸۸۲۳۶۲۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره مدرسه هنری و تبلیغات ایده

ایده، موسسه ای است فرهنگی، آموزشی و پژوهشی شامل ارکان چهارگانه مدرسه هنری ایده، مدرسه تبلیغات ایده، گالری ایده و انتشارات ایده که از سال 1387 در قالب یک موسسه فرهنگی به عنوان یکی از ارکان اشاعه فرهنگ و هنر و ارتباطات در عرصه هنر و تبلیغات در ایران آغاز به فعالیت نمود و در طی هشت سال گذشته با تلاش و پشتکاری وافر تاثیری عمیق در تعالی و ارتقا فرهنگ و هنر و ارتباطات در جامعه ایجاد نموده است.

مدرسه هنری ایده به عنوان یک موسسه غیردولتی با هدف آموزش، پژوهش و تولید درعرصه فرهنگ و هنر  در سال 1387از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اجازه فعالیت گرفت. با انگیزه توسعه و رشد خلاقیت ها و اعتلای هنر ایران و به منظور بازنگری در ساختار فعالیت ها و ساماندهی هنرهای تجسمی ایران ، به عنوان یکی از ارکان اشاعه فرهنگ وهنرایرانی با برگزاری نمایشگاه های متوالی در گالری ایده مشارکت دارد. شیوه های موثر آموزشی، تعهد به کیفیت، تمایز در مسئولیت پذیری، دانش پژوه محوری، هدف گرا یی، ساختن آینده ای بهتر و پرورش ایده و خلاقیت از ارزشهای کلیدی ایده میباشند.

در بخش آموزش، دوره های تخصصی مدرسه ایده در سطوح مختلف تجربی و حرفه ای دردوره های تخصصی گرافیک، نقاشی، تصویرسازی، طراحی وب، چاپ و بسته بندی، عکاسی، انیمیشن، نرم افزارهای گرافیک و … برگزار میشود. این دوره ها کمک شایانی به علاقمندان رشته های هنری میکند تا توانمندیهای خود را شناسایی و سمت و سویی حرفه ای برای هنر خود آغاز کنند. رویکرد تازه در طراز جهانی آموزش، پایه گذاری حرکتی نو، به صورت دوره های کوتاه مدت است. سطح کیفیت آموزشها، موجب شده است تا هنرجویان و علاقمندان هنر، پاسخی برای نیازهای علمی و تکنیکی خود در دوره های آموزشی آن بیابند.

در پی استقبال کم‌ سابقه جامعه فرهنگی و به منظور تعامل بیشتر با هنرجویان و هنرمندان جوان، مؤسسه در کنار دوره های آموزشی، با هدف کمک به ایجاد خلاقیت، ‌نواندیشی و نوآوری، گالری ایده را برای نمایش آثارهنری هنرجویان همراه کرده است. همکاری و مشارکت اساتید و هنرمندان صاحب‌نام در حوزه‌ هنرهای تجسمی یکی از افتخارات ایده است.