رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

آموزش آنلاین ترکی استانبولی | ترکی آذربایجانی

 • آنلاین
 • از ۲۵,۰۰۰ تومان
 • مجید عزمی
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

دوره نیمه خصوصی آموزش مکالمه و کوچینگ زبان انگلیسی

 • آنلاین
 • رایگان
 • کوچینگ ذهن هوشمند
چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

آموزش آنلاین عبارات کاربردی در مکالمات انگلیسی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دکتر ساناز فرجام
پنج‌شنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

آشنایی با دوره تخصصی زبان انگلیسی ویژه پزشکان

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه اجوکاتک
کاور
"دوره جامع زبان انگلیسی" در تاریخ یک‌شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
4 جلسه اول رایگان در دو روز برگزار می شود.
شما می توانید بصورت مهمان در کلاس حضور داشته باشید، سپس ثبت نام کنید.
-
رایگان
ثبت نام ترمیک با 10% تخفیف
در صورتی که در کلاس های صبح شرکت کنید، هزینه ثبت نام شما شامل این تخفیف می شود.
-
۳۳۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام ترمیک
زبان آموز می تواند ترم به ترم شهریه خود را پرداخت کند.
-
۳۷۰,۰۰۰ تومان
ثبت نام ترمیک با 15% تخفیف
در صورتی که سه ترم را یکجا پرداخت کنید شامل این تخفیف می شوید.
-
۹۴۰,۰۰۰ تومان
دوره یکساله آموزش زبان انگلیسی
-
۱۰,۸۰۰,۰۰۰ تومان

درباره دوره

اموزش زبان انگليسي از پايه تا IELTS فقط در يک سال با دکتر خوشه چين مبتکر متد tlps تضميني

مجموعا 240 ساعت کلاس

تسلط در 4 مهارت زبان، Listening, Speaking, Writing, Readingصدر در صد تضميني با قرارداد
در پايان شما
براحتي صحبت مي کنيد
فيلم و خبر رو درک مي کنيد
براحتي روزنامه يا کتاب مي خوانيد و درک مي کنيد
و براحتي مقاله مي نويسيد

 

6 ساعت اول شامل 4 جلسه 1.5 ساعت برای آشنایی با روش استاد رایگان می باشد. در این مدت درس داده می شود و به هیچ عنوان تبلیغات نیست.

 

زمان برگزاری کلاسها بصورت هفته ای یک روز، دو جلسه 1.5 ساعته در صبح یا بعد از ظهر می باشد.

کلاس هایی که ظرفیت ثبت نام دارند: 

صبح ها: ( 9 و 12 ) : شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه 

عصر ها : (14:30 و 17:30) : دوشنبه، پنج شنبه

توجه: هر کلاس در یک روز هفته برگزار می شود ولی سانس های مختلف برای ثبت نام وجود دارد.

 

اگر هنوز برای شرکت کردن سوالی داری، با تلفن زیر تماس بگیرید

تلفن پشتیبانی:

02166553711

09379258480

 

محل کلاس ها 1: تهران، میدان صادقیه، ابتدای کاشانی، اموزشگاه زبان

محل کلاس ها 2: کرج، چهارراه طالقانی ، ابتدای بلوار ماهان، آموزشگاه زبان

توضیحات درباره زبان انگلیسی

دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی یکی از جدیدترین و بهترین راه کارها برای یادگیری اصولی زبان انگلیسی است. امروزه یادگیری زبان انگلیسی یک مزیت که نه یک ضرورت محسوب می‌شود. در دنیای امروز یادگیری زبان انگلیسی یک الزام برای هر شغل و حرفه‌ای است. دنیای امروز دنیای ارتباطات و رقابت است. اگر به دنبال یادگیری اصولی زبان انگلیسی هستید یکی از راهه‌ای پیش روی شما شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی است. دوره های آنلاین زبان انگلیسی مزیت های خاص خود را دارند. یکی از مشکلات پیش روی همه، در شرکت کردن در کلاس های حضوری، درگیر بودن در تایم کلاس و پر مشغله بودن در ساعت های کلاس است. این معضل توسط دوره های آنلاین حل شده است. زمان برگزاری کلاس شما دست خود شما است. هر زمانی را که وقت آزاد داشته باشید می توانید هندزفری و وب خود را روشن کرده و وارد کلاس های مجازی شوید. همان‌طور که می دانید امروزه دانشگاه‌ها و مراکز یادگیری مجازی بسیاری وجود دارند. بسیاری افراد نمی توانند برای شرکت در یک دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی  معتبر که در خارج از کشور یا شهر دیگری برگزار می شود، شرکت کنند. برای همین امکان آموزش آنلاین برای آن‌ها فراهم شده است. به یاد داشته باشید که هدف آموزش، یادگیری است. دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی راهی است که هزینه های جانبی، از جمله هزینه‌های رفت و آمد و دیگر هزینه های اضافی را به جیب شما بر می‌گرداند. 

