رویداد به پایان رسیده است!
انقلاب بلاکچین 2 در تاریخ پنج‌شنبه ۳۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ساعت ۱۷:۰۰

انقلاب بلاکچین 2

  • ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  • تبریز
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

انقلاب بلاکچیناکوسیستم فناوری ایران همیشه تحت تاثیر وجود فاصله میان فعالان این حوزه و دولتمردان و در نتیجه ی آن قانون گذاری ضعیف، غیرشفاف و شکل گیری مافیا در حوزه های مختلف بوده است؛ در نتیجه ی این رویکرد جامعه ی ایرانی صرفا مصرف کننده بوده و کمتر توانسته است از این فناوری ها در مسیر رشد و تجلی اقتصاد خود استفاده کند. بلاکچین نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ از دو سال پیش و همزمان با رشد معروف بیت کوین که الهام بخش تاسیس بیشتر شرکت های بلاکچین ایرانی بوده است هنوز هیچگونه قانون گذاری در این حوزه انجام نگرفته و به طرز عجیبی شاهد تناقض بین رویکردهای مختلف سازمانی در مورد این تکنولوژی هستیم. (که نمونه آن را میتوان در پذیرفته شدن ماینینگ به عنوان یک صنعت توسط وزارت صمت و از طرفی عدم وجود بستر لازم برای واردات قانونی دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال دید!)
در همین راستا مجموعه نوآی با همکاری و مساعدت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، اداره کل استاندارد استان و استانداری آذربایجان شرقی در صدد برگزاری سلسله رویدادهای "انقلاب بلاکچین" برآمده است تا با حضور فعالان این حوزه و همچنین مسئولان مربوطه در قالب پنل های گفتگو به بررسی جنبه های قانونی فعالیت در حوزه ی خرید، فروش و استخراج ارزهای دیجیتال پرداخته و در راستای استفاده از پتانسیل های این تکنولوژی انقلابی برآییم.
دومین رویداد انقلاب بلاکچین با حضور جناب آقای دکتر رضا تقی پور، نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی فضای مجازی، وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعضای اتاق بازرگانی تبریز، فرماندهی بسیج علمی استان و ... از مسئولین مربوطه و جناب آقای دکتر حسن زاده عضو هیئت علمی دانشگاه نوروف نروژ، دکتر کیهان ور مدیر واحد نوآوری شتابدهنده آرتان و مهندس سینا سلیمانی مشاور ارشد مجموعه نوآی از اساتید و متخصصین برگزار خواهد شد.

سخنرانان

دکتر رضا تقی پور
دکتر رضا تقی پور
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی فضای مجازی
Vladimer Taratushka
Vladimer Taratushka
سرمایه گذار بیت کوین و فعال ماینینگ مشاور تجارت بین الملل
دکتر مهدی حسن زاده
دکتر مهدی حسن زاده
عضو هیئت علمی دانشگاه نوروف نروژ
دکتر پیمان کیهان ور
دکتر پیمان کیهان ور
مدیر دپارتمان نوآوری شتابدهنده آرتان
سینا سلیمانی
سینا سلیمانی
تحلیل گر و کارشناس ارشد کریپتو در نوآی

حامیان طلایی

والکس - پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال
والکس - پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال
حامی طلایی رویداد

پلتفرم معاملاتی والکس، پلتفرمی برای خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است که کاربران به صورت فرد به فرد می‌توانند به معامله ارزهای دیجیتال بپردازند و کوین‌های متفاوتی را با ریال معامله کنند؛ پلتفرم معاملاتی والکس امکان گذاشتن سفارش‌های خرید و فروش با قیمت و مقادیر دلخواه را فراهم می کند، در نتیجه معاملات در یک فضای رقابتی و آزاد اتفاق می‌افتد.

بیت برگ - خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال
بیت برگ - خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال
حامی طلایی رویداد

بیت برگ استارتاپی پیشرو در زمینه ارزهای دیجیتال است که از سال ۱۳۹۷ با هدف فراهم آوردن بستری امن و سریع برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال شروع به کار کرده است.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌ آمدگویی۱۷:۰۰۱۷:۱۰
پخش سرود ملی۱۷:۱۰۱۷:۱۵
پخش کلیپ۱۷:۱۵۱۷:۳۰
سخنرانی دکتر فرشی۱۷:۳۰۱۷:۴۵
مقدمه ای بر بلاکچین۱۷:۴۵۱۸:۰۰
بررسی چالش های پیش رو در سیاست گذاری ارزهای دیجیتال۱۸:۰۰۱۸:۲۰
ارتباط ویدیویی درباره کاربرد ارزهای دیجیتال در تجارت بین الملل و جذب سرمایه بین المللی با رمزارزها۱۸:۲۰۱۸:۴۰
تبدیل تهدید به فرصت۱۸:۴۰۱۹:۱۵
پنل بحث و گفتگو درباره تکنولوژی بلاکچین با حضور مسئولین و متخصصین۱۹:۱۵۱۹:۴۵
پرسش و پاسخ۱۹:۴۵۲۰:۰۰

آدرس

تبریز سالن همایش اداره کل استاندارد تبریز

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

نوآی

نوآی اولین مجموعه ایرانی است که با پیش بینی انقلاب بلاکچین و پتانسیل بالای این تکنولوژی، قدم در مسیر ارائه خدمات بلاکچین گذاشته است و سعی دارد با ارائه راهکارها و خدمات متنوع، به توسعه اکوسیستم بلاکچین محور در ایران کمک نماید

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