گپ ناب گپ نابی

گپ ناب گپ نابی

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۹۲
سه‌شنبه ۱۵ بهمن

گپ ناب

  • تهران
  • ۱۵,۰۰۰ تومان
آواتارگپ ناب گپ نابی
ارتباط با گپ ناب گپ نابی
شماره برگزارکننده
۴۴۲۳۹۹۷۱
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره گپ ناب گپ نابی

گپ ناب نام سلسله رویدادهایی است، که با شیوه ی ارائه و گفتمان مطالب علمی و نوآورانه ، با ادبیاتی داستان گونه و با دغدغه ی نوآوری ، آموزش و فراگیری ، برگزار می شود.

گروه برگزار کننده گپ ناب ، به این ایده در تابستان 98 بعد از بررسی و پرورش ، جان بخشیدند و بدین ترتیب ابتدای پاییز 98 بهار برنامه ریزی های گپ ناب شد. تیم خالق گپ‌ناب این رویداد را به صورت ماهیانه ، سه شنبه ی آخر هر ماه در تهران ، سالن همایش پژوهشکده ی انرژی دانشگاه شریف با ظرفیت یکصد و هشتاد مخاطب ، برگزار می کنند که این مخاطبان از مدیران و کارمندان همراه نوآور بانک ، کارآفرینان، دانشجویان ،دانش‌پژوهان ، مردم عادی و همه ی علاقه مندان به آموزش و تبادل دانش و اندیشه هستند. و اما، صد البته که در مسیر پویایی نهفته در ماهیتش ، گپ ناب محدود به مرزهای ایران نمانده و در ارتباط با ایرانیان مقیم خارج از کشور به رشد و تعالی در ارتباطات جهانی خواهد رسید.

موضوعات گپ ناب در گروه های مختلف و بسیار متنوع دسته بندی می شوند که در هر رویداد یکی از این موضوعات محوریت دارند. بدیهی است که شریان حیات‌بخش این رویدادها انعکاس اندیشه و نظرات مخاطبان بوده و تپش های پرشور برگزاری آن به خواست و مشارکت شرکت کنندگان بستگی دارد ، چنان که در صورت گسترده و مقبول تر بودن برخی موضوعات و زمینه ها ، در بیش از یک رویداد و در بازه های زمانی مشخص به آنها پرداخته خواهد شد.