رویداد به پایان رسیده است!
انقلاب هوش مصنوعی: آمازون در تاریخ پنج‌شنبه ۲۸ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

انقلاب هوش مصنوعی: آمازون

شروع:
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۹۸ ۱۲:۰۰
مکان: تهران
انقلاب هوش مصنوعی: آمازون
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

انقلاب هوش مصنوعی
هوش مصنوعی، به هوشی که یک ماشین در شرایط مختلف از خود نشان می‌دهد، گفته می‌شود و یک راه برای افزایش قدرت انسان است. پیشرفت‌های روزافزون این فناوری، آن را به موضوعی پرطرفدار در دهه‌های اخیر تبدیل کرده است. افراد زيادی تصور می‌كنند که در آينده ربات‌ها و ماشين‌ها، جايگزين انسان‌ها در کارهای مختلف خواهند ‌شد. این دیدگاه سبب شده است که مردم عادی به عنوان یک تهدید به این تکنولوژی نگاه کنند؛ اما هوش مصنوعی آمده است تا زندگی انسان را ساده‌تر کند، در تصمیم‌گیری‌های پیچیده به او کمک کند و باعث افزایش بهره‌وری، کارایی و دقت فعالیت‌های او شود.

تلفیق این تکنولوژی با چهره انسانی، باعث جذب افراد بیشتری به این فناوری شده است. هوش مصنوعی را باید فناوری‌ای تصور کرد که از حجم زیاد داده در دنیای مدرن امروز یاد می‌گیرد، زبان ما را می‌فهمد، پاسخ می‌دهد و دنیا را به روش ما درک می‌کند!
دکتر روح‌الله رحمانی، مدیر سابق برنامه در شرکت مایکروسافت و آمازون که اکنون در ایران به عنوان معاون نوآوری شرکت دیجی‌کالا و رئیس هیئت مدیره دیجی‌کالا نکست فعالیت می‌کند، کارگاهی با موضوع «انقلاب هوش مصنوعی» خواهد داشت.
رحمانی که مدرک دکتری خود را از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس آمریکا گرفته است و سابقه کار در بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیا را دارد، قصد دارد روز پنج‌شنبه ۲۸ شهریور تجربیات خود را با علاقه‌مندان این حوزه به اشتراک گذارد.
برگزارکننده این کارگاه آموزشی، آکادمی دیجی‌کالا است که رسالت آن انتقال دانش به افراد مختلف به کمک مدیران ارشد گروه دیجی‌کالا و شرکت‌های بزرگ دیگر با هدف ایجاد انطباق میان صنعت و دانش است. این کارگاه در مرکز نوآوری دیجی‌کالا نکست واقع در کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد

آدرس:تهران بعد از میدان آزادی، بزرگراه لشکری، جنب مترو بیمه، کارخانه نوآوری آزادی، مرکز نوآوری دیجی کالانکست