 

راز یادگیری زبان انگلیسی

آموختن یک زبان خارجی به خودی خود کار دشواری است و زبان انگلیسی نیز از این قاعده مستثنا نیست. در ابتدای کار همه با حجم زیادی از لغات روبرو می‌شویم. گاه با خود فکر می‌کنیم یادگیری همه‌ی آن‌ها و به خاطر سپردن معنی آن‌ها غیر ممکن است. از سوی دیگر گرامرهای پیچیده‌ای را خواهیم دید که چیزی از آن‌ها سر در نمی‌آوریم. حالا یک خبر امیدوار کننده داریم. این روش‌های قدیمی یادگیری زبان دیگر منسوخ شده‌اند و متدهای جدید و نوین که یادگیری را برای افراد بسیار آسان‌تر می‌کنند جایگزین آن‌ها شده‌اند. روش‌های جدید که با عنوان سلف استادی (Self Study) و یا خود آموزی از آن‌ها یاد می‌شود و اکثراً به صورت آنلاین هستند، کار را بسیار ساده‌تر کرده‌اند. برای آشنایی بیشتر با این روش‌‌ها تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

روش‌های آموزش آنلاین که به صورت صوتی و تصویری با مخاطب ارتباط برقرار می‌کنند یکی از بهترین روش‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. این روش‌ها مانند آموزش زبان مادری شما را مجبور به شنیدن و سخن گفتن می‌کنند تا زبان جدید را یاد بگیرید. فقط یک نکته‌ی مهم را باید در نظر داشته باشید. یادگیری زبان مستلزم زمان و تلاش است. تبلیغاتی که به دروغ مدعی می‌شوند در مدت چند روز و یا در خواب به شما زبان انگلیسی می‌آموزند، صرفاً دروغ‌های تبلیغاتی هستند.

شاید پیش خود سؤال بپرسید که چگونه بعضی افراد زبان انگلیسی را در مدت کوتاهی یاد می گیرند. حدس شما درست است. یادگیری زبان انگلیسی رازهایی دارد. راه‌هایی وجود دارد که می توان مسیر طولانی و زمان بر یادگیری زبان انگلیسی را برای خود کوتاه و راحت تر کرد. به یاد داشته باشید که این راه‌ها و تکنیک ها، به هیچ وجه از کیفیت یادگیری زبان انگلیسی کم نخواهد کرد. در ادامه چند تکنیک و راز مهم را در یادگیری زبان انگلیسی در دوره آنلاین آموزش زبان را برای شما بیان خواهیم کرد. 

