شبکه دانش ایرانیان صدرا

شبکه دانش ایرانیان صدرا

رویداد‌ها۱
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۵
ارتباط با شبکه دانش ایرانیان صدرا
شماره برگزارکننده
۰۹۱۰۹۱۰۹۴۶۰
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره شبکه دانش ایرانیان صدرا

"شبکه دانش ایرانیان صدرا"

به عنوان "تنها" نهاد "رسمی" و "تخصصی" در زمینه ارائه مشاوره به غیرایرانیان متقاضی تحصیل در دانشگاه های ایران پس از گذراندن بیش از یک سال کار تحقیقاتی و ایجاد بسترهای مورد نیاز و همچنین استفاده از تجربیان کارشناسان حوزه بین الملل در دانشگاه های مختلف و همچنین فعالان دانشجویی از کشورها مختلف، در زمستان سال 1396 طی شماره 63873 رسما به ثبت رسیده و فعالیت خود را آغاز نموده است.


در همین مدت آغاز فعالیت رسمی موفق با عقد تفاهم نامه همکاری با تعدادی از مراکز آموزشی، صنفی،درمانی و ... در خارج از کشور و همچنین بخش های مختلف در داخل کشور جهت ارتقاء سطح تحصیلات اعضای تحت پوشش این مراکز شده است.

از دیگر سو با توجه به رایزنی های صورت گرفته، امکان معرفی دانشجوی غیرایرانی به صورت آزاد (بدون کنکور) به تعدادی از دانشگاه های ایران نیز فراهم شده است که دایره این دانشگاه ها به تدریج در حال اضافه شدن می باشد.

از سایر فعالیت های صورت گرفته در این مدت علاوه بر پذیرش دانشگاه ها و برگزاری دوره های کوتاه مدت مهارت افزایی، فراهم آوردن زنجیره ای از خدمات در حوزه های مختلف از جمله پزشکی، بیمه ای و ...  می باشد که اعضای این شبکه از آنها برخوردار خواهند شد؛ ضمن اینکه در صورت امکان ارائه خدمت یا محصول خاصی از طرف اعضای انجمن مشتاقانه آماده همکاری جهت ارائه آن به سایر اعضای شبکه هستیم.