موسسه آموزش عالی آزاد بهار

موسسه آموزش عالی آزاد بهار

رویداد‌ها۴۰
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۲۵
یک‌شنبه ۱۷ فروردین

وبینار آینده ذهن، آینده انسان

  • تهران
  • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارموسسه آموزش عالی آزاد بهار
یک‌شنبه ۱۴ مهر

کارگاه تخصصی Event Planning

  • تهران
  • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارموسسه آموزش عالی آزاد بهار
ارتباط با موسسه آموزش عالی آزاد بهار
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۷۳۰۱۸۴
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره موسسه آموزش عالی آزاد بهار

✨موسسه آموزش عالی آزاد بهـــار فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز و ماموریت اصلی خود را برگـزاری دوره‌های کاربردی در حوزه مدیـریت تعریـف نمود.

?طی ۱۶ سال اخیر، این موسسه موفق به برگزاری بیش از ۱۶۰ دوره مدیریت MBA برای مدیران به صورت کامـلاً حرفه‌ای و تخصصی شده‌ و نیز در حدود ۱۰۰۰ سمیـنار مدیریتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها برگزار کرده‌است.

?این مجموعه پس از سالها تجربه در پرورش مـدیران موفق، برای اولیـن بـار در ایران اقدام به برگزاری دوره های پیشرفته Post MBA و دوره عالی مدیریت DBA بصورت حرفه‌ای و با رویکـرد افزایش توانمندی و مهـارت‌های مـدیـران نموده‌است و موفق به اجرای بیش از ۴۶ دوره DBA  و Post MBA، تا به امروز گردیده.

?از جمله افتخـارات بهار، آشنا ساختن بیش از ۷۰۰۰ نفر از مدیـران عرصه کسب‌وکـار با دانـش کاربردی و مهارت های نوین در حوزه مدیریت می‌باشد.

?هدف اصلی این مرکز ترکیب علم و عمل است. نه می‌توان علم را از مدیریت حذف کرد و نه می‌توان علم مدیریت را بدون عمل مدیریتی به سرانجام رساند. اعمال مدیریتی بدون پشتوانه علمی، نه‌تنها ما را به مقصود نمی‌رساند، بلکه ضرر و زیان جبران نا‌پذیری به ما وارد می‌کند و در عین حال اگر علم مدیریت به عمل منتهی نشود، اثربخش نخواهدبود. 

✨امید است که در این راه بتوانیم با موفقیت رسالت خویش را به انجام برسانیم.