مدرسه کسب و کار دانشگاه گلرنگ

مدرسه کسب و کار دانشگاه گلرنگ

رویداد‌ها۴
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۵۰
ارتباط با مدرسه کسب و کار دانشگاه گلرنگ
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۹۱۰۸۲۲
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره مدرسه کسب و کار دانشگاه گلرنگ

رسالت مدرسه کسب و کار گلرنگ آموزش بر مبنای علم، مهارت و هنر مدیریت و چشم‌انداز مدرسه کسب و کار گلرنگ قرار گرفتن در بین 100 مدرسه برتر کسب‌وکار در جهان است.

مدرسه کسب‌وکار گلرنگ  با تأکید بر اصل مهارت‌آموزی به جای مدرک‌گرایی و با هدف «تغییر نگرش مدیریت» در بین جامعه مدیریتی  همواره تلاش کرده تا با تکیه بر انباشت دانش خود، بهره‌گیری از اساتید و صاحب‌نظران با همکاری با مؤسسات و دانشگاه‌های مطرح دنیا و برگزاری دوره‌های بین‌المللی محیط آموزشی پویا، مدرن و به‌روز را برای علاقه‌مندان به کسب دانش روز فراهم کند. در این راستا دپارتمان آموزش‌های مجازی دانشگاه گلرنگ که مسئولیت برگزاری دوره‌های آنلاین  را بر عهده دارد نقشی بی‌بدیل ایفا کرده است؛ این دپارتمان با شعار «مدرن بیاموزیم مدرن بیاندیشیم» همواره تلاش کرده تا بسترهای لازم آموزش مجازی را برای دانشپذیران به بهترین شکل فراهم کند و با حداقل‌سازی محدودیت آموزش آنلاین، بهره‌وری کلاس‌های آنلاین را برای دانشپذیران به حداکثر ممکن برساند.

 پرورش مدیران متخصص در هر بخش از  گروه صنعتی گلرنگ ، جانشین پروری و تربیت مدیران عامل از اهداف بزرگ مدرسه کسب و کار گلرنگ می باشد .

 

مروارید مجیدیانی

 مسئول مدرسه کسب وکار گلرنگ