کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت ثبت نام قطعی وپرداخت شهریه کامل
با تهیه این بلیت ، می توانید در این دوره ثبت نام نموده و به محتوی آموزشی تهیه شده در این خصوص دسترسی وآنها را از پس از دانلود مطالعه ودرآزمون های مستمر مدرسه کسب وکار گلرنگ شرکت نمایید .
-
۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

معرفی دوره DBA دانشگاه گلرنگ

آشنایی با دوره ی DBA براي آن دسته از متقاضيان كه فرصت كافي براي شركت در كلاسهاي حضوري و غیرحضوری را ندارند، اقدام به برگزاري دوره‌ مکاتبه ای نموده است.

1-    مقدمه

با توجه به رشد روزافزون علم و آموزشهای کوتاه مدت، دانشگاه گلرنگ و مدرسه بازرگانی گلرنگ  با هدف بالا بردن سطح علمی مدیران وکارآفرینان  شرکت هاو کشور و کمک به تحقق این امر،  دوره ی DBA    یا دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار (DBA) را طراحی وسالیانه دوبار آنرا اجراء می نماید .

 DBA   که مخفف  Doctorate of Business Administration است با دکترای رشته های مدیریت ، مهندسی و علوم پایه که عملا منجر به صدور درجه ی علمی [1]برای دانشجویان می شود متفاوت است وبرای افراد حاضردراین دوره ها، گواهینامه[2] گذراندن این دوره ی آموزشی صادر می شود .  هدف این دوره توسعه مهارت های تحقیق و پژوهش در کنار اصول به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی  ویژه مدیران وکارآفرینان می باشد. مخاطبان این دوره مدیران وکارشناسان ارشد شرکت ها وسازمان ها  هستند که پس از گذراندن آن به فهم عمیقی از دانش مدیریت درهریک از زمینه های زیر دست می یابند:

-          بازاریابی وفروش 

-          تفکر استراتژیک

-          منابع انسانی

-         آینده پژوهی و درک تحولات آینده در محیط کسب وکار 

-         تشخیص فرصت های کارآفرینی

-          مدیریت کسب وکارها

-          مدیریت  سازمان ها ی مجازی 

 

 شرکت کنندگان از طریق حضور در این دوره ، متدهای به کارگیری دانش مدیریتی برای حل عارضه های سازمانی را آموخته، مهارت های رهبری سازمانی خود را توسعه داده و توانمندی های خود برای تصمیم گیری و تفکر در شرایط بحران ارتقا می دهند.

نکته قابل توجه این است که افرادی که دوره DBA را  در دانشگاه گلرنگ می گذرانند ،  دارای بیشترین میزان اشتغال و همچنین حقوق و مزایای دریافتی نسبت به رشته های دیگر هستند. دوره عالی مدیریت حرفه ای کسب و کار DBA یک سطح بالاتر از دوره MBA قرار می گیرد. دوره DBA به منظور آموزش و توانمندسازی مدیران ارشد جهت توسعه و گسترش فعالیت سازمان های خدماتی و تولیدی تدوین شده است. آموزش مدیریت عالی کسب و کار DBA در دوره DBA با رویکردی عمل گرایانه و مهارتی و کاربردی (Pragmatist) از یک طرف، و فعالیت های پژوهش محور (Research Oriented) از سوی دیگر تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی و همچنین تخصص های مدیران از طریق منابع و محتوای بروز دانش مدیریت و همینطور مطالعه های موردی (Case Study) امکان پذیر می شود. همینطور با توجه به پرداختن به روش های نوین مدیریت و انجام کار گروهی، اجرای طرح های اجرایی و پژوهش های محوری به افراد و مدیران سازمان ها کمک می کند که چگونه در بازار رقابتی و حرفه ای از رقبا پیشی بگیرند.    

