گسترش مدیریت تهران

گسترش مدیریت تهران

رویداد‌ها۳
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۱
ارتباط با گسترش مدیریت تهران
وبسایت
http://www.gm-t.ir
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۹۱۳۰۰۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره گسترش مدیریت تهران

آموزشگاه گسترش مدیریت تهران قصد دارد کارگاه های آموزش گرامر به زبان فارسی برگزار کند. با توجه به اهمیت موضوع گرامر، زبان آموزان همواره در این زمینه دچار ضعف های اساسی هستند و پیامد آن عدم نتیجه گیری مطلوب در آزمون های بین المللی و کلا مکالمه صحیح زبان انگلیسی است که بخش بزرگی از این مشکلات ناشی از عدم آموزش صحیح در سنین نوجوانی و مقاطع تحصیلی است. این کارگاه به کمک ابزارهای مالتی مدیا اعم از پاور پوینت ، ویدیو و غیره به انضمام تست ها و تمرینات چاپی که در اختیار شما قرار میدهد، بالاترین بازدهی ممکن را در زمینه یادگیری فراهم خواهد کرد‌ لذا از علاقه مندان دعوت می گردد روز پنج شنبه 22 شهریور ماه در محل آموزشگاه حضور به هم رسانند. 

 

 گرامر در آیلتس
آیا گرامر آیلتس در آزمون آیلتس مهم است؟
بله، در آزمون آیلتس گرامر آیلتس مهم است. دستور و گرامر هر زبان پایه و اساس آن زبان است. در واقع برای انعطاف بیشتر در استفاده از زبان و ساختن جمله‌ها و عبارت‌های متنوع و جالب ما باید قادر باشیم که از گرامر استفاده کنیم. در بخش ریدینگ و رایتینگ آزمون آیلتس، اهمیت گرامر آیلتس به اندازه‌ی اهمیت موارد دیگر است. اگرچه در آزمون آیلتس بخش جداگانه‌ای با عنوان «گرامر» وجود ندارد اما بعید به نظر می‌رسد که بدون تسلط کافی بر گرامر آیلتس زبان انگلیسی، نمره‌های ۶، ۷ آیلتس و یا ۸ را کسب کنید. تنها لازم است که قبل از دادن پاسخنامه‌ی آزمون آیلتس خود، جواب‌های خود را از نظر دستوری چک کنید.

  • بخش‌هایی از آزمون آیلتس که باید پاسخ خود را از نظر گرامری چک کنید
    جواب‌های ۲ یا ۳ کلمه‌ای در بخش‌های ریدینگ و لیسنینگ. چک کنید که گرامر آیلتس آن‌ها مناسب باشد. گاهی ممکن است لازم باشد که یک کلمه را به صفت یا اسم یا مفرد و جمع تغییر دهید و اگر این کار را نکنید نمره‌ی این بخش را از دست خواهید داد.
  • خلاصه‌نویسی. با دانستن گرامر آیلتس، شما قادر خواهید بود که تشخیص دهید کدام کلمات باید در جاهای خالی قرار گیرند.
  • در بخش لیسنینگ آیلتس گاهی لازم است که کلماتی که می‌شنوید را با گرامر جمله تطبیق دهید.
  • در بخش اسپیکینگ، گرامر می‌تواند نمره‌ی شما را تغییر دهد. در توضیح معیارهای مربوط به هر نمره می‌توانید مشاهده کنید که اشتباه گرامر آن در هر سطح چقدر است. شما نمی‌توانید در بخش اسپیکینگ به گرامر جملات خود فکر کنید و باید تمرکز شما بر روی پاسخ سوالات و روان صحبت کردن باشد. پس پیش از آزمون آیلتس باید خود را برای اسپیکینگ آیلتس با اشتباهات گرامر آیلتس کمتر آماده کنید.