یکی از رازهای یادگیری زبان انگلیسی، تبدیل کردن آن به عادت روزانه است. بدین معنی که روزانه در فواصل منظم و نامنظم آنچه در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی، برای شما بازگو کرده اند را برای خود مرور کنید. این عادت بسیار در ماندگاری اطلاعات به شما کم می کند.
یادگیری زبان انگلیسی را کاربردی کنید. کاربردی کردن زبان انگلیسی به این منظور است که قواعد و اصطلاح‌های یادگیری شده را در زندگی روزانه خود به کار ببرید. دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی مطالب را به شما یاد می دهد اما تمام ماجرا نیست. قطعاً کاربردی کردن دانش خود در طول روز به مهارت حرف زدن شما بسیار کمک می کند. 
برای تقویت مهارت گوش دادن یا همان لیسنینگ، می توانید به طور آنلاین به مباحث و تراک های آموزشی گوش دهید. لازم نیست حتما نت برداری کنید. تنها به آنها گوش بسپارید و سعی کنید نکات کلیدی آنها در یاد شما بماند. 
از قواعد مهم و پرکاربرد شروع کنید. شاید باور نکنید اما بسیاری از قواعد پیچیده زبان انگلیسی را حتی یکبار هم در طول عمر خود به کار نخواهید برد. پس از به حافظه سپردن و وقت گذاشتن بر روی تمام مباحث غیر ضروری خودداری کنید. مسئله ای که در این دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به آن توجه شده است. البته اگر تخصص شما در این زمینه است، حتی این نکات را نیز باید بلد باشید. 

 

 

چگونه در دوره آنلاین زبان شرکت کنیم

دوره آنلاین زبان انگلیسی یک فرصت بی نظیر برای تمام کسانی است که در اوج مشغله ها و علاقمندی خود در صدد یادگیری سریع زبان انگلیسی می باشند. برای شرکت کردن در این دوره ها تنها بکارگیری تجهیزاتی همچون کامپیوتر یا لپ تاپ، هندزفری یا هدفون و وب کم است. البته در کنار این ها باید اینترنت پرسرعت و یا خوبی را نیز برای خود فعال کرده باشید.  این دوره ها، ماحصل آنچه است که اساتید و کارشناسان زبان انگلیسی و مهندسان نرم و افزار و آی‌تی است که در دراز مدت به آن دست یافته اند. آنچه در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به آن پرداخته می شود یادگیری اصولی زبان انگلیسی در قالب چهار مهارت کلی آن یعنی حرف زدن، گوش دادن، خواندن و نوشتن است. بسته به نیاز خودتان دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی بر روی یک مهارت خاص تاکید بیشتری خواهد کرد. عمدتا مهارت حرف زدن در راس کار قرار می گیرد. این را نیز باید بدانید که تقویت مهارت گوش دادن در واقع به مهارت حرف زدن کمک های زیادی می کند. در کنار این مهارت خواندن به مهارت نوشتن بسیار کمک می کند. نرم افزارهای به کار برده شده در دوره های آنلاین زبان انگلیسی از پرکاربردترین و آپدیت ترین نرم افزارهای یادگیری است که بازدهی و تاثیرگذاری آن مورد ارزیابی قرار گرفته است. اگر چنانچه وقت کافی برای سپری کردن در کلاس های ترمی و هزینه های گراف دوره های خصوصی را ندارید، شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی یک پیشنهاد فوق العاده برای شما به حساب می آید. البته این روش مزیت هایی نسبت به روش های ذکر شده دارد.

مزیت های شرکت در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

شرکت کردن در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی ترمی و کلاسی بسیار وقت گیر است. در تعطیلات و روزهای نامساعد کلاس ها کنسل می شوند. گاهی تایم شما با تایم کلاس ها همخوانی ندارد. این مشکل را دوره های آنلاین ندارید. شما در خانه ی خود و زمان بندی خود را دارید. 
این امکان برای شما فراهم شده است که فرصتی مناسب، برای مرور کردن مباحث داشته باشید. 
بهینه سازی و طراحی فضای این دوره های مجازی در بهترین حالت، تداعی کننده حضور در کلاس واقعی است پس نگران مجازی و خشک بودن کلاس خود نباشید. 
کسانی که پرمشغله هستید. این نوع از آموزش آنلاین را برای شما بوجود آورده اند. 
هزینه های گزاف شرکت کردن در دوره های خصوصی و هزینه های رفت و آمد و اقامت در شهر مورد نظر را دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی دیگر ندارید. 

