SharifeL شریفل

SharifeL شریفل

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۴۷
پنج‌شنبه ۲ خرداد

مدرسه ماینینگ شریف

  • تهران
  • از ۱۶۹,۰۰۰ تومان
آواتارSharifeL شریفل
پنج‌شنبه ۹ اسفند

مدرسه ارز دیجیتال شریف

  • تهران
  • رایگان
آواتارSharifeL شریفل
ارتباط با SharifeL شریفل
شماره برگزارکننده
+۹۸۹۲۲۴۱۴۷۶۹۶
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره SharifeL شریفل

#شغلت_را_بساز ...

 

حتما برای‌تان پیش‌آمده که پس از شرکت در دوره‌ها و کلاس‌ها یا خواندن کتاب‌ها، هنگامیکه می‌خواهید یک فعالیت تخصصی را شروع کنید، احساس کنید که آموخته‌های شما آن‌چنان که نیاز است عملیاتی نیستند.

 

ما، جمعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف پس از کسب تجربه در حوزه‌های کاری مختلف و باتوجه به نیاز جامعه به مهارت، دانش و تخصص عملیاتی و کاربردی اقدام به تاسیس یک گروه آموزشی کردیم.

گروه آموزشی شریفل (SharifeL) رسالت خود را افزایش سطح توانایی‌های همه‌ی اقشار در حوزه‌های کاری مختلف می‌داند و می‌کوشد با برگزاری دوره‌های مختلف حضوری و غیرحضوری فضایی را بوجود آورد تا فارسی زبانان عزیز در هر نقطه از جهان بتوانند «شغلشان را بسازند...»

 

ویژگی اصلی دوره‌های SharifeL عملیاتی بودن آن‌هاست. در تمامی دوره‌ها، حین آموزش پروژه‌ای برای هریک از شرکت‌کنندگان تعریف می‌شود تا به‌صورت کاملا عملیاتی آن موضوع را فراگیرند. هم‌چنین اعطای مدرک به شرکت‌کننده مستلزم به ثمر رساندن پروژه تعریف شده است.

 

ما یادگیری عملیاتی شما را وظیفه خود می‌دانیم؛ ضمنا سعی می‌کنیم دوره‌ها را در فشرده‌ترین حالت و پایین‌ترین قیمت ارائه کنیم.

 

علاوه‌بر این دوره‌های حضوری و غیرضروری قصد داریم تا با ارائه آموزش‌های سریالی در شبکه‌های اجتماعی شما را در رسیدن به اهداف بزرگ‌تان یاری کنیم. 

 

چه از دانش‌آموختگان شریفل باشید و چه علاقمند به کسب درآمد، شما عضوی از خانواده‌ی SharifeL هستید و پرداختن به نظرات شما از نان شب برای ما واجب تر است. پس لطفا با ما درارتباط باشید.