اولین دوره استارتاپ گرایند بوشهر

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان رویدادبوشهر
موضوع رویدادکسب و کار / غیره
اضافه به تقویم
اولین دوره استارتاپ گرایند بوشهر
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۶۱۰۹۰۴۱۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.

این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

رسالت استارتاپ گرایند تقویت شبکه کارآفرینی و کمک به کارآفرینان، نوآوران وارزش‌آفرینان است. این برنامه توسط نمایندگان مختلف در شهرهای گوناگون در دنیا در حال برگزاری است. محتویات به وجود آمده از گفتگوها و مصاحبه‌های انجام شده به صورت ویدئویی و از طریق کانال های آنلاین (YouTube در خارج از کشور و Aparat در داخل کشور) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

 

این رویداد پنجشنبه 7 فروردین ماه ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۰ تا ۸:۳۰ بعدازظهر با حمایت صنایع، معادن و تجارت و سازمان بنادر بوشهر با حضور آقایان قنواتی و قصرفخری از بنیانگذاران  وبسایت فیس‌نما و پارسکدرز برگزار می‌شود.

 

اطلاعات بیشتر: http://startupgrindbushehr.ir

سخنرانان

ایمان قصر فخری

ایمان قصر فخری

پارسکدرز

آدرس:بوشهر سالن اداره بنادر و دریانوردی بوشهر