کاور
"رویداد آنلاین معرفی نیازهای فناورانه حوزه آب و پساب صنعتی (شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی)" در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ بهمن ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
حضور آنلاین
این رویداد رایگان، به صورت آنلاین و بر بستر وب برگزار خواهد شد. لینک ورود به رویداد متعاقبا برای ثبت نام کنندگان ارسال می شود.
چنانچه بیش از یک نفر از شرکت شما در این رویداد حضور خواهند داشت، ثبت نام افراد را به صورت مجزا انجام دهید تا شماره موبایل آنها ثبت و لینک ورود به رویداد برای ایشان ارسال شود.
-
رایگان
اتمام ظرفیت اتاق

درباره رویداد

هدف رویداد چیست؟

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای اقتصادی کشور، دارای شرکت های صنعتی متعددیست. این شرکت ها در صنایع مختلفی نظیر غذایی، نیروگاهی، عمران، معدن، کشاورزی، انرژی و... فعالیت می کنند و با توجه به سیاست های کلان بنیاد، اهتمام ویژه ای به بهره گیری از توانمندی و خدمات شرکت های دانش بنیان و فناور دارند. این رویداد با هدف ایجاد همکاری فناورانه بین شرکت های زیرمجموعه بنیاد و شرکت های دانش بنیان و فناور در حوزه آب و پساب صنعتی برگزار خواهد شد.

 

برگزارکننده این رویداد کیست؟ 

موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به عنوان بازوی علمی-پژوهشی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در راستای فراهم آوری فضایی شفاف و عادلانه به منظور ورود شرکت های دانش بنیان و نخبگان صنعتی در جهت رفع نیازهای فناورانه صنایع بنیاد مستضعفان فعالیت های مختلفی انجام می دهد و برگزاری این رویداد نیز در راستای این فعالیت هاست.

 

چه اتفاقی در رویداد رخ خواهد داد؟

در این رویداد تعدادی از شرکت های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که در حوزه کنترل و مدیریت آب و پساب صنعتی خود با چالش مواجهند، اقدام به تشریح این چالش ها که در واقع پروژه های عملیاتی قابل انجام توسط شرکت های دانش بنیان و فناور هستند می نمایند. 

مخاطبان رویداد که نمایندگان شرکت های دانش بنیان و متخصصان این حوزه هستند نیز می توانند حین رویداد به صورت آنلاین سوالات خود را مطرح نمایند تا نمایندگان شرکت های صنعتی به آنها پاسخ دهند.

 

بعد از رویداد چه خواهد شد؟

شرکت های دانش بنیان و فناور، پس از پایان رویداد 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه طرح های دانش بنیان موسسه تحقیق و توسعه دانشمند به آدرس www.fanavar.daneshmandins.ir پیشنهادات عملیاتی خود را در قالب پروپوزال فنی و مالی ثبت نمایند.

پس از پایان مهلت، پروپوزال های ارسالی ارزیابی و مناسب ترین پیشنهادات فرصت همکاری در زمینه نیازهای اعلام شده با شرکت های صنعتی را خواهند یافت.

 

بومرنگ چه نقشی در این رویداد دارد؟

بومرنگ به عنوان یک واسطه حرفه ای نوآوری و مجری این رویداد، در کنار موسسه دانشمند قرار دارد تا همکاری شرکت های دانش بنیان و شرکت های صنعتی زیرمجموعه بنیاد را تسهیل نماید. چنانچه سوالی در خصوص رویداد دارید می توانید با از طریق شماره های این شرکت (02188398543-02188398563 یا شماره واتس اپ 09219572627) تماس بگیرید.

 

برای شرکت در رویداد چه کاری انجام دهیم؟

این رویداد رایگان، به صورت آنلاین و بر بستر وب برگزار خواهد شد. علاقه مندان به حضور در رویداد باید در صفحه ایوند رویداد ثبت نام نمایند تا اطلاعات آنها ثبت شود و:

 • لینک ورود مستقیم به رویداد پیش از برگزاری رویداد برای آنها ارسال شود.
 • نیازهای شرکت های صنعتی حاضر در رویداد، پیش از برگزاری رویداد برای آنها ارسال شود.

پس از ثبت نام کافیست در روز و ساعت برگزاری رویداد، از طریق کامپیوتر شخصی یا موبایل روی لینک رویداد (که متعاقبا ارسال خواهد شد) کلیک نمایید و مستقیما وارد محیط رویداد شوید.

 

چنانچه در خصوص این رویداد پرسشی دارید یا در هر مرحله از ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید با دبیرخانه رویداد (شرکت بومرنگ) به شماره های 021-88398543-88398563 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

برگزارکنندگان

حامیان

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه تحقیق و توسعه دانشمند

رویداد های برگزارشده۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۸ مرداد

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
جمعه ۴ تیر

جمع بندی معادلات دیفرانسیل

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی آموزشی، تحقیقاتی کورپی
سه‌شنبه ۱ تیر

وبینار رایگان بررسی مانیتورینگ زبیکس نسخه ۵.۴

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین
پنج‌شنبه ۸ مهر

آکادمی عماد

 • آنلاین
 • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • شرکت پیشتازان امن کاوی عماد