 

همه چیز در مورد دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

دوره های آنلاین، روشی اصولی و جدید است که با پیشرفت علم مهندسی کامپیوتر و آی‌تی ایجاد شده است. فرصتی عالی که می توانید در طول آن زبان انگلیسی را به روش اصولی و درست یاد بگیرید. تعداد نفرات حاضر در کلاس می تواند متغیر باشد. اما اکثرا دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی را به صورت تک نفره در نظر می گیرند. در این صورت ارتباط گیری کاربر و مدرس بیشتر و موثرتر خواهد شد. زمان کلاس ها نیز در اختیار کاربر است و می تواند از رنج ساعات هشت صبح تا ده شب قرار بگیرد. برای شرکت کردن در کلاس های آنلاین، از شما آزمون تعیین سطح گرفته خواهد شد. این آزمون به صورت شفاهی است. چنانچه در هر سطحی از زبان انگلیسی هستید، این دغدغه را نداشته باشید که مجبور هستید از اول شروع به یادگیری کنید. این آزمون سطح شما را مشخص خواهد کرد و شما از آن سطح به یادگیری ادامه خواهید داد. در نهایت نیز از شما تست و آزمون های نهایی گرفته خواهد شد. تمام امتحانات و آزمون ها استاندارد و اصولی هستند. به هیچ وجه در هنگام امتحان امکان اهمال و سستی را نخواهید داشت. پس از طی کردن آزمون ها و کسب نمرات قابل قبول می توانید مدرک خود را آموزشگاه و موسسه آموزش آنلاین دریافت کنید. برای کسانی که در شهرهای دیگر زندگی می کنند، امکان پست کردن مدرک فراهم شده است. 

 

یادگیری زبان انگلیسی

این روزها همه به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. اما آیا تا بحال با خود فکر کرده اید که دلیل آن چیست؟ انگلیسی بعد از چینی دومین زبان زنده دنیاست. زبان علم و تکنولوژی انگلیسی است. یادگیری زبان چینی طرفداران کمی دارد. به علاوه که سخت و زمان بر است. انگلیسی یکی از ساده ترین و آسان ترین دستور زبان ها را دارد. به راحتی می توان آن را یاد گرفت و دانش آن را بدست آورد. در کنار این دستورها و ساختارهای آن شیرین است. بسیار راحت می توانید در گام های اول خود جمله سازی کنید. کلمه ساختن در آن راحت است. با داشتن ریشه ی یک کلمه می توانید، فعل، اسم، صفت، قید آن را بسازید. البته چنانچه این حالات برای آن ریشه ها وجود داشته باشد. پسوندها و پیشوندهای منفی ساز، قید ساز، اسم ساز و صفت ساز را می توانید یاد بگیرید. سپس با تمرین و تکرار به ساخت و تبدیل کردن حالات مختلف آن بپردازید. بعنوان مثال کلمه ی act فعل است و معنای آن “عمل کردن” است. با اضافه کردن پسوند ive که صفت ساز است می توان آن را به active به معنای “فعال”، تبدیل کرد. همچنین با اضافه کردن ly به صفت، کلمه ی actively درست می شود که قید است و معنای “به صورت فعال” دارد. همانطور که دیدید، تنها با دانستن ریشه کلمات می توان حالات دیگر نقش دستوری آنها را با معنی هایشان حدس زد.

این روزها همه به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستند. اما آیا تا بحال با خود فکر کرده اید که دلیل آن چیست؟ انگلیسی بعد از چینی دومین زبان زنده دنیاست. زبان علم و تکنولوژی انگلیسی است. یادگیری زبان چینی طرفداران کمی دارد. به علاوه که سخت و زمان بر است. انگلیسی یکی از ساده ترین و آسان ترین دستور زبان ها را دارد. به راحتی می توان آن را یاد گرفت و دانش آن را بدست آورد. در کنار این دستورها و ساختارهای آن شیرین است. بسیار راحت می توانید در گام های اول خود جمله سازی کنید. کلمه ساختن در آن راحت است. با داشتن ریشه ی یک کلمه می توانید، فعل، اسم، صفت، قید آن را بسازید. البته چنانچه این حالات برای آن ریشه ها وجود داشته باشد. پسوندها و پیشوندهای منفی ساز، قید ساز، اسم ساز و صفت ساز را می توانید یاد بگیرید. سپس با تمرین و تکرار به ساخت و تبدیل کردن حالات مختلف آن بپردازید. بعنوان مثال کلمه ی act فعل است و معنای آن "عمل کردن" است. با اضافه کردن پسوند ive که صفت ساز است می توان آن را به active به معنای "فعال"، تبدیل کرد. همچنین با اضافه کردن ly به صفت، کلمه ی actively درست می شود که قید است و معنای "به صورت فعال" دارد. همانطور که دیدید، تنها با دانستن ریشه کلمات می توان حالات دیگر نقش دستوری آنها را با معنی هایشان حدس زد. 

