سامانه گردشگری توربین

سامانه گردشگری توربین

رویداد‌ها۱۲
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۲۲
ارتباط با سامانه گردشگری توربین
شماره برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۸۷۱۹۵۶ - ۰۹۰۵۶۰۰۲۱۰۹
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره سامانه گردشگری توربین

 

سامانه گردشگری توربین

توربین نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است.

نام یک سیستم نرم‌افزاری شامل یک وبسایت کامل و یک اپ موبایل در زمینه فروش خدمات گردشگری است.

نرم افزار تحت وب توربین شامل مجمومه‌ای از راهکارهای آنلاین برای افزایش فروش بهبود ارتباطات و عملکرد آژانس‌های گردشگری است. آژانس‌های مسافرتی می‌توانند با عضویت در توربین خدمات گردشگری مورد نظر خود را پیدا و رزرو کنند. در صورتی که شرکت گردشگری خود مجری یکی از خدمات گردشگری است، می‌تواند آنرا در سیستم تعریف کنند تا در معرض دید همکارانش قرار بگیرد و بازاریابی و فروش را به ما بسپارند. توربین همان چیزی است که باعث دیده شدن محصولات شما و فروش بیشتر میشود.

تعریف محصولات گردشگری

رابط کاربری سریع و کارا برای تعریف انواع تورهای داخلی و خارجی و هتل گارانتی؛ سپس نمایش محصولات تعریف شده به همه همکاران در تمام آژانس‌های ایران.

مدیریت کاربران

تعریف، مدیریت و تعیین حق دسترسی برای کارمندان، کانترها، حسابدارها و مدیران در سیستم. هر کانتر رمز عبور خود را برای کار با سیستم دارد.

رزرو آنلاین

رزرو انواع محصولات گردشگری شامل تور، هتل، پرواز، بیمه، اتوبوس، قطار و ... از بهترین و ارزان‌ترین تامین کننده‌های بین‌المللی با قیمت نت و بیشترین کمیسیون فروش.

گزارش های لحظه‌ای و دوره‌ای

مشاهده آمار و گزارش های لحظه ای و دوره ای از رزروها دریافتی و انجام شده، فروش، سود، فروش و رزرو کانترها، و بازدید از محصولات توسط همکاران.

یک وب‌سایت کامل

تمرکز ما بر روی هر دوجنبه محصولات و امکانات سایت آژانس‌ها بوده است و باعث ایجاد سایتی کامل از همه جنبه‌ها مخصوص آژانس‌های شده است.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته توسط تیم توربین برای حل مشکلات احتمالی و پاسخ به هر گونه پرسش.