شرکت راهکار نوآوران فرتاک (IT House)

شرکت راهکار نوآوران فرتاک (IT House)

رویداد‌ها۵
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۵
ارتباط با شرکت راهکار نوآوران فرتاک (IT House)
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۷۳۱۴۶۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره شرکت راهکار نوآوران فرتاک (IT House)

تیم IT House که پیش‌تر با برند NIS ICT فعالیت می‌نموده است، پس از ۱۵ سال همكاري موفق و مستمر با سازمان هاي ايراني،  اولين و تنها موسسه آموزشي ايراني تحت اعتبار مرجع اعتباردهي بين المللي، APMG انگلستان است كه با دارا بودن شبكه اي گسترده از شركاي بين المللي، سبد محصولات منحصر به فرد، تائيديه هاي ملی و بين المللي، اساتيد و كارشناسان مجرب ایرانی و خارجی، مجموعه ای تقریباً کامل از جمله دوره های آموزشی، آزمون های بین المللی و خدمات پژوهشی، فنی و مهندسی را به مخاطبان خود ارائه می دهد.

این شرکت کامل‌ترین سبد خدمات مشاوره‌ای و آموزشی و نرم‌افزاری را در حوزه چهارچوب‌ها و بهروش‌های مدیریت فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات ارایه می‌نماید. چارچوب‌ها و بهروش‌هایی مانند:

  • مدیریت خدمات فناوری اطلاعات: ITIL, ISO/IEC 20000
  • مدیریت امنیت اطلاعات:‌ ISO 27001 , PCIDSS , SABSA
  • معماری سازمانی:‌ TOGAF, Zachman, eTOM
  • مدیریت داده: Business Intelligence (BI), BigDATA
  • تحلیل کسب و کار: BABOK
  • مدیریت پروژه:‌ Prince2, Scrum, Agile

خدمات آموزشی IT House بسته بـه موضوع  با همکاری انحصاری مؤسساتی از جمله Quint (هلند)، Advantio ایرلند، تحت اعتبار مراجع جهانی همچون مؤسسه مديريت پروژه آمريكا (PMI) با بالاترین امتیاز (PDU) ممکن برگزار می گردد. در کنار آموزش ها، IT House مجوز/ امکان برگزاری طیف گسترده ای از آزمون های مختلف مراجع بين المللي  IRCA (انگلستان) ،APMG   (انگلستان)، Exin (هلند) و ISACA (آمریکا) را نیز فراهم نموده است.