 

نکاتی برای یادگیری سریع‌تر و بهتر زبان انگلیسی  در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

1- فیلم ببینید

یکی از بهترین راهکارها و روش‌های مورد اطمینان برای یادگیری زبان انگلیسی زمانی که دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی را می‌‌گذرانید این است که فیلم‌های زبان انگلیسی را به زبان اصلی و بدون زیر نویس نگاه کنید. شاید در ابتدا چیزی متوجه نشوید. ولی با تلاش برای فهمیدن موضوع فیلم پس از چند بار تماشا کردن فیلم می‌بینید که دیگر بدون نیاز به دوبله و یا زیرنویس می‌توانید فیلم‌های انگلیسی را تماشا کنید.

نکته‌ی جالب توجه در مورد تماشای فیلم‌های انگلیسی زبان این است که ابتدا بهتر است با انیمیشن‌ها شروع کنید. زیرا انیمیشن‌ها نسبت به فیلم‌ها با زبان ساده تری سخن گفته اند.

2- محتوایی پیدا کنید که برایتان جذاب است.

محتواهای انگلیسی که برایتان جذاب است را مطالعه کنید. بسیاری از محتواهای اینستاگرام، به زبان انگلیسی هستند. این محتواها می‌توانند در هر زمینه‌ای که شما به آن علاقه دارید از ورزش گرفته تا مسائل پزشکی باشند. این محتواها می‌توانند در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به عنوان محتوای آموزشی برای شما عمل کنند.

3- سایت FluentU

سایت FluentU یک منبع ویدئویی عالی به زبان انگلیسی است. با مراجعه به این سایت با یک مجموعه بزرگ از انواع ویدئوهای انگلیسی زبان مواجه می‌شوید که می‌توانید از آن‌ها به عنوان ویدئوی آموزشی در طول دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید. بسیاری از افرادی که با استفاده از دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی را می‌آموزند می‌توانند از این سایت به عنوان یک منبع ارزشمند فایل‌های ویدئویی استفاده کنند. این ویدئوها به تنهایی می‌توانند یک منبع یادگیری زبان باشند. در این سایت می‌توانید متناسب با علاقه خود ویدئو پیدا کنید و نگاه کنید.

FluentU ابزارهای یادگیری زیاد دیگری را در اختیارتان قرار می دهد تا با کمک آن‌ها در یادگیری زبان انگلیسی پیشرفت کنید. این ابزارها شامل عبارت های متقابل، فلش کارت ها، لیست کلمات و … هستند تا گرامر و دایره ی لغات تان را تقویت کنند.

4- یک دفتر یادداشت روزانه یا یک وبلاگ شخصی به زبان انگلیسی داشته باشید.

داشتن یک دفتر یادداشت روزانه به زبان انگلیسی که در آن مطلب بنویسید یا یک وبلاگ شخصی که افرادی از آن دیدن می‌کنند، شما را به نوشتن ترغیب می‌کند و می‌تواند تا حد زیادی سطح زبان شما را تقویت کند. دفتر یادداشت روزانه و یا وبلاگ یک تمرین روزانه برای نوشتن به زبان انگلیسی است.

5- با دوستان خود که هم سطح شما و یا بالاتر هستند، به انگلیسی صحبت کنید.

صحبت کردن یکی از روش‌های عالی برای تقویت زبان انگلیسی است. در عین حال بخش مهم آموزش زبان را نیز در بر می‌گیرد. با دوستان خود که به زبان انگلیسی علاقه دارند، روزانه به انگلیسی صحبت کنید تا بتوانید در این زمینه خود را تقویت کنید. می‌توانید با دوستانتان جلسه‌هایی را برگزار کنید و با یکدیگر به انگلیسی صحبت کنید. یک موضوع برای جلسه در نظر بگیرید و در مورد آن به بحث بپردازید. شاید این بخشی از دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی شما نباشد، اما تا حد زیادی به روان صحبت کردن شما کمک خواهد کرد.

