افسانه های سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۱۶:۳۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
افسانه های سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو)
برگزارکننده‌ی رویداد
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

سخنرانی رایگان افسانه های سئو از طرف انجمن انفورماتیک ایران برگزار می شود، سخنران آقای رضا شیرازی مفرد مدیر وب24 هستند و در این سخنرانی در مورد افسانه ها و باورهای غلطی که در مورد سئو وجود دارد صحبت خواهند کرد.

موتورهای جستجو همواره تلاش می­کنند که الگوریتم­های خود را از دید مردم پنهان کنند، زیرا با شناسایی پارامترهای موثر در رتبه ­بندی سایت­ها افراد مختلف می ­توانند با رتبه آنها بازی کنند و نتایج آنها اعتباری نخواهد داشت. همین موضوع باعث شده که تصورات اشتباهی نزد افراد جامعه در مورد کارکرد و سیگنال­های موثر در موتورهای جستجو شکل بگیرد و افسانه های مختلفی در مورد نحوه عملکرد موتورهای جستجو نقل شود. در این سخنرانی ضمن بررسی اجمالی روش کار گوگل و الگوریتم های آن،  افسانه ها و تصورات اشتباهی که مردم و مدیران سایت­ها در مورد نحوه کارکرد گوگل دارند، مورد بحث و بررسی قرار می­گیرد. همچنین به برخی از روش های سئو سفید و سئو سیاه و تغییرات اخیر الگوریتم­های گوگل اشاره می­شود.

درباره سخنران (رضا شیرازی مفرد) :

آقای مهندس رضا شیرازی مفرد، بیش از 18 سال است که در زمینه پیاده‌سازی و تحلیل پروژه‌های نرم‌افزاری فعالیت می­کند. او فارغ التحصیل رشته هوش مصنوعی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه امیرکبیر تهران است. پروژه کارشناسی‌ارشد وی پیاده‌سازی الگوریتم بهینه موتور جستجوی وب در زبان فارسی بوده است.

رضا شیرازی در حال حاضر مدیرعامل شرکت وب24 است که در زمینه طراحی سایت و سئو فعالیت میکند. همچنین مشاور برخی از سایت های بزرگ اینترنتی ایران در زمینه سئو می باشند و در زمینه آموزش و مشاوره سئو فعالیت میکنند.

شرکت در این سخنرانی برای عموم علاقمندان رایگان و آزاد می باشد.

سخنران

رضا شیرازی مفرد

رضا شیرازی مفرد

مدیر عامل وب24

آقای رضا شیرازی مفرد متخصص در زمینه تحلیل و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بهینه سازی و طراحی سایت و تحصیلات ایشان کارشناسی ارشد هوش مصنوعی از دانشگاه امیرکبیر تهران است.

برگزار کنندگان

انجمن انفورماتیک ایران

انجمن انفورماتیک ایران

www.isi.org.ir

آدرس:تهران خیابان کارگر شمالی، پایین تر از انرژی اتمی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، سالن آمفی تئاتر