اسنپ وب  -  مرکز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی

اسنپ وب - مرکز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱
ارتباط با اسنپ وب - مرکز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی
شماره برگزارکننده
۰۲۱۲۸۴۲۹۷۵۸
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
درباره اسنپ وب - مرکز راه اندازی و توسعه کسب و کارهای اینترنتی

تا چند سال پیش استفاده از تجارت الکترونیک برای کسب و کارها شاید صرفا به عنوان یک مزیت محسوب میشد و باعث پیشرفت بیشتر نسب به سایر رقبا می شد. اما امروزه ورود به دنیای کسب و کار آنلاین و تجارت الکترونیک و استفاده از ابزارهای نوین در عرصه فعالیتهای اقتصادی نه تنها یک مزیت اضافه به حساب نمی آید ، بلکه به یک الزام اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. به طوریکه استفاده نکردن از آن به طور حتم پایه های شکست و نابودی کسب و کارها را فراهم می کند و در دراز مدت کاملا اثر خود را نشان می دهد.

از طرفی فرصت های طلائی که کسب و کار اینترنتی به وجود آورده باعث شده است تا کلیه افراد و اقشار مختلف جامعه بتوانند از آن بهره ببرند و به کسب و درآمد و کارآفرینی بپردازند. بطوریکه حتی یک فرد در منزل و به تنهائی با یادگیری اصول مربوطه میتواند به سرعت کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی نموده و در ایران و جهان محصولات و خدماتی برای فروش و کسب درآمد ارائه نماید و همچنین شرکتها و سازمانهای بزرگ نیز با رعایت اصول مربوط به تجارت الکترونیک در همسطح با فعالیت خودشان میتوانند تجارت و کسب و کار خود را به طرز چشمگیری رشد داده و توسعه دهند و درآمد خود را افزایش دهند.

اسنپ وب تلاش میکند تا به نوبه خود سهم کوچکی در پر نمودن فضاهای خالی در حوزه تجارت الکترونیک داشته باشد و مسیر پیشرفت در این حوزه را برای خود و سایر علاقمندان به حوزه کسب و کارهای اینترنتی فراهم نماید.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت اسنپ وب مراجعه فرمائید:

www.snapweb.info