کافه رویداد راه نو

کافه رویداد راه نو

رویداد‌ها۸
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۶۹
ارتباط با کافه رویداد راه نو
شماره برگزارکننده
۰۹۳۶۴۱۲۲۸۵۷
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره کافه رویداد راه نو

 

کافه رویداد «راه نو» محیطی پویا برای برگزاری رویدادها و دورهمی‌های حوزه استارتاپی، کارآفرینی و دانشجویی است که زمینه مناسبی برای شبکه‌سازی و آشنایی افراد با هم را ایجاد می‌کند.

موقعیت مکانی کافه راه نو در غرب تهران و در اتوبان اشرفی اصفهانی است و با توجه به نبود کافه رویداد فعال در غرب تهران، محیطی ایده‌آل را برای تردد افراد ساکن در غرب تهران فراهم می‌کند. طراحی کافه راه نو به گونه است که امکان پوشش انواع رویداد و دورهمی را فراهم می‌آورد (سخنرانی، میزگرد، کارگاه آموزشی و ...). المان‌های اصلی طراحی در کافه راه نو کتاب، گل و کافه است چراکه ما معتقدیم شکوفایی و به ثمر رسیدن ایده‌های نو، جز با مطالعه و دانش‌افزایی، گفتگو و مشورت و همچنین شبکه‌سازی میسر نیست.

شما می‌توانید در کافه راه نو علاوه بر سرو انواع نوشیدنی‌های گرم و سرد، دوستان جدیدی پیدا کنید، کتاب بخوانید، بازی‌های رومیزی انجام دهید، در یک گردهمایی و دورهمی آموزنده و اثربخش شرکت کنید و از وقت خود نهایت استفاده را ببرید.

کافه راه نو رویدادهای هفتگی و منظمی را در موضوعات مشخص تدارک دیده است اگرچه سعی شده این جلسات در هر نوبت موضوع مستقل و مشخصی را دنبال کند و برای حضور در این جلسات نیازی نیست که حتما همه رویدادهای قبلی راشرکت کرده باشید.