نخبگان خلاق

نخبگان خلاق

رویداد‌ها۳۲۸
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۴۹
یک‌شنبه ۲۳ شهریور

شتابدهی کسب و کارهای نوپا

  • شیراز
  • رایگان
آواتارنخبگان خلاق
چهارشنبه ۲۲ مرداد

شتابدهی کسب و کارهای نوپا

  • شیراز
  • رایگان
آواتارنخبگان خلاق
یک‌شنبه ۲۷ بهمن

دوره جامع فشرده بورس

  • شیراز
  • رایگان
آواتارنخبگان خلاق
شنبه ۱۸ آبان

دوره آموزشی ثبت اختراع از صفر تا صد

  • شیراز
  • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنخبگان خلاق
ارتباط با نخبگان خلاق
شماره برگزارکننده
۰۹۰۳۸۶۴۲۱۲۳
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره نخبگان خلاق

درباره نخبگان خلاقنخبگان     خلاق

 

 

نخبگان خلاق در پی ارتقاء مهارت های شرکتداری، تسریع شتاب هسته های کارآفرین، پرورش خلاقیت کودکان و تقویت مهارت های فنی و مهندسی می باشد.

 

 

نیازسنجی

در سالیان اخیر دنیای کسب و کار با ورود شرکت های دانش بنیان دچار تغییرات و پویایی زیادی شده است. این شرکت ها معمولاً با تکیه بر سرمایه کم و بوسیله جوانان مستعد در زمینه های مختلف طراحی و راه اندازی می شوند. جوانانی که در تلاشند که با کمترین سرمایه، ارزش افزوده بالایی خلق کنند. مسیر حرکتی اکثر آن ها از ایده های کوچک شروع می شود و در صورت مساعد بودن زمینه های رشد می توانند ارائه دهنده خدمات و محصولاتی باشند که در حال حاضر در هیچ جای بازار ارائه نمی شود.

استارت آپ ها در حین تأسیس و شکوفاسازی ایده، درگیر موانع و مشکلات زیادی خواهند بود. چنانچه مدیران و تصمیم گیرندگان نهایی نتوانند آن ها را مدیریت کنند، می تواند منجر به شکست کسب و کار آن ها شود. بنابراین ضروری است که علاقمندان ورود به این حوزه بتوانند مهارت های مدیریتی و راهبری استارت آپ را بیاموزند.

مهارت هائی در کلیه زمینه های بارورسازی قوه خلاقیت و نوآوری، ایده پردازی، تشکیل تیم، تعریف چشم انداز و اهداف شرکت، تدوین استراتژی، تأمین زیرساخت های مدیریت شرکت، تدارک پلت فرم های تکنولوژیک ایده، ساخت نمونه، جذب سرمایه، رویه تبلیغات، نیازسنجی و مطالعه بازار، فروش و تولید انبوه، خدمات پس از فروش و غیره. بدین ترتیب می توانند همزمان با راه اندازی و حین توسعه شرکت، آن ها را به کار گیرند.

 

مأموریت نخبگان خلاق

عموماً شرکت های نوپا زمان و هزینه کافی جهت کسب تمامی ملزومات مدیریت و شرکت داری را ندارند. بدین منظور "نخبگان خلاق" با درک این نیاز و با پشتوانه فعالیت چندین ساله خود در مجموعه شرکت های دانش بنیان و با بهره گیری از اساتید با تجربه صنعتی و همچنین ارتباطات گسترده با قریب به 300 شرکت نوپا و دانش بنیان در سطح کشور، اقدام به آموزش مباحث کلان مدیریت و شرکت داری نوین دانش بنیان نموده است.

بدین منظور، "نخبگان خلاق" مأموریت خود را در چهار حوزه زیر تعریف نموده است:

 

شایان ذکر است که "نخبگان خلاق" در کنار فعالیت های آموزشی خود، به ارائه مشاوره های فنی و همچنین خدمات تخصصی در حوزه های مذکور نیز مشغول است. امید که در هموارسازی مسیر راهیابی هر چه پُربارتر کارآفرینان به فضای کسب و کار، گام کوچکی برداشته شود...