موسسه توسعه و آموزش فصل

موسسه توسعه و آموزش فصل

رویداد‌ها۱۶
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۴
ارتباط با موسسه توسعه و آموزش فصل
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۸۱۱۰۶۱ - ۰۲۱۸۸۸۶۵۸۲۶ - ۰۲۱۸۸۸۴۴۶۹۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره موسسه توسعه و آموزش فصل

گروه فصل به عنوان مجموعه اي دانش محور از سال 1372 با ارائه محصولات نرم افزاري و خدمات مشاوره و آموزشي جهت بهبود روال ها و فرآيندهاي عملياتي سازمان ها آغاز بكار نمود. يكي از زير مجموعه هاي تخصصي گروه كه حوزه هاي آموزش و مشاوره مديريت را دنبال مي نمايد، مركز توسعه و آموزش فصل مي باشد.

مرکز توسعه و آموزش فصل؛ ارائه دهنده تخصصي خدمات مشاوره اي و آموزشي در حوزه هاي مديريت پروژه، مديريت حقوقي و مديريت مالي-سرمايه گذاري، مدیریت مواد و کالا و بهبود سازمانی مي باشد. اين مجموعه با هدف رفع نيازهاي افراد و بنگاه هاي اقتصادي به توسعه مهارت هاي حرفه اي و پياده سازي راهكارهاي سازماني بر توليد و ارائه خدمات دانش محور در قالب خدمات آموزشي و خدمات مشاوره اي-اجرايي متمركز گرديده است. مركز توسعه و آموزش فصل در طول بيش از يك دهه از فعاليت خود، موفق به ارائه خدمات تخصصي به سازمان هاي دولتي و خصوصي در صنايع مختلف و برگزاری صدها سمینار، کارگاه و دوره آموزشی گرديده است و جایگاه خود را به عنوان یک ارائه دهنده خدمات حرفه اي دانش محور (Knowledge-based Professional Services) در ایران تثبیت نموده است.

مركز توسعه و آموزش فصل از سال 1390 با اتخاذ رویکردی بين المللي به حوزه مديريت پروژه، ضمن اخذ تاییدیه رسمی از عالی ترین مرجع مدیریت پروژه در سطح بین الملل (موسسه مديريت پروژه آمريكا)، و با در نظر گرفتن نياز سازمان ها و افراد فعال در اين زمينه اقدام به طراحي و توليد خدمات آموزشي و مشاوره اي نوآورانه اي نمود. برگزاري اوّلين دوره هاي آموزشي مورد تاييد موسسه مديريت پروژه آمريكا به زبان فارسي و در داخل كشور از جمله اوّلين دستاوردهاي شاخص اين حركت رو به جلو بوده است.

مرکز توسعه و آموزش فصل با همكاري مؤسسه مشاور مدیریت فرصت با پایه گذاری انجمن توسعه همکاری های مشترک حقوق و مدیریت در سال 1390 و برگزاری اوّلین همایش از سلسله همایش های آشتی حقوق و مدیریت با عنوان "همایش مدیریت و مهندسی ساختار قراردادها" در مسیر توسعه مهارت های مدیریت حقوقی گام برداشته و تا كنون بيش از يكصد رويداد آموزشي در عناوين و بخش هاي مختلف اين حوزه را برگزار نموده است. هم اكنون كنسرسيوم فصل-فرصت علاوه بر تامين نيازهاي آموزشي اين حوزه، خدمات منحصر بفردي را در زمينه هايي چون مديريت قرارداد و تداركات و مديريت ادعا به سازمان هاي كشور ارائه مي نمايد.
در ادامه و از سال 1391، مرکز توسعه و آموزش فصل با رويكردي نوين به حوزه آموزش مديريت مواد و کالا وارد گرديد. بررسي راهكارهاي برتر كشورهاي توسعه يافته در زمينه آموزش مديريت مديريت مواد و کالا، فقدان آموزش های تخصصی در این زمینه را در كشور مشخص نمود. این مجموعه تا امروز با سرمايه گذاري مناسب در زمينه آموزش و مشاوره مدیریت مواد و کالا موفق به پاسخگویی به بخشی از نیازهای سازمان های پروژه محور کشور گردیده است. در گام بعدي و با همکاری پایگاه اطلاع رسانی پیمانکاری عمومی، خدمات اجرایی و مشاوره ای? مناسب جهت توسعه و ارتقای حوزه مدیریت مواد و کالا در سازمان های پروژه محور (علی الخصوص در صنایع ساخت و انرژی) طراحی گردید و طيف جديدي از خدمات نوآورانه در معرض انتخاب و بررسي سازمان هاي ايراني قرار گرفت.
مركز توسعه و آموزش فصل از اواخر سال 1391 با رويكردي نوين به حوزه آموزش هاي مديريت مالي و سرمايه گذاري ورود نمود. بررسي راهكارهاي برتر كشورهاي توسعه يافته در زمينه آموزش مديريت سرمايه گذاري، فقدان آموزش ابزارهاي نرم افزاري تحليل بازار در كشور را مشخص نمود. از همين رو این مجموعه با سرمايه گذاري در زمينه تامين و آموزش نرم افزارهايي چون AmiBroker و MetaTrader توانست حجم بالايي از علاقه مندان به فراگيري عملي و كاربردي اين حوزه را جذب نمايد. در گام بعدي و با تاسيس ارزش نگار فصل، به عنوان ارائه دهنده تخصصي خدمات ارزش افزوده به واحدهاي سهام و سرمايه گذاري شركت هاي سهامي عام؛ طيف جديدي از خدمات نوآورانه در معرض انتخاب و بررسي سازمان هاي ايراني قرار گرفت.