اولین دوره استارتاپ گرایند بوشهر

شروع:
پنج‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ ۱۶:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶ ۲۰:۰۰
مکان: بوشهر
اولین دوره استارتاپ گرایند بوشهر
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

استارتاپ گرایند (Startup Grind) یک برنامه و اجتماع کارآفرینی و جهانی است که به منظور آموزش، الهام و ایجاد ارتباط بین کارآفرینان حوزه تکنولوژی طراحی شده است.

این برنامه با حمایت‌های ویژه شرکت گوگل قدرت گرفته، در حال حاضر در بیش از ۱۶۰ شهر و ۶۵ کشور جهان درحال برگزاری بوده و پذیرای ویژه موسسین، سرمایه گذاران، مخترعان و مربیانی است که داستان‌های شخصی، تجربیات و درس‌های آموخته خود را با شرکت‌کنندگان سهیم شده و از این طریق به الهام بخشیدن و تولید محتوای ناب در جامعه کارآفرینی کمک می‌کنند.

رسالت استارتاپ گرایند تقویت شبکه کارآفرینی و کمک به کارآفرینان، نوآوران وارزش‌آفرینان است. این برنامه توسط نمایندگان مختلف در شهرهای گوناگون در دنیا در حال برگزاری است. محتویات به وجود آمده از گفتگوها و مصاحبه‌های انجام شده به صورت ویدئویی و از طریق کانال های آنلاین (YouTube در خارج از کشور و Aparat در داخل کشور) به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

 

این رویداد پنجشنبه 7 فروردین ماه ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۰ تا ۸:۳۰ بعدازظهر با حمایت صنایع، معادن و تجارت و سازمان بنادر بوشهر با حضور آقایان قنواتی و قصرفخری از بنیانگذاران  وبسایت فیس‌نما و پارسکدرز برگزار می‌شود.

 

اطلاعات بیشتر: http://startupgrindbushehr.ir

سخنرانان

ایمان قصر فخری

ایمان قصر فخری

پارسکدرز

آدرس:بوشهر سالن اداره بنادر و دریانوردی بوشهر