SURENA Academy

SURENA Academy

رویداد‌ها۲۸
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۲۴۲۱
چهارشنبه ۱۴ مهر

دوره ادامه تحصیل در خارج از کشور ویژه داروسازان

 • آنلاین
 • از ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
چهارشنبه ۱۰ شهریور

جشنواره تابستانه سورنا آکادمی

 • آنلاین
 • رایگان
آواتارSURENA Academy
جمعه ۳۱ اردیبهشت

سایکل تخصصی کارآفرینی در حوزه بیوتکنولوژی

 • آنلاین
 • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
یک‌شنبه ۲۶ اردیبهشت

مدرسه تخصصی بازاریابی دارویی

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
چهارشنبه ۱ اردیبهشت

دوره بین‌المللی مهارت‌های کاربردی زبان انگلیسی

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
چهارشنبه ۲۵ فروردین

مدرسه تخصصی صنعت بیوتکنولوژی

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
پنج‌شنبه ۲۱ اسفند

فروش ویژه عیدانه سورناآکادمی

 • آنلاین
 • رایگان
آواتارSURENA Academy
پنج‌شنبه ۳۰ بهمن

کارگاه نحوه طراحی business plan در حوزه سلامت

 • آنلاین
 • از ۱۵۰,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
پنج‌شنبه ۹ بهمن

مدرسه تخصصی تولید محتوای حوزه سلامت

 • آنلاین
 • از ۵,۰۰۰ تومان
آواتارSURENA Academy
ارتباط با SURENA Academy
شماره برگزارکننده
۰۲۱۸۸۰۰۰۰۰۷
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره SURENA Academy

سورنا آکادمی چرا تاسیس شد؟

با وجود اینکه تحصیلات آکادمیک برای ورود به بازار کار ضرورتی و اجتناب ناپذیر است. با این حال آموزش عالی کشور برای نیاز جوانان جهت آمادگی ورود به بازار کار و داشتن اخلاق حرفه‌ای و مهارت‌های انسانی کافی نیست. از این رو سورنا آکادمی با هدف پرورش نسل حرفه‌ای و آماده ورود به بازار کار به شیوه‌های نوین و کارآمد فعالیت‌های خود را از سال 1398 شروع کرده و با همکاری دیگر شرکت‌ها و سازمان‌ها گسترش داد.

 

حامیان ما در سورنا آکادمی، هولدینگ تیپیکو، دانشگاه علوم پزشکی تهران و شیراز، شرکت‌های شتابدهنده‌ی منش، سلامت الکترونیک کارا، پرش و شرکت‌های داروسازی آریوژن فارمد، پرسیس‌ژن، توفیق دارو، اکسیر، ابوریحان، پارس دارو، زهراوی، کارخانجات داروپخش و لابراتور دکتر اخوی(برند سی­گل) هستند.

همکاری با این شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ سطح کشور سرمایه و تجربه‌ی بزرگی برای ماست.

فراهم کردن بستر یادگیری مهارت‌های درون سازمانی و برون سازمانی به عنوان رکن اصلی یک سازمان همیشه مورد توجه تیم ما بوده است.

همراه کردن دو فضای آکادمیک دانشگاه در کنار صنعت مهارت محور در راستای ارتقاء سطح کیفیت نیروی‌کار سازمان‌ها هدفی مهمی است که ما با تولید محتوای تخصصی(پادکست، ویدیو، وبینار، کارگاه حضوری و کار تیمی به صورت آنلاین یا آفلاین) سعی در دستیابی به آن داریم.

اهمیت پرورش و جذب نیروی کار متخصص و حرفه‌‍‌‌‌ای در حوزه‌ی سلامت به دلیل تاثیر حوزه‌ی سلامت بر دیگر اجزای سیستم یک جامعه بر کسی پوشیده نیست به همین دلیل سورناآکادمی افراد متخصص را بعد از اینکه به توامندی لازم رسیدند به بازارکار معرفی کرده و از این طریق دغدغه مدیران را برای جذب نیروی کار مناسب کاهش می­دهد.

