دکتر اسکیل DrSkill

دکتر اسکیل DrSkill

رویداد‌ها۵۶
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۰۴۰
چهارشنبه ۱۹ شهریور

دهمین دورهمی خانواده دکتر اسکیل

  • آنلاین
  • رایگان
آواتاردکتر اسکیل DrSkill
سه‌شنبه ۱۳ خرداد

هشتمین دورهمی خانواده دکتر اسکیل

  • آنلاین
  • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آواتاردکتر اسکیل DrSkill
دوشنبه ۲۸ بهمن

هفتمین دورهمی خانواده دکتر اسکیل

  • تهران
  • ۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
آواتاردکتر اسکیل DrSkill
ارتباط با دکتر اسکیل DrSkill
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۹۱۷۶۴۴
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره دکتر اسکیل DrSkill

دکتر اسکیل توسط سعید ابراهیمیان و آزاده مقدسی بنیانگذاری شده است. بنیانگذاران متودولوژی "ساخت مهارت" Skill Building در ایران که ISB Academy را بنیان نهاده اند.
سعید ابراهیمیان سخنران این رویداد است که در حال حاضر به عنوان داور، ارزیاب و منتور در اکوسیستم استارتاپی ایران فعال است و در یک سال اخیر بیش از 200 کسب وکار را بررسی و داوری کرده است و منتور و مربی چندین کسب و کار بوده است. وی تا کنون برای کسب وکارهایش صدها میلیون تومان سرمایه جذب کرده است و چند صد میلیون تومان در استارتاپ ها سرمایه گذاری کرده است.
جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ (خبریو) دریافت کننده پیشنهاد یک میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون بیش از 1200 مشتری سازمانی مانند دستگاه های دولتی، صداو سیما، بانکها، شرکتهای فعال بورسی، نمایندگان مجلس، چندین استارتاپ مطرح و... دارد.
وی همچنین مشاور مجموعه های مختلف از جمله جهاد دانشگاهی، دانشگاه هایی چون تربیت مدرس، فردوسی و... مراکز رشد و برنامه های پیش شتابدهی و شتابدهی بوده است.