موسسه حسابداری و خدمات مالی حساب برتر آتیه نگر آذر

موسسه حسابداری و خدمات مالی حساب برتر آتیه نگر آذر

رویداد‌ها۶
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۲۶
ارتباط با موسسه حسابداری و خدمات مالی حساب برتر آتیه نگر آذر
شماره برگزارکننده
۰۴۱-۳۳۸۳۰۰۰۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره موسسه حسابداری و خدمات مالی حساب برتر آتیه نگر آذر

موسسه حسابداری و خدمات مالي حساب برتر ،  تحت شماره 1027 در تاریخ 1388/2/3 در اداره ثبت شرکتهای تبريزثبت و فعالیت خود را آغاز نموده است.

این موسسه با اتکا به دانش و سال ها تجریه مدیران و کارشناسان ارشد مالی ، مالیاتی و حقوقی و بهره گیری از آخرین تکنولوژی فن آوری اطلاعات (IT ) در زمینه ارائه خدمات حسابداري ، مشاوره مالی و مدیریت ، فروش نرم افزار  و یکسان سازی دانش علمی مدیران و کارشناسان با دانش روز به منظور ایجاد تحول در شرکت ها و ایجاد بهره وری واقعی فعالیت دارد ، و افتخار دارد در این مسیر تا پایان راه همراه شما باشد و باتوجه به نوع ارائه خدمات و رقابتی بودن آنها ، توانائی در پیشبرد نیازهای مشتریان ، با حضور نیروهای متخصص و کارآمد میسر می باشد .

با عنایت خداوند و ارتباطات صحیح وحرفه ائی توانسته ایم گروهی از متخصصان امور مرتبط را در خانواده مؤسسه دور هم گرد آوریم و از نظرات تخصصی و ارزنده و افدامات اجرائی آنها در پروژه های خود بهره مند گردیم .

با ما{همراه با كادري مجرب و متخصص در انجام کليه امور حسابداری ، حسابرسی( عملياتی ، حسابرسی صورتهای مالی و بیمه )، دفاتر قانونی ، اعزام حسابدار ، مدیریت مالی  ،خدمات مالياتی و بيمه ای ، خدمات مشاوره و ساير موارد} به حسابتان برسيد .