زمینه‌ فعالیت سورنا آکادمی:

آموزش های سورنا آکادمی بصورت کارگاه‌های حضوری، دوره‌های آنلاین(وبینار و ویدیو)، فیلم، پادکست و سناریو بر پایه گمفیکیشن(بازی سازی) در دو زمینه زیر است:

آموزش بخش منابع انسانی(HRM) و ارتقای مهارت مدیران،کارمندان و کارگران به صورت درون سازمانی

ارتقای مهارت دانشجویان و فارغ التحصیلان در سه حیطه‌ی‌:

آموزش مهارت‌های تخصصی کسب‌و‌کار سلامت

آموزش مهارت‌های کسب و کار دیگر تخصص‌ها (در قالب سورنا پلاس)

آموزش مهارت‌های نرم

تیم سورناآکادمی با تجربه ای که در این زمینه کسب کرده ­است می­داند که نیروی انسانی باید در کمترین زمان ممکن، با کیفیت بالا و مطمئن آموزش ببیند به همین دلیل دوره­های فشرده خود را به صورت آنلاین و با ابزار مختلف و جدید آموزشی تهیه کرده است تا ارزش زمان در کنار کیفیت نادیده گرفته نشود.

 

 

مروری بر فعالیت‌های سورنا آکادمی:

فعالیت سورنا آکادمی با برگزاری وبینار ایدینو(با موضوع تفکر نقاد) و وبینار خلاقیت (با موضوع خلاقیت و حل مسئله) با حمایت شتابدهنده‌ی کارا آغاز شد.

پس از آن، اولین مدرسه‌ی آنلاین این مجموعه (مدرسه‌ی ویناپ) با هدف آموزش مهارت‌های تخصصی کارآفرینی به همراه مهارت نرم، برگزار شد.

فعالیت حرفه‌ای سورنا آکادمی در زمینه‌ی آموزش تخصصی کسب‌و‌کار سلامت با مدرسه‌ی آنلاین بایووب(اولین مدرسه‌ی بیوتکنولوژی آنلاین) با حمایت دانشگاه علوم پزشکی تهران، شرکت داروسازی آریوژن و شتابدهنده‌ی دارویی پرسیس­ژن آغاز و پس از آن با برگزاری مدرسه‌ی آنلاین اینفیو (با موضوع صنعت داروسازی) با حمایت دانشگاه علوم پزشکی تهران و هلدینگ تیپیکو گسترش یافت.

تیم سورناآکادمی توانست با طراحی مدرسه کازمتیک(مقدمات آرایشی و بهداشتی) خود، اعتماد و همراهی دانشکده داروسازی شیراز، لابراتور دکتر اخوی(برند سی­گل) و سازمان غذا و دارو را نیز به خود جلب کند و در مدرسه مارکت ریسرچ(تحقیق بازار) خود در حوزه سلامت، اساتیدی از خارج از کشور را هم در رسالت جبران خلا بین صنعت و دانشگاه، با خود همراه بکند.

چشم انداز:

سورنا آکادمی با هدف ایجاد بزرگ‌ترین مرجع آموزش منابع انسانی، مسیر بهبود عملکرد سازمان‌ها و پیشرفت دانشجویان و فارغ التحصیلان تخصص­های مختلف را هموار می­کند. این تیم تاکنون توانسته بیش از 2000 دانشجو و فارغ التحصیل را در مدت زمان اندکی با مباحث مختلف آشنا کند. تیم سورناآکادمی در تلاش است تا با گسترش همکاری با شرکت‌های بزرگ ایرانی و چندملیتی فعالیت‌های آموزشی خود را افزون بر مباحث داروسازی در دیگر زمینه‌های حوزه‌ی سلامت و دیگر حوزه‌های تخصصی گسترش دهد و به عنوان مرجع علمی و اجرایی تربیت نیروی کار، کمک به پیشرفت جامعه علوم پزشکی و خدمات درمانی کشور بکند.