کلینیک آرامش تهران

کلینیک آرامش تهران

رویداد‌ها۹
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۸۲
ارتباط با کلینیک آرامش تهران
شماره برگزارکننده
۹۶۶۲۱۴۱۴ - ۰۲۱
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره کلینیک آرامش تهران

کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، فعالیت خود را از سال 1388 بطور تخصصی بر درمان میگرن با استفاده از داروی رسمی کشور، میگری ­هیل، شروع کرده است؛ دارویی که بعد از 25 سال فعالیت تحقیق و توسعه محور دانشمندان و محققان ایرانی، با تلفیق طب ایرانی و طب مدرن، به عنوان تنها داروی درمان میگرن در دنیا،به ثبت رسیده است.

طی سال ­های بعدی، این کلینیک که به عنوان تنها کلینیک درد خاورمیانه با فعالیت متمرکز بر درمان میگرن شناخته شد، پذیرای بیماران و مراجعان از اقصا نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه (عراق، عربستان، افغانستان و …) و اروپایی (یونان، آلمان، ایتالیا، اوکراین، روسیه و …) بوده است. در فاصله سال­های 1388 تا 1394، بالغ بر 1600 بیمار میگرنی به این کلینیک مراجعه کرده­اند و نزدیک به 81% آنها از این بیماری لاعلاج از منظر دنیا و علاج پذیر بر اساس طب ایرانی، رهایی یافته­اند.

فعالیت متمرکز بر بیماران میگرنی و شناخت ارزشمند حاصل شده از دردهای مزمن که جسم، روان وذهنافراد را درگیر می­کند محققان کلینیک آرامش را به درک این مهم رساند که برای درمان دردهای مزمن علاوه بر درمان منشا درد، داشتن برنامه ­ای جامع برای مدیریت مزاج (طب ایرانی)، تنظیم جیره ­های غذایی (مشاوره­ ی تغذیه)، رفع گرفتگی­ های ماهیچه­ های اسکلتی، تیمار روان (مشاوره­ ی روانشناسی) و بطور کلی بسته­ ی مشاوره و پزشکی سبک زندگی (لایف استایل) ضرورت دارد. از این رو، از سال 1394 تا به امروز، کلینیک آرامش تهران که تنها کلینیک چندتخصصی درد درمان میگرن در دنیا شناخته می­شود، با تمرکز بر رویکرد پیشگیری بهتر از درمان، نه تنها به درمان دردهای میگرنی می­ پردازد، بلکه به جد در جهت حفظ سلامت، پیشگیری از بروز بیمار ی­ها و پایداشت سلامت طیف وسیع مراجعان (و نه لزوما بیماران) به ارائه بسته­ ی برنامه ­ی مشاوره و پزشکی سبک زندگی (لایف استایل)  و مشاوره و پزشکی جداگانه هر کدام از امور ذکر شده می ­پردازد.

کلینیک چندتخصصی درد آرامش تهران، با شعار زندگی بدون درد، مراجعان خود را دوستانی همراه می­ داند که نه تنها به درمان، بلکه به پیشگیری، حفظ و پایداشت و ارتقای سلامت آنها می­ پردازد و از این وجه نیز جز انگشت­ شمار مجموعه­ های خدمات درمانی دنیا بحساب می ­رود که در این راه در عمل، صاحب دانش، فن و تجربه ­ی لازم شده است.