رویداد به پایان رسیده است!
استارتاپ های با رشد نمایی در تاریخ سه‌شنبه ۱۸ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۸ تیر ساعت ۰۹:۰۰

استارتاپ های با رشد نمایی

  • رایگان
  • اصفهان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


استارتاپ های با رشد نمایی 

از انتخاب ایده تا اصول رشد انفجاری استارتاپ ها در عصر فناوری های دیجیتال

 

 

استارتاپ با رشد نمایی به چه معناست؟

 

" استارتاپ نمایی پدیده ای است که نتایج و دستاوردهای آن به طرز شگفت آوری نسبت به رقبایش بیشتر باشد (حداقل 10 برابر)، بدون این که منابع و کارمندان بیشتری داشته باشد."

 

 

آیا می دانید ارکان اصلی یک استارتاپ با رشد نمایی چست؟

 

1-    انتخاب یک ایده که پتانسیل رشد نمایی داشته باشد

 

آیا هر ایده ای می تواند رشدی شگفت آور را تجربه کند؟ قطعا خیر. ایده ای می تواند به صورت انفجاری رشد کند که پتانسیل رشد انفجاری را داشته باشد. برای اینکه به چنین پتانسیلی دست یابید ابتدا با روندهای فناوری آشنا خواهید شد و سپس ابزاری برای تحلیل بازار ایده های فناورانه را خواهید  آموخت.

 

 

2-    پرورش طرز تفکری که رشد نمایی را پشتیبانی کند

 

ساختن کسب و کاری با رشد انفجاری به لحاظ فنی امری بسیار پیچیده و سخت است؛ اما سخت تر از آن، پشتیبانی روحی کارآفرین از چنین کار سختی است. خواهید دید که تفکر نمایی و نیز اعتقاد به فراوانی به جای کمبود، تنها تفکری است که می تواند ما را در این مسیر سخت همراهی کند. در این کارگاه با ابزارهایی مثل مون شات و MTP آشنا خواهید شد و اصول آن را فراخواهید گرفت.

 

 

 

3-    ایجاد سازمانی که از عهده چنین رشدی برآید

 

در کسب و کارهای سنتی اگر بخواهید درآمد خود را دو برابر کنید، باید منابع خود مثل موجودی انبار، تعداد کارمندان، زیرساخت و تجهیزات و .... را نیز دوبرابر کنید. این کار هزینه های شما را نیز دو برابر خواهد کرد و میزان سود تغییر چندانی نمی کند. اما در مفهوم جدید سازمان نمایی، برای رشد نمایی به افزایش منابع خود نیازی نخواهید داشت. در این کارگاه آموزشی با 10 رکن اصلی یک سازمان نمایی آشنا خواهید شد تا بتوانید با حداقل منابع، به نتایجی خارق العاده برسید.

 

 

 

 

 

برای درک این اصول با تمام جزییات با ما همراه شوید و در کارگاه آموزشی استارتاپ های با رشد نمایی شرکت کنید.

 


نتایجی که با شرکت در این کارگاه بدست خواهید آورد:


   کشف ایده:

با درک قابلیت های حوزه های فناوری می توانید ایده ای را کشف کنید که کمترین ریسک برای رشد را داشته باشد

 

   تسلط بر چارچوب 6 دال

 این 6 گام در برنامه کارآفرینان موفق امروزی قرار دارد و قرار دادن استارتاپتان در این چهارچوب ها باعث می شود تا ریسک کار شما کمتر شود و بتوانید بدون انجام آزمون و خطا استارتاپ تان را رشد دهید و با کمک گرفتن از روش های علمی موثر از استارتاپ کوچک به کسب و کار موفق تبدیل شوید

 

  تسلط بر تحلیل منحنی هایپ

با تحلیل منحنی هایپ می فهیمد که چه زمانی برای عرضه ی کسب و کار تان مناسب است و این منحنی اختلاف استارتاپهای جهانی و شکست خورده را آشکار می سازد و ابزاری است که غول های فناوری برای ایجاد نوآوری هایی که همه عاشقش هستند از آن استفاده می کنند

 

 آموزش نحوه تفکر نمایی

ابزاری به نام MTP و Moonshot که گام به گام به شما آموزش می دهند که چطور کسب و کارتان را پرورش دهید تا موفقیت شما چندبرابر می کند و دلیلی بر این که چرا شرکت های معمولی هر سال 10 درصد رشد می کنند، در حالی که شرکت های نمایی هر سال 10 برابر رشد می کنند.

