مهارتکده علوم پزشکی وارستگان

مهارتکده علوم پزشکی وارستگان

رویداد‌ها۳۴
درباره برگزارکننده
ارتباط با برگزارکننده
دنبال کنندگان۱۶۸
دوشنبه ۱۵ مهر

Health GIS

  • مشهد
  • رایگان
آواتار مهارتکده علوم پزشکی وارستگان
ارتباط با مهارتکده علوم پزشکی وارستگان
شماره برگزارکننده
۰۵۱-۳۵۰۹۱۱۶۰ , ۰۹۳۸۶۲۶۸۶۶۲
تماس از طریق ایوند
ارسال پیام
شبکه‌های اجتماعی
درباره مهارتکده علوم پزشکی وارستگان

معرفی مهارتکده وارستگان:

مدرک گرایی، نداشتن فرهنگ مهارت آموزی، نبود آموزش های مهارتی در دانشگاه ها، اولویت افراد با مهارت و با تجربه برای کارفرمایان در فرایند استخدام و افزایش آمار بیکاری بین دانش آموختگان باعث شده است که این روزها، یکی از وظایف مهم دانشگاه ها علاوه بر علم آموزی، توانمند سازی دانشجویان درکسب مهارت های تخصصی و عمومی مورد نیاز باشد. با عنایت به این امر، مهارتکده وارستگان با هدف ارتقاء آگاهی مهارت های دانشجویان راه اندازی شده است تا ضمن افزایش سطح مهارتی دانشجویان، امکان دستیابی به فرصت های شغلی برای دانشجویان و دانش آموختگان را نیز فراهم آورد. همچنین، با توجه به اینکه تعداد زیادی دانش آموخته دانشگاهی وجود دارد که دغدغه اصلی آنها پیدا کردن شغل مناسب است، کارگاه ها و دوره های مهارتکده وارستگان به این افراد کمک میکند که راحت تر وارد بازار کار شوند و یک سر و گردن از رقبای خود بالاتر باشند. در واقع مهارتکده وارستگان افراد را متمایز می کند تا زودتر جذب بازار کار شوند.

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان با در نظر داشتن استانداردهای ملی و بین المللی، استفاده از محیط آموزشی مناسب، بهترین شیوه های یادگیری، اساتید با تجربه و با بهره گیری از ابزارهای مناسب در حیطه های تئوری، کاربردی و نگرشی نسبت به اخذ مجوز تاسیس مهارتکده وارستگان از مرکز ملی مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت اقدام نموده است.

لازم به ذکر است که:

      کارگاه های آموزشی مهارتکده وارستگان در دو قالب کوتاه مدت و بلند مدت برگزار  می شود.

   دوره های بلند مدت مهارتکده وارستگان، تخصصی بوده و تحت نظارت مرکز ملی مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت برگزار می شود؛ مدت این دوره ها معمولا بالای 50 ساعت و طول دوره حداقل دو ماه می باشد.

در این دوره ها علاوه بر مباحث تئوری، قسمت های عملی و سناریوهای مختلف آموزش داده می شود. یک محیط کلاسی با امکانات و تجهیزات بروز در اختیار آنها قرار گرفته و می توانند بطور کاملا عملی با آن کار کنند و تجربه لازم را بدست آورند.

به مهارت آموزانی که در کارگاه ها و دوره های کوتاه مدت شرکت می نمایند گواهی حضور در کارگاه و آن دسته از مهارت آموزانی که در دوره های بلند مدت شرکت می نمایند مدرک مهارتی از مرکز ملی مهارتی و حرفه ای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعطا می شود.