6- استفاده از اپلیکشن‌های دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی

استفاده از نرم افزارها در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به شما کمک زیادی خواهد کرد تا بتوانید سریع‌تر در یادگیری زبان پیشرفت کنید. نرم افزارهایی مانند Doulingo و Memrise با مبدل کردن آموزش زبان انگلیسی به بازی و هیجان انگیز کردن آن به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک خواهند کرد.

7- بازی‌های کامپیوتری به زبان انگلیسی

انجام بازی‌های رایانه‌ای یک روش جذاب برای یادگیری زبان انگلیسی در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی است. می‌توانید به صورت تک نفره و یا گروهی به انجام بازی بپردازید. این بازی‌ها روش عالی برای تقویت مهارت‌های خواندن و شنیدن زبان انگلیسی هستند. معروف ترین بازی های تک نفره که انگلیسی تان را تقویت می کنند
«Final »،Fantasy» ،Legend of Zelda » و «Dragon Quest» هستند.

8- انجمن‌های گفت و گوی انگلیسی زبان

انجمن‌های گفت و گوی انگلیسی زبان در اینترنت وجود دارند که افراد زیادی از کشورهای مختلف عضو آن‌ها هستند. در این گروه‌ها علاوه بر اینکه می‌توانید به بحث و تبادل نظر و همچنین پیدا کردن دوست از اقصی نقاط دنیا پردازید، می‌توانید مهارت خواندن و نوشتن خود را تقویت کنید. حتی می‌توانید مطالب مربوط به وبلاگ خود را ابتدا در این انجمن‌ها مورد بحث و بررسی قرار دهید و از نظرات بقیه استفاده کنید.

 

 

 

در مورد زبان های دنیا بیشتر بدانید

آیا می دانستید که تعداد 7111 زبان در جهان وجود دارد که برای حرف زدن از آنها استفاده می شود. تعداد بسیار زیادی است. از این میان زبان انگلیسی روز به روز بر قدرت و اقتدار آن افزوده می گردد. در میان این تعداد بسیار بالا، زبان هایی وجود دارند که در حالت ریزش هستند. این ریزش و کم شدن تعداد زبان های دنیا تحت تاثیر تغییراتی است که در زندگی جوامع رخ داده است. جالب است بدانید که چهل درصد رقم بالا زبان های در معرض نابودی هستند. زبان هایی که تعداد کمتر از 1000 نفر که به آن زبان حرف می زنند، برایشان باقی مانده است. در حالیکه تعداد 23 زبان از این رقم، توسط نیمی از جمعیت جهان به کار می رود. نزدیک به نیم میلیارد نفر در جهان به زبان انگلیسی حرف می زنند. بعد از چینی که تعداد 1120 میلیون نفر با آن حرف می زنند، در رده دومین زبان زنده دنیا قرار دارد. 

انواع روش های یادگیری زبان انگلیسی

به صورت خودآموز: برای یادگیری خودآموز زبان انگلیسی می توانید از جزوه ها و کتاب های آموزشی به همراه دیسک ها و اپلیکیشن های خاص بهره ببرید. این نوع از آموزش خوب است اما بسیار به درازا می کشد. باید خودتان معلم خودتان شوید. می توان با این روش کار کرد و انگلیسی را تا حدی یاد گرفت اما هیچ گاه جای خالی آزمون های کلاسی و نکات کاربردی و میانبر های آموزشی در کلاس ها را نمی گیرد. البته این نوع از آموزش را باید حتما در کنار دیگر روش ها داشته باشید. 
شرکت در کلاس های ترمیک و موسسه های آموزشی: یکی از رایج ترین انواع روشهای یادگیری، کلاس های ترمیک و دوره ای است. آیا هیچ شده در کلاسی شرکت کنید و گاه کنسل باشد، گاه روند آن کند شود، گاه کلا دوره را تعطیل میکنند، گاه از همکلاسی ها و کیفیت کلاس راضی نباشید؟! این ها از مشکلات رایج در کلاس های ترمیک است. گاها طولانی می شوند. شرکت کردن در کلاس و در جو چند نفر قرار گرفتن بر یادگیری تاثیر مثبت دارد اما باید به فکر هزینه و زمان نیز باشید. 
شرکت در دوره های خصوصی زبان انگلیسی: در کنار دوره های ترمیک، می توانید در دوره های خصوصی نیز شرکت کنید. این دوره همان کلاس ها و روش ترمیک است اما مقداری تخصصی تر بوده و تنها یک نفر در کلاس حضور خواهد داشت و آن هم شما هستید. بسیاری این روش را تضمینی معرفی می کنند. اما برای آن باید هزینه های گزافی را پرداخت کنید. 
دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی: روشی جدید در یادگیری زبان انگلیسی است که می توانید کلاس های خود را منعطف تر و مناسب تر برای خود انتخاب کنید. در طول این دوره شما هر موقع خواستید به کلاس می پیوندید و یادگیری خود را از سر می گیرید. 

