رویداد به پایان رسیده است!
آئین رونمایی از استارتاپ های محتوایی خانه نوآوری در تاریخ سه‌شنبه ۱۴ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
جمعه ۲ اسفند

کلاس تخصصی بیزینس کوچینگ

  • تهران
  • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارمستر بیزینس کوچینگ
پنج‌شنبه ۱۵ اسفند

رویداد ویگما (VIGMA 2020)

  • تهران
  • از ۱۲۵,۰۰۰ تومان
آواتاررویداد ویگما

آئین رونمایی از استارتاپ های محتوایی خانه نوآوری

شروع:
سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۴ اسفند ۹۷ ۱۸:۰۰
آئین رونمایی از استارتاپ های محتوایی خانه نوآوری
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

در این رویداد چه خواهد گذشت؟


بخش اول:

  • در این بخش به معرفی خانه نوآوری به عنوان یک شتابدهنده حوزه محتوایی و پنل تخصصی با موضوع موانع و مشکلات پیش روی استارتاپ ها خواهیم پرداخت.

 

  • همچنین ضمن رونمایی از چهار استارتاپ "اینفوگرامر" ، "نقاشیم" ، "دوزلی بوک" و "جت ویدیو" به معرفی آن ها و آشنایی با عملکردشان می پردازیم

 

  • ودر ادامه از فعالان حوزه محتوا تقدیر به عمل خواهد آمد و هریک از این عزیزان به عنوان " سفیران خانه نوآوری"  در امر محتوا معرفی خواهند شد

 

بخش دوم: 

در این بخش به یک پنل با محوریت آینده بازاریابی محتوایی و اشتباهات رایج در آن می پردازیم و به سوالات رایج پاسخ داده خواهد شد همچنین در آخر برنامه فرصت خوبی برای شبکه سازی و آشنایی با افراد فراهم شده است.


آیین رونمایی از استارتاپ های محتوایی خانه نوآوری


استارتاپ اینفوگرامر

اینفوگرامر بستری برای انجام پروژه‌های محتوای دیداری است؛ مانند اینفوگرافیک، موشن‌گرافیک، استاپ‌موشن، گزارش‌نویسی، پرزنتیشن، پوستر، بروشور، کاتالوگ، طراحی رابط کاربری و حتی زیربخش‌های مرتبط با پروژه‌های مختلف از جمله گویندگی، نویسندگی و تولیدمحتوای متنی.

فرآیند کار به این شکل است که کارفرما پروژه‌ی خود را در این پلتفرم ثبت می‌کند و فریلنسرها پیشنهاد اجرای پروژه می‌دهند. کارفرما با توجه به سوابق حرفه‌ای و هزینه پیشنهادی هر فریلنسر برای انجام پروژه، انتخاب می‌کند چه کسی پروژه را انجام دهد. سپس هزینه توافقی را پرداخت می‌کند و این مبلغ تا اتمام پروژه نزد اینفوگرامر به امانت می‌ماند و پس از تحویل پروژه، مبلغ به حساب فریلنسر پرداخت می‌شود.

 

استارتاپ نقاشیم

استارتاپ نقاشیم در سال 1397 با هدف تبدیل شدن به نخستین پلتفرم آنلاین جامع تبدیل نقاشی به کالا ها و ملزومات حوزه کودک توسط جمعی از دانش آموختگان و فعالان حوزه تجارت الکترونیک فعالیت خود را آغازکرد و از بدو ورود به بازار با استقبال چشمگیر خانواده ها، فعالان حوزه کودک و اکوسیستم استارتاپی کشور مواجه شده است.

 

استارتاپ دوزلی بوک

تا به حال کتاب‌های زیادی خوانده‌ایم با قهرمان‌های متفاوت! کتاب‌هایی با موضوعات و قصه‌های خیالی و حتی افسانه‌ای اما این‌بار قرار است کتابی بخوانیم که نام قهرمان آن و تمام شخصیت‌های آن را خوب می‌شناسیم. کتابی که ضمن قصه‌گویی، برای قهرمان آن اتفاق‌های زیادی می‌افتد. ماجراهایی که در همین سایت قابل دسترسی است. 
شما می‌توانید با مشاهده کتاب، اسامی را به سلیقه خود انتخاب کنید و برای شخصیت‌های کتاب‌تان چهره‌هایی را انتخاب کنید که دوست دارید. رنگ جلد کتاب هم به سلیقه شما تغییر می‌کند و می‌توانید با متنی که دوست دارید در بخش تقدیم‌نامه عکس کودک‌تان را نیز در کتاب داشته باشید. 
بعد از آن با تورق کامل کتابی -که حالا شخصی‌سازی شده- می‌توانید آن را سفارش دهید و در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید. 
این شما و این کتاب شخصی‌سازی شده شما، دوزلی‌بوک!

جت ویدیو

سرویس آنلاین ساخت ویدیو است که می توانید با آپلود کردن عکس و متن دلخواه در کوتاه زمان خودتان ویدیویی حرفه ای برای خودتان بسازید.

 

برگزارکنندگان

خانه نوآوری
خانه نوآوری
مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا
مرکز توسعه کارآفرینی ریمیا

سوالات متداول

چرا بلیط شرکت در رویداد رایگان است؟
قطعا اجرای هر رویدادی هزینه بر هستش و ما توانسته ایم حامی جذب کنیم تا از پس مخارج رویداد بر بیاییم برای همین بلیط رویداد رایگان می باشد.
شرکت در رویداد چه مزایایی دارد؟
با توجه به نیاز کسب و کار ها به محتوا و فعالیت تیم های محتوا محور فرصت خوبی است تا از پتانسیل های استارتاپ های حوزه محتوا استفاده شود و هم فرصتی شود برای گردهمایی و صحبت در رابطه با آینده محتوا و در آخر فرصت عالی برای شبکه سازی
چرا ثبت نام کنیم؟
به دلیل محدودیت ظرفیت ،در هنگام ورود اسامی افراد کنترل خواهند شد و فقط به کسانی که ثبت نام کرده اند میتوانند از رویداد استفاده کنند‌‌.

سخنرانان

حامد صداقت
حامد صداقت
مدیر خانه نوآوری
مجید کثیری
مجید کثیری
بنیان‌گذار اخبار رسمی
حسین گل حسینی
حسین گل حسینی
مدیر مارکتینگ چنگال
پریسا جاوید
پریسا جاوید
مدیر اجرایی اینفوگرام
محمد جواد ترابی
محمد جواد ترابی
معاون سردبیر روزنامه هفت صبح

آدرس: تهران باغ کتاب، سالن 8