2-   کاربرد ونحوه ی  حضور در این دوره

می توان گفت دوره DBA یک مدرک یا گواهینامه[3] معادل با دکترا با رویکردی تحقیق و پژوهشی می باشد که تمرکز آن بر شیوه های کاربردی و مهارت در زمینه تجارت و کسب و کار است. سطح دوره DBA که پس از دوره MBA ارائه می شود بالاتر از سطح کارشناسی ارشد آکادمیک است و به نوعی می توان DBA را دکترای مدیریت تلقی کرد. البته ذکر این نکته نیز ضروری است که هدف از گذراندن دوره DBA پرورش استاد دانشگاه نیست، بلکه هدف از این دوره تقویت مهارت ها و دانش مدیریتی مدیران ارشد سازمان ها وشرکت ها برای رشد وتوسعه ی کسب وکارها می باشد. پس فضای دوره DBA مبتنی بر کسب و کار و تجارت است. لذا مدرک PhD مناسب افرادی است که قصد دارند مدرس دانشگاه و یا محقق حرفه ای در زمینه مدیریت شوند ، حال آنکه دوره DBA با تمرکز بر مهارت های مدیران سعی در آموزش و ارتقای مدیران شاغل در کسب و کارها دارد. بنابرین در دوره DBA، دانشپذیر اصول تحقیق و پژوهش در عارضه های سازمان را با رویکرد اجرایی آموخته تا علاوه بر توسعه دانش مدیریتی، مهارت های اجرای این دانش را در راستای حل مشکلات محیط کسب و کار بدست آورد. دانش آموخته گان دوره DBA، می توانند رهبری سازمان های بزرگ را بر عهده گیرند، برای توسعه علوم مدیریتی تحقیق و پژوهش انجام داده و جهت حل عارضه های سازمانی کسب و کارهای مهم به عنوان مشاور فعالیت نمایند. جایگاه DBA در وضعیت کنونی اقتصاد و بازار دنیا شرایط کنونی اقتصاد و بازار دنیا به گونه ای است که رقابت در عرصه کسب و کار و در بین سازمان ها بسیار سخت تر و پیچیده تر شده است. سازمان ها در صورتی می توانند در چنین شرایطی با موفقیت عمل کنند و نسبت به رقبا پیشی بگیرند که نیروی انسانی در سازمان ها بخصوص در سطح مدیریتی و مدیران ارشد سازمان ها از دانش و تخصص مدیریتی و مهارت کاربردی بویژه در زمینه کسب و کار برخوردار باشند. دوره DBA با توجه به اینکه هم بر دانش و تخصص مدیریت و هم بر مهارت های کاربردی مدیران تمرکز دارد می تواند در فضای رقابتی موجود مدیرانی با تخصص و مهارت بالا تربیت کند.

[1] - DEGREE
[2] - CERTIFICATE
[3] -CERTIFICATE


یادآوری مهم1 : 

مدارک DBA در حد مدارک علمی ودانشگاهی نبوده ودارنده آن نمی تواند در دانشگاه های ومراکز آموزش عالی تدریس نموده ویا از امتیاز استخدامی آن برخوردار گردد . این موضوع در مورد گواهینامه ی DBA  دانشگاه گلرنگ نیز صادق می باشد و شرکت کنندگان با علم به این موضوع ، در این دوره مجازی وصرفا با هدف ارتقای توان دانشی وتئوریکی خود شرکت نموده ومنبعد به بهانه ی عدم اطلاع ، حق اعتراض نخواهند داشت .

یادآوری 2- مدرک این دوره  فقط با لوگوی دانشگاه گلرنگ ( متعلق به  گروه صنعتی گلرنگ)  صادر می شود .

یادآوری 3- این دوره کاملا به صورت مکاتبه ای  و از طریق سیستم آموزشی ایوند  برگزار می گردد ومتقاضیان از سراسر دنیا         می توانند در این دوره شرکت کنند. 

یادآوری 4- زبان اجرای دوره  فارسی می باشد . 

سرفصل های دوره

شهریه حضور دراین دوره

شهریه حضور در این دوره 8 میلیون تومان میباشد . که در دو قسط قابل پرداخت میباشد . همکاران گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه جهت اطلاع از امتیازات در نظر گرفته شده برای ایشان با ما تماس حاصل نمایند . 

02188910822

02188807200

 داخلی 102

 خانم مجیدیانی

توضیح مهم:

- همکاران گروه صنعتی گلرنگ  وشرکت های تابعه ، با ارایه معرفی نامه کتبی از شرکت متبوعه ی خود که به امضای مدیرعامل شرکت رسیده باشد ، از 10% تخفیف برخوردار خواهند بود . 