 

 

دوره آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای چه کسانی؟

دانشجویان و اساتیدی که قصد اپلای گرفتن دارند و میخواهند در مدت کوتاهی زبان انگلیسی را یاد بگیرند. 
علاقه مندان به زبان انگلیسی که امکان شرکت کردن در کلاس های حضوری برای آنها فراهم نمی باشد. 
شاغلان و کارمندانی که برنامه ی کاری آنها با برنامه ی کلاسی مطابقت ندارد. راه مناسب برای این قشر از جامعه، شرکت کردن در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی است. 
چهار نکته مهم در یادگیری زبان انگلیسی

1-در یادگیری زبان انگلیسی نباید عجله کنید. قطعا یادگیری زبان انگلیسی، زمان بر خواهد بود. گام ها و مراحل مختلف آن باید در زمان خاص خود طی شود. تنها توصیه می کنیم که برای شروع یادگیری زبان انگلیسی اقدام کنید و آن را به دیرتر واگذار نکنید. 

2-با معلم و مدرس خود، به طور منظم و مداوم در ارتباط باشید. 

3-به یاد داشته باشید که زمان یادگیری تنها در هنگام کلاس و نزد مدرس نیست. در زمان های خالی و اوقات فراغت خود می توانید به یادگیری زبان انگلیسی ادامه دهید. 

4-چنانچه هر زبانی را برای یادگیری انتخاب کرده اید، باید آن را بخشی از زندگی خود بکنید. محال است که زبانی را بدون کاربردی کردن آن بتوان به طور عالی گرفت. 

دوره آنلاین زبان انگلیسی

یکی از مسائلی که در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی مطرح است، این است که اضطراب و استرس ناشی از حرف زدن و حضور در دیگران برای شما به حداقل می رسد. البته که شما باید قادر باشید در مقابل جمعیتی از مردن به حرف زدن بپردازید، اما مزیت این روش این است که حداقل زمان های کلاس را به خاطر استرس و اضطراب از دست نخواهید داشت.  

مقایسه روش آنلاین آموزش زبان انگلیسی و دیگر روش ها

روش آنلاین (دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی) شاید برای بعضی ها روشی جدید و ناآشنا باشد و سراغ آن نروند اما همین روش، مخاطبان موفقی داشته است و روز به روز بر اهمیت و پاسخگو بودن آن افزوده می شود. مقایسه ای کوتاه و مروری بر این روش و دیگر روش ها را برای شما خواهیم آورد که در روشن شدن موضوع بسیار کمک می کند. 

