بیست و یکمین رویداد بانی تهران

شروع رویداد
دوشنبه ۲۰ آذر ۹۶ ۱۷:۳۰
پایان رویداد
دوشنبه ۲۰ آذر ۹۶ ۲۰:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
بیست و یکمین رویداد بانی تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۲۲۱۶۲۶۲۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

بانی چیست؟

Startup Grind تهران یک کار گروهی بود که با همراهی تمام اعضای تیم و مخاطبانش، توانست ۱۶ برنامه را برگزار کند. در این رویدادها افرادی که در واقع بانی ایجاد یک کسب و کار و ارزش آفرین محسوب می‌شدند، از فراز و فرودهای راه گفتند و تجربه خود را با ما شریک شدند. اما این کار هم مانند هر تجربه کاری دیگری سختی‌هایی را با خود به همراه داشت که در نهایت اعضای تیم را بر آن داشت تا با تغییر نام و قالب این برنامه‌ها بر این مشکلات چیره شوند و راه خود را ادامه دهند.
«بانی» نام جدیدی است که برای ادامه این راه انتخاب شده است. «بانی» می‌خواهد فرصتی برای مشارکت در ایده‌های جدید باشد.

مهمان این رویداد

محمد حسین محسنی

محمد حسین محسنی

هم‌موسس و مدیرعامل

محمد حسین محسنی فارغ التحصیل رشته کارشناسی ارشد نرم افزار است و حدود 5 سال است در حوزه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا فعالیت می کند وی در دومین لین استارتاپ ماشین تهران به همراه تیمش موفق به کسب عنوان نخست شده است.

حسین آریان

حسین آریان

هم‌موسس و مدیر فنی

حسین آریان در حال حاضر دانشجو کارشناسی ارشد نرم افزار می باشد. او در دانشگاه فعالیت های داوطلبانه زیادی از جمله کانون کارآفرینی دانشگاه، عضویت در انجمن علمی کامپیوتر و برگزاری همایش های آموزشی کارآفرینی( استارتاپ ویکند و میتاپس و ..) داشته است.

مصطفی لطفی

مصطفی لطفی

هم‌موسس و مدیر بازاریابی دیجیتال

مصطفی لطفی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار از دانشگاه صنعتی بیرجند است. همچنین برگزاری استارتاپ ویکندهای بیرجند و تاسیس کانون کارآفرینی در دانشگاه بیرجند از جمله فعالیت های ایشان بوده است. مصطفی لطفی اکنون دانشجو رشته کارآفرینی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تهران است.

در این رویداد علاوه بر مصاحبه با موسسین اپلیکیشن پازلی، فیلم پازلی‌ها نیز نمایش داده خواهد شد.


زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
پذیرش و پذیرایی۱۷:۳۰۱۸:۰۰
نمایش فیلم پازلی‌ها۱۸:۰۰۱۹:۰۰
مصاحبه با موسسین پازلی۱۹:۰۰۲۰:۰۰
شبکه‌سازی و پذیرایی۲۰:۰۰۲۰:۳۰

آدرس:تهران میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع بزرگراه کردستان، نبش کوچه زاینده رود شرقی، پلاک ۲۴، مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان