رویداد به پایان رسیده است!
رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز (محافظت از تجهیزات و زیرساخت های صنعت گاز در برابر سیل و بلایای طبیعی) در تاریخ یکشنبه ۲۶ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز (محافظت از تجهیزات و زیرساخت های صنعت گاز در برابر سیل و بلایای طبیعی)

شروع:
یک‌شنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ۱۷:۰۰
مکان: تهران
رویداد ارائه نیازهای فناورانه صنعت گاز (محافظت از تجهیزات و زیرساخت های صنعت گاز در برابر سیل و بلایای طبیعی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


درباره رویداد

این رویداد یک Reverse Pitch است که توسط "فن بازار تخصصی گاز ایران"، با همکاری "مرکز فن بازار ملی ایران"، با حمایت "صندوق نوآوری و شکوفایی" و با هدف استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکت های دانش بنیان و فناوران در حل چالش ها و پاسخگویی به نیازهای فناورانه شرکت ملی گاز ایران در جهت محافظت از تجهیزات و زیرساخت های صنعت گاز در برابر سیل و بلایای طبیعی برگزار خواهد شد.

در این رویداد که با حضور مدیران و مسئولان شرکت ملی گاز ایران برگزار می شود، ضمن تشریح تعدادی از چالش ها و نیازها، برخی اطلاعات و گزارشات آماری به مخاطبان ارائه و سازوکارها و ملاحظات همکاری کسب‌وکارهای نوآور با این شرکت اعلام خواهد شد.

 

 Reverse Pitch چیست؟

رویداد Reverse Pitch (ارائه وارونه یا معکوس) یک رویداد سرمایه گذاری مبتنی بر تقاضای نوآوری و فناوری است. بر خلاف رویدادهای مبتنی بر عرضه نوآوری که طی آن استارتاپ ها اقدام به ارائه فناوری و مدل کسب و کار خود در برابر سرمایه گذاران می نمایند (Pitch)، در Reverse Pitch این سرمایه گذاران، شرکت های بزرگ و سازمان ها هستند که چالش ها، نیازهای فناورانه و حوزه های مورد علاقه خود برای سرمایه گذاری را ارائه و معرفی می کنند و از مخاطبان می خواهند که پیشنهادهای نوآورانه خود برای حل چالش ها (اعم از ایده، طرح، محصول، خدمت، فناوری، مدل کسب و کار و...) را در مهلت مشخص شده ارسال نمایند.

 

بومرنگ چه نقشی دارد؟

بومرنگ “شبکه خدمات نوآوری” به عنوان مجری رویداد، نقش واسطه گری نوآوری و کارگزار تبادل فناوری را نیز به عهده دارد تا ضمن برگزاری مطلوب رویداد، شرایط را برای همکاری و مشارکت شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها با برگزارکنندگان رویداد مهیا سازد.

 

مخاطبان این رویداد چه کسانی هستند؟

مخاطبان و شرکت کنندگان در این رویداد کلیه افراد خلاق و نوآور، استارت آپ ها، شرکت های دانش بنیان و فناور، سرمایه گذاران، سازمان ها و صاحبان صنایع هستند و با توجه به تسهیلات ایجاد شده توسط صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت در این رویداد برای همه­ی علاقه مندان به نوآوری آزاد می باشد.

 

چه زمانی و کجا؟

این رویداد روز یکشنبه 26 خرداد ماه 1398 از ساعت 14 الی 17 در "سالن کنفرانس شهید رجایی" واقع در: تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان) جنوبی، نبش سپند، ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران برگزار خواهد شد.

 

 

برای شرکت در رویداد باید چه کاری انجام دهم؟

برای ثبت نام و اعلام حضور در رویداد می توانید از طریق سایت ایوند اقدام نمایید. چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می توانید با شماره های ۸۸۳۹۸۵۶۳ و۸۸۳۹۸۵۴۳-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

 

 

برگزارکنندگان

بومرنگ
بومرنگ
شرکت ملی گاز ایران
شرکت ملی گاز ایران
صندوق نوآوری و شکوفایی
صندوق نوآوری و شکوفایی
مرکز فن بازار ملی ایران
مرکز فن بازار ملی ایران
فن بازار تخصصی صنعت گاز
فن بازار تخصصی صنعت گاز

آدرس: تهران خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان) جنوبی، نبش سپند، ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز ایران، سالن کنفرانس شهید رجایی