دسترسی زبان آموز به مدرس: در کلاس های عادی، تنها در طول دوره ی کلاس و به ندرت در بیرون از کلاس می توانید به مدرس دسترسی داشته باشید اما در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی می توانید در تمام شبانه روز بدون تقریبا هیچ تعطیلی به مدرس خود دسترسی داشته باشید. 
هزینه های رفت و آمد: برای رفتن به کلاس های حضوری باید هزینه های رفت و آمد آژانس و تاکسی و ... را در نظر بگیرید. حال آنکه این هزینه در دوره آنلاین آموزش حذف می شود
اتلاف وقت در ترافیک: به احتمال زیاد وقت زیادی را در ترافیک تلف خواهید کرد اما دوره آنلاین برعکس برای ذخیره کردن زمان و بهینه کردن استفاده از زمان می باشد. 
خستگی ناشی از رفت و آمد در دوره های حضوری وجود دارد اما در دوره های آنلاین نه!
در دوره های حضوری شما برای شرکت در کلاس باید از منزل و محل کار خود خارج شوید اما در دوره آنلاین زبان انگلیسی نیازی به ترک موقعیت خود ندارید. 

 

انگلیسی را آنلاین یاد بگیر

در تعطیلات و سفرهای خود از کلاس های حضوری جا می مانید اما می توانید در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی، به سفر بروید و کلاس خود را سر وقت داشته باشید. 
یکی از مزیت های مهم دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی این است که محدودیت های زمانی که در دوره های حضوری مطرح است را ندارند. 
منابعی که در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی به کار میروند کاملا منحصر بفرد و جدید هستند در حالی که در کلاس های حضوری متدها و روش های قدیمی به کار می رود. 
استفاده از منابع چند رسانه ای: در یادگیری آنلاین، قابلیت استفاده و به کار بردن چند رسانه را خواهید داشت اما این امکان در دوره های حضوری و کلاسی محدود است. 
در هر کجا که هستید، زبان انگلیسی را سریع یاد بگیرید

مسئله ای که در دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی بسیار به آن دقت شده است و برای آن مناسب است این است که تعداد زیادی از افراد وجود دارند که در کشورهای دیگر هستند و به کلاس های زبان انگلیسی به زبان خودشان دسترسی ندارند. مخصوصا کسانی که زبان انگلیسی را در سطح های پایین شروع می کنند. دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی این امکان را برای شما فراهم کرده است که در هر کشور و هر شهری که هستید به راحتی از متدها و روش های جدید آموزش بهره ببرید. با این روش جبر جغرافیایی از بین رفته و شما نیز می توانید مانند دیگر افراد در شهرهای بزرگ از خدمات جدید و باکیفیت برخوردار شوید. 

چکار کنیم؟

با استفاده از دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی را آنلاین یاد بگیر

پیشنهاد ما این است که در دوره های آنلاین ما شرکت کنید. یکی از مزیت هایی که در این دوره ها برای شما فراهم شده است این است که می توانید از خدمات اولیه ی ما به طور رایگان استفاده کنید. اگر چنانچه راضی نبودید از ادامه ی آن صرف نظر کنید. هزینه دو الی سه جلسه ی اول رایگان بوده و در کنار این ها تعدادی فایل و ویدیو آموزشی دیگر نیز برای شما قرار داده شده است. در کلاس های آنلاین این دوره سعی شده است که تمام ویژگی های کلاس های حضوری در کلاسهای مجازی حفظ شود. تمام سوالات و ایرادهای خود را می توانید مانند حضور در کلاس های حضوری، رفع و رجوع کنید. این را در نظر داشته باشید که با دوره آنلاین آموزش زبان انگلیسی هزینه های کلی شما به میزان چشمگیری کاهش می یابد. 

یادگیری زبان انگلیسی به صورت آنلاین تا حدودی برای شما جذاب تر خواهد بود. همانند تماشا کردن فیلمی درگیر فضای کلاس خود خواهید شد. ویدئوهای جذاب و جدید با وضوح صدای بالا و کیفیت تصویر مناسب رضایت شما از یادگیری را افزایش خواهد داد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزشگاه زبان و آموزش انلاین زبان اینجا کلیک کنید.

اگر هنوز برای شرکت کردن سوالی داری، با تلفن زیر تماس بگیر

تلفن پشتیبانی:

02166553711

09379258480

برگزار‌کننده:
کاشفی
۶۱۴
دنبال کننده
۳
کل رویدادها

آدرس

تهران آدرس: تهران، خیابان ستارخان، فلکه اول صادقیه، روبروی اداره پست، موسسه حافظه برتر، کلاس زبان دکتر خوشه چین

موقعیت جغرافیایی رویداد