آموزشگاه کسب و کار فریان آکادمی

آموزشگاه کسب و کار فریان آکادمی

رویداد‌ها۶۳
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۳۰
ارتباط با آموزشگاه کسب و کار فریان آکادمی
شماره برگزارکننده
۶۶۰۸۳۱۸۷ - ۶۶۰۹۹۶۱۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره آموزشگاه کسب و کار فریان آکادمی

با توجه به ضرورت امر آموزش و عدم دسترسی افراد مختلف در سطح کشور به امکانات آموزشی، آکادمی فریان اقدام به راه‌اندازی این سامانه جهت ارائه خدمات مشاوره ای و آموزشی به صورت آنلاین و حضوری کرده است.

علاقه شخصي گردانندگان این مجموعه به امر مهم آموزش و پرورش و باور به اين كه «آموزش زير بناي توسعه‌ي هر كشوري است» موجب گرديده خدماتی تخصصی در حوزه مشاوره و آموزش فنون کسب و کار را ارائه نماییم.
این مجموعه با تجربه ده ساله در ارائه خدمات آموزشی و پیاده سازی پروژه‌های متعدد توانسته است تجربه و شناخت کافی نسبت به بازار کار را بدست آورد و با ارائه آموزش‌‌های کاربردی، مسیری مطمئن و هموار را پیش روی کارآفرینان و جوینگان کار قرار دهد.
 
موفقیت در راه‌اندازی سیستم آموزشی آنلاین و برگزاری کلاس‌ها، کارگاه‌ها و همایش های متعدد حضوری مطابق با نیاز بازار از افتخارات این مجموعه به شمار می رود. در سال ۹۳ بیش از پنجاه دوره آموزشی تشکیل شد و کسب و کارهای بسیاری از این طریق شروع به فعالیت کردند. در سال ۹۴ نیز اولین کارگاه آنلاین در حوزه کسب و کار بر گزار گردید که بیش از دو هزار نفر در آن شرکت کردند. در سال ۹۵ کارگاه ها و همایش های تخصصی تبلیغات و بازاریابی دیجیتال با هدف افزایش فروش صاحبان مشاغل برگزار گردیده است.

حل معضل کاریابی و ارائه آموزش‌های کاربردی در راستای رونق بخشیدن به کسب و کار هموطنان عزیز

برگزاری دوره‌های پیوسته و تخصصی طراحی و برنامه نویسی وب در راستای توانمندی دانشجویان و برنامه نویسان این مرز و بوم با موفقیت در این مجموعه صورت گرفته و افراد متخصص بسیاری را روانه بازار کار نموده است. همواره بر این باور بوده ایم که ارائه خدماتی کارآمد، با حفظ بینش‌های صحیح کسب و کار که مهمترین آن صداقت است، بهترین تبلیغ به شمار می‌آید. لذا در کلیه‌ی مراحل تلاش شده تا نهایت کیفیت با هزینه‌ای مناسب در اختیار کاربران عزیز قرار گیرد.

چیزی که سرنوشت انسان را می سازد استعدادهایش نیست، انتخاب هایش است.
 
امیدواریم بتوانیم در این مسیر رضایت شما همراهان گرامی را جلب نماییم و فارغ از نام شركت‌ها و موسسات، چتري فراهم كنیم براي تمام كساني كه به توسعه‌ي اين مرز و بوم مي‌انديشند.
 
آدرس آموزشگاه

تهران - خیابان ولیعصر، روبروی تقاطع فاطمی (روبروی مترو فاطمی)، کوچه عبده، نبش سربداران، پلاک ۲۱ طبقه اول
واحد آموزش: ۶۶۰۹۹۶۱۶