 

   آموختن اهمیت جمع سپاری

 جمع سپاری از ارزشمندترین منابع دنیا است (ارزشمندترین منبع دنیا پول نیست). در این روش می توانید با کمک گرفتن از افراد متخصص دیگر موانع بین کسب و کارها و موفقیت شان را حل کنید، نیاز نیست شما همه تخصص ها را بلد باشید کافی است بتوانید تخصص های موردنیازتان را در یکجا جمع کنید  و این جذابترین بخش ماجرا است.

 گام به گام چگونگی استفاده از ابزار قدرتمند جمع سپاری برای اجرای ایده هایتان را خواهید آموخت. و اینکه چطور بهترین و نخبه ترین افراد را برای عملی کردن تفکرتان دور هم جمع کنید. 

 

کارآفرین نمایی کیست و چرا به آن نیاز داریم؟

در این کارگاه با دو مدل کارآفرینی آشنا می شوید؛ کارآفرین کوچک و کارآفرین نمایی. این که چرا ایران امروز به کارآفرینان نمایی نیاز دارد و چرا کارآفرینان نمایی از هر فرد دیگری تأثیرگذارتر و البته ثروتمندتر خواهند شد. این راهی است که جهان مدت ها پیش وارد آن شده اینک نوبت ماست که به آن قدم بگذاریم.

 

خلاصه ی از آنچه در این کارگاه می آموزید:

 در این کارگاه می آموزید که چطور ایده ی مناسب با تغیرات سریع امروزی را انتخاب کنید و با ابزارهای علمی و عملی اثبات شده این ایده را پرورش دهید، در چه زمانی استارتاپتان را وارد بازار کنید و چگونه تیم بسازید و از طریق جمع سپاری، با هزینه کمتری افراد متخصص را کنارتان داشته باشید، علت عدم موفقیت استارتاپ های زیادی با جزئیات بررسی می شود و راهکارهای مناسب برای اینکه افراد آماده ی ورود به بازار فناوری باشند ارائه می شود. در نهایت دستورالعمل هایی برای کارآفرین نمایی شدن ارائه می گردد.

 

توضیحاتی در مورد مدرس رویداد:

سعید عارفی راد، استاد و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر اصفهان، مدیر ارشد شرکت دیاکو ارتباطات آریا و داور مسابقات کشوری ایده شو است؛ او مسیر کارآفرینی را حدود 10 است که پیموده و با مشاوره هایی که در این زمینه به افراد و دانشگاه ها و شرکت ها داده است، بخوبی با چالشهای این مسیر آشنا بوده و همواره از علم و آموزش و تجربه برای حل این چالش ها کمک گرفته است، حال این اطلاعات را می خواهد با شما به اشتراک بگذارد تا در کسب و کارتان کمتر دچار اشتباه شوید و به موفقیت برسید.

 

منتظرتان هستیم تا با هم به دنیای پرشتاب استارتاپ های با رشد نمایی وارد شویم

اینک نوبت شماست...

 

 

هاب چیست؟ هاب محصول همکاری مشترک همراه اول، دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است. ماموریت ما در حوزه شتابدهنده، حمایت و سرعت بخشیدن به رشد و تجاری سازی استارتاپ ها در حوزه IT و Telecom و ایفای نقش تجمیع کنندگی در حوزه خدمات ارزش افزوده و تجمیع محتوای و سرویسهای بومی و تولید شده در استان و سایر نقاط کشور و حتی از سایر کشورها در راستای ارائه بر بستر همراه اول.

سخنرانان

سعید عارفی راد
سعید عارفی راد
استاد و محقق فناوری های نوین

استاد و محقق دانشگاه صنعتی مالک اشتر، کارآفرین و مربی کسب و کار، داور مسابقات کشوری ایده شو، مدیر ارشد دیجیتال شرکت دیاکو ارتباطات آریا

برگزارکنندگان

شرکت دیاکو ارتباطات آریا
شرکت دیاکو ارتباطات آریا

آدرس

اصفهان دروازه دولت، ارگ جهان نما

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت دیاکو ارتباطات آریا با حمایت مرکز شتاب‌ دهنده هاب

شتابدهنده هاب، بزرگترین مرکز کارآفرینی اصفهان است که بر روی کشف و توسعه استارتاپهای ارزشمند در حوزه ICTمتمرکز است. ما از پشتیبانی و مشارکت مستقیم همراه اول، دانشگاه صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهانبرخورداریم. ما در هاب چرخه قدرتمندی را ساخته ایم ک

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