رویداد به پایان رسیده است!
دوره آزاد دانشکده رسانه فارس در تاریخ سه‌شنبه ۱۲ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۲۰ اسفند

دوره جامع عکاسی مطبوعاتی

  • تهران
  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
آواتارگیتانما
سه‌شنبه ۱۳ اسفند

عکاسی مستند

  • تهران
  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
آواتارگیتانما
چهارشنبه ۱۴ اسفند

قبل از ورود به حوزه محتوا باید بدانید که...

  • تهران
  • از ۱۰,۰۰۰ تومان
آواتارآیدین داریان
کاور
پنج‌شنبه ۳ مرداد

دوره آزاد دانشکده رسانه فارس

  • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


دوره‌های آموزش کوتاه مدت دانشکده رسانه با محوریت مهارت آموزی در حیطه رسانه و دیجیتال مارکتینگ برگزار می ‌شود. این دوره ها که بنا به ضرورت و نیاز افراد فعال در رسانه ، مشاوران رسانه ای و علاقه مندان در حوزه دیجیتال مارکتینگ طراحی و برنامه ریزی شده به شکل کارگاهی برگزار خواهد شد. 

علاقه مندان برای اطلاع از جزئیات و ثبت نام در این دوره ها می توانند با شماره های 09219566048 از ساعت9-20  یا 88911665 از ساعت9-17 به جز روز جمعه تماس بگیرند.

در پایان هر دوره مدرک معتبر اعطا خواهد شد.

 

کارگاه اوسینت

 

اوسینت جزو معدود اسم هایی است که شاید به گوشتان نخورده باشد ، نام دیگرآن  کارگاهی در وب است. در واقع Open Source Intelligence یا OSINT نوعی متدولوژی برای جمع‌آوری اطلاعات از منابع در دسترس عموم است. این تکنیک توسط پلیس فدرال آمریکا (FBI) ابداع شده است و هم‌اکنون در تقریبا سازمان‌های اطلاعاتی ،انتظامی وامنیتی کشورها، واحدهایی برای رصد اطلاعات با این روش فعالیت می‌کنند. 

در حوزه ی  خبری بحث مهم اوسینت مغفول مانده وکمتر کسی است که به این قصه فکر کند که برای نوشتن گزارش های تحقیقی جذاب ، وپیدا کردن سوژه وسرنخ های جدید خبری وحتی مستند سازی، باید اوسینت بداند ، باید بدانید که این تخصص آن قدر مهم است که اگر استعداد داشته باشید ، به دنبال آن بروید ومتخصص شوید نهادهای مختلف خواهان جذب شما هستند.  این دوره قرار است توسط دکتر علی باقری ، مهندس محمد حسین گلیگانی برگزار شود.

 

 

مدت زمان این کارگاه 20 ساعت است ومحل برگزاری آن در دانشکده فارس خواهد بود.

 

زیبایی‌شناسی بصری در رسانه

مدیران رسانه اعم از سیاستگذاران مجموعه های رسانه ای، دبیران خبر، خبرنگاران در رسانه‌های مختلف نوشتاری از چم وخم محتوایی تنظیم یک متن آگاه هستند. اما آن چه کمتر همگی بلدیم چگونگی تولید محتوا برای فرمت های بصریست . این‌که چطور با صفحه آرا همکاری کنیم ؟ چطور فکر کنیم تا محصول رسانه ای ما علاوه بر محتوای قوی، ظاهر زیبا داشته باشد. همه اینها باعث شده است که خلاء برگزاری چنین دوره ای را حس کنیم.  در این دوره که برای اولین بار برگزار می شود با محمد یاقوتی ، مدیر هنری و طراح یونیفرم روزنامه های جوان، جام جم، سینمایی صبا و سایت های صبح نو ، جام جم و مجلاتی چون و آینده سازان وگروه مجلات همشهری همراه شویم تا کمی از زیبایی‌شناسی بصری سر در بیاوریم.

 

مدت زمان این کارگاه 15 ساعت خواهد بود .

 

سبک های جدید خبری

مگر می شود رسانه ای باشیم و سبک های خبری را نشناسیم، سبک هایی که در کتاب های مختلف ارتباطی از دکتر قندی تا دکتر امید مسعودی آن ها را خوانده ایم. تا دلتان هم بخواهد همه جا کارگاه های سبک خبری و روزنامه نگاری برگزار می شود . وقتی سبک های خبری را هم قرار است نام ببریم ، هرم وارونه ، تاریخی  فورا در ذهنمان می آید. اما قرار است در این کارگاه اتفاق های جدیدی رخ بدهد ، سبک های جدید خبری را بشناسیم وتمرین کنیم بهتر بنویسیم. برای یاد گرفتن سبک های خبری قرار است علی ودایع  جانشین سردبیر خبرگزاری شبستان و مدرس دانشکده ی خبر همراه ما باشد. این کارگاه به همه ی کسانی که قصد ورود به عرصه خبرنگاری را دارند ، یا خبرنگار هستند اما قصد تکان دادن به قلمشان هستند توصیه می شود.

 

 

مدت این کارگاه 12 ساعت است و قرار است در دانشکده فارس برگزار شود.

