تیم تداکس امید

تیم تداکس امید

رویداد‌ها۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۴۰
ارتباط با تیم تداکس امید
شماره برگزارکننده
۰۹۱۰۵۶۵۶۴۰۲
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره تیم تداکس امید

تد که در سال 1984 به عنوان کنفرانسی چهار روزه با هدف «گسترش ایده‌های ارزشمند» درکالیفرنیا برگزار شد آنقدر خوب عمل کرد که حالا خود سال‌هاست به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رویدادها گسترش یافته است. تد با گرد هم آوردن افراد کنجکاو و تشنه یادگیری از سراسر دنیا ثابت کرده است ایده‌ها می‌توانند رفتار، زندگی و در نهایت جهان را دگرگون کنند. جرقه هر ایده‌ای که در تد زده شود به واسطه جمعی که در آن حضور دارند به سرعت شعله‌ور خواهد شد دسته اول این افراد انسان‌های باتجربه‌ای هستند که در حرفه خود به حد اعلای خبرگی و تخصص رسیده‌اند و حال عصاره جهان‌بینی‌شان را به روی صحنه می‌آورند؛ دسته دوم را هنرمندان، اهالی فرهنگ، جامعه‌شناسان و محققان تشکیل می‌دهند تا با روی صحنه رفتنشان مجابمان کنند برای رسیدن به جامعه‌ای متعالی راهی جز سیمرغ‌وار شدن و کنش اجتماعی نداریم. دسته سوم نیز تحول‌آفرینان هستند گروهی که با داشتن سن کمتر انگیزه‌ای وصف ناشدنی برای ایجاد تغییر دارند و گوی سبقت در کارآفرینی و نوآوری را از همگان ربوده‌اند از اینرو تد با گردهم آوردن این افراد در رویدادی سالانه به عنوان بستری برای ایجاد تحول نزد همگان شناخته شده است.

از آنجا که از سراسر جهان درخواست ها برای شرکت در کنفرانس های تد بسیار زیاد بوده است؛ بنیاد تد بر آن شده تا با دادن مجوز برگزاری به کشورهای مختلف دامنه تاثیر ایده ها را بسیار گسترده تر کند.
تداکس امید که در تاریخ 28 دی در شهر مشهد برگزار خواهد شد از جنبه جهانی بسیار حائز اهمیت است چرا که بدین وسیله می توان چهره شهر مشهد و کشور ایران را به جهانیان نشان داد. چهره ای پرامید و مثبت که اگر اراده کند می تواند ذکاوت و انرژی جوانان ایده پردازش را در کنار تجربه و حمایت بزرگانش قرار دهد و با همدلی سازمان ها و نهادهای شهری بستری کم نظیر برای ایجاد و تسریع تحولات مثبت اجتماعی فراهم آورد.