موسسه فرهنگی نیوتن

موسسه فرهنگی نیوتن

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۹
ارتباط با موسسه فرهنگی نیوتن
شماره برگزارکننده
۰۲۱۲۲۹۲۴۰۰۴ - ۰۲۱۲۲۹۲۴۰۰۵
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره موسسه فرهنگی نیوتن

موسسه فرهنگی نیوتن، مفتخر است که با همکاری مدرسه علوم مدیریتی و بازاریابی لندن، همایشی دوزبانه باعنوان بازاریابی استراتژیک با رویکر بازاریابی دیجیتال در تاریخ 22 شهریور 1397 در مجموعه فرهنگی هنری تلاش برگزار نماید. موسسه فرهنگی نیوتن که با موسسات بنام بین المللی همکاری نزدیک دارد، بر آن است تا با برگزاری همایش های تخصصی و کاربردی گامی هرچند کوچک در ارتقای سطح علمی و فرهنگی هم میهنان عزیزمان بردارد.


موسسه فرهنگی نیوتن؛ از سال ۱۹۹۹ میلادی به صورت فعال در صنعت آموزش و در برگزاری دوره های کاربردی، کارگاه ها، همایش های آموزشی، و اعزام دانشجو با بسیاری موسسات معتبر بین المللی از جمله مدرسه بازاریابی لندن، دانشگاه آنگلیا راسکین کمبریج و دانشگاه نورثهمتون همکاری نزدیک داشته و دارد.


مدرسه علوم مدیریتی و بازاریابی لندن؛ یکی از مشهورترین موسسات در حوزه آموزش های مدیریتی و بازاریابی در انگلستان می باشد. این موسسه، با بهره گیری از اساتید حرفه ای و متخصص، آموزش هایی نوین و کاربردی را به دانشجویان خود ارائه می دهد و امکان آن را فراهم آورده تا دوره های متعددی را بصورت مجازی و طریق اینترنت ارائه دهد. این گونه دوره ها در قالب دیپلماهای حرفه ای و یا بصورت دوره های آکادمیک دانشگاهی ارائه می گردد و مدارک اعطایی کاملاً رسمی و دارای اعتبار بین المللی می باشند.