 

گوگل آنالیتیکس

مشتریان ما چه کسانی هستند؟ چگونه می توان مشتریان موقتی سایت خود را جذب کرد تا مشتری دائم کسب وکار ما باشند. یکی از راه های حفظ این ارتباط شناخت علائق وسلایق مخاطبان است. این امر موجب مدیریت بهتر کسب  وکار ما خواهد شد . علاوه براینکه در مقام مشاوره ی رسانه ای یا دیجیتال مارکتینگ هم می توانیم به کارفرمای خود کمک نماییم . برای چنین کاری لازم است با گوگل آنالیتیکس آشنا باشیم . این دوره به صورت کاملا عملیاتی طراحی و اجرا می گردد. شما می توانید این انتظار را داشته باشید که در پایان این دوره مهارت های مورد نیاز یک تحلیلگر سایت را کسب کرده اید و از آن در هدایت تیم بازاریابی و یا فعالیت خود به صورت مستقل استفاده نمایید . مدرس این دوره علی حاجی زاده ، مدرس دوره های دیجیتال مارکتیگ و مدیر عامل شرکت تبلیغاتی کافه لید است.
 
 

 

مدت این کارگاه 16 ساعت است وقرار است در دانشکده فارس برگزار شود.

 

 

کارگاه گوگل ادوز

 

این روزها در بازار رقابت کسب وکارهای اینترنتی، بسیاری از شرکت ها وافراد به دنبال راه حل هایی برای دیده شدن هستند . تبلیغات گوگل یکی از همین راه هاست که می تواند شخصیت های حقیقی یا حقوقی را در بالای نتایج ظاهر کند . هرچند در نگاه اول شاید با خودتان فکر کنید این یک کار ساده است . اما باید بدانید این کار آن قدر مهم است ونیاز به یاد گرفتن فوت وفن کوزه گری دارد که در کشور آمریکا ، افراد متخصص در این حوزه  روزانه چهارصد دلار کسب در آمد می کنند شما با یاد گرفتن این مهارت علاوه بر مدیریت تبلیغات خود می توانید نماینده ی اجرای کمپین های تبلیغی مشتری باشید. کارگاه گوگل ادوردز با تدریس علی حاجی زاده که هم متخصص است ، هم مدرس  برگزار می شود.

 

 

 

مدت این کارگاه 16ساعت است وقرار است در دانشکده فارس برگزار شود.

 

 

کارگاه تبلیغات وروابط عمومی سینما وآثار تلویزیونی

 

این روزها خیلی از دوستان رسانه ای ما  در کنار حرفه  ی اصلی خود ، کار روابط عمومی را هم انجام می دهند. از طرف دیگر مشغله های زیاد رسانه ای شاید کمتر باعث شود به سراغ خواندن کتاب های این حوزه بروند ،  در این میان هم هستند کسانی که فکر می کنند روابط عمومی همان خبرنگاریست وصرف گرفتن چند مصاحبه ودادن آن به چند رسانه ی دم دستی کفایت می کند .همین دغدغه ای شد برای اینکه  از  دکتر محمد ذوقی  مدیر روابط عمومی سازمان اوج که تجربه ی روابط عمومی انواع محصولات رسانه ای را در کارنامه خود دارد ، دعوت کنیم تا برایمان از روابط عمومی یک اثر سینمایی یا سریال بگوید.

 


مدت این کارگاه 6 ساعت است وقرار است در دانشکده فارس برگزار شود.

 

کارگاه  نگاه جامع به عکاسی

کارگاه  نگاه جامع به عکاسی توسط علی قلم سیاه دیگر کارگاهیست که در دانشکده فارس برگزار خواهد شد. استاد علی قلم سیاه که از چهره های شاخص عکاسیست در این کارگاه به بررسی ژانرهای مختلف عکاسی ، شناسایی ژانر مورد علاقه هر فرد وتمرکز بر روی ژانر مورد علاقه ی شخصی هر فرد می پردازد.

 

 

کارگاه عکاسی طبیعت

کارگاه عکاسی طبیعت توسط افشین بختیار برگزار خواهد شد . افشین بختیار یکی از عکاسان مطرح عرصه ی طبیعت است . او در این کارگاه تلاش خواهد نمود ضمن عکاسی عملی طبیعت  ایرادات هر یک از دانش پژوهان را گرفته واصلاح کند.

 

سخنرانان

علی ودایع
علی ودایع
مدرس دانشکده خبر وروزنامه نگار
علی حاجی زاده
علی حاجی زاده
مدیر عامل آژانس بازاریابی کافه لید ، مدرس دیجیتال مارکتینگ
محمد یاقوتی
محمد یاقوتی
گرافیست
دکتر باقری
دکتر باقری
اوسینت کار
مهندس گلیگانی
مهندس گلیگانی
اوسینت کار
افشین بختیار
افشین بختیار
عکاس ومدرس عکاسی
علی قلمسیاه
علی قلمسیاه
عکاس ومدرس عکاسی

برگزارکنندگان

دانشکده رسانه فارس
دانشکده رسانه فارس

آدرس: تهران تهرانخیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهار‌راه کالج، کوچه شهید سعیدی دانشکده فارس