- امکان پرداخت اقساطی شهریه حضور در این دوره  حداکثر طی 2 قسط وجود دارد . 

- در صورت پرداخت نقدی شهریه، مشمول 20 % تخفیف خواهید شد. 

- مدرک فارغ التحصیلان توسط دانشگاه گلرنگ ( مدرسه کسب وکار گلرنگ ) صادر می شود

نحوه ی برگزاری دوره

این دوره به طور کامل به صورت مکاتبه ای و غیر حضوری برگزار می گردد. ودانش پذیران، با مطالعه ی منابعی که توسط دانشگاه گلرنگ در اختیار آنها قرار خواهد گرفت،  تحت آموزش مکاتبه ای وغیر حضوری قرار می گیرند . دانشگاه گلرنگ ، برای رفع اشکال جلساتی را نیز درنظر گرفته است که برنامه های آن به ثبت نام کنندگان اعلام می گردد. 

متقاضيان  به صورت آنلاین ثبت نام کرده و پس از حداکثر  72 ساعت مشاوران ما با شما تماس گرفته و سپس مدارک مورد نیاز را برای ما پست کرده و پس از پرداخت هزینه دوره پکیج خود که شامل موارد زیر است را دریافت می کنید،

شما با مطالعه مطالب ارسالی می توانید در آزمون های منظم ما که به صورت هفتگی برگزار می گردد ، در آزمون های منظم شرکت کرده  ودر صورت کسب حداقل 70% نمره ، مدرک پایان دوره را از ما دریافت کنید .

مطالب آموزشی این دوره عبارتنداز : 

 1.   فایل PDF کتاب مرجع دروس 
 2. DVD آموزش مجازی اساتید دوره 
 3.   فایل جزوات آموزشی دوره  
 4.  پاورپوینت های آموزشی 
 5. سایر مطالب آموزشی و کمک آموزشی مرتبط 

یادآوری مهم1 : مدرک این دوره توسط دانشگاه گلرنگ و فقط با لوگوی دانشگاه گلرنگ صادر می شود . 

یادآوری مهم2 : با تهیه مطالب آموزشی وکمک آموزشی این دوره ، شما می توانید بدون صرف وقت انتظار ، در آزمون های هفتگی ما شرکت نموده و در صورت کسب حداقل 70% امتیاز ، گواهینامه ی خود را دریافت نمایید . 

یادآوری مهم 3: افراد ممتاز (بدون تعهد استخدامی ) به واحد منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ معرفی می شوند . 

 

   

 

یادآوری مهم

برای کارآفرینان و داوطلبینی که دارای کسب وکار شخصی خود هستند ، امتیازات ویژه ای درنظر گرفته ایم که لازم است این دسته از دوستان با ما تماس بگیرند . 

زمان‌بندی آزمون های دوره

عنوانشروعپایان
آزمون اول ۵/۱۰/۱۴۰۰۵/۱۰/۱۴۰۰
آزمون دوم۵/۱۱/۱۴۰۰۵/۱۱/۱۴۰۰
آزمون سوم۵/۱۲/۱۴۰۰۵/۱۲/۱۴۰۰
آزمون چهارم۵/۰۲/۱۴۰۱۵/۰۲/۱۴۰۱
آزمون پنجم۵/۰۳/۱۴۰۱۵/۰۳/۱۴۰۱

برگزارکنندگان

حامیان

اساتید دوره

ویدیو دوره DBA مکاتبه‌ای

ویدیو مراسم فارغ التحصیلی مدرسه کسب و کار گلرنگ

۸۰
دنبال کننده
۶
کل رویدادها
۵
رویداد فعال

مدرسه کسب‌وکار گلرنگ با تأکید بر اصل مهارت‌آموزی به جای مدرک‌گرایی و با هدف «تغییر نگرش مدیریت» در بین جامعه مدیران ایران ،  پرورش مدیران متخصص ،جانشین پروری و تربیت مدیران عامل حرفه ای را دنبال می کند .  مروارید مجیدیانی- مدیر مدرسه کسب وکار گلرنگ ...

آدرس

تهران تهران -خیابان ولیعصر -پایین تر از زرتشت -کوچه امینی -پلاک 18

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

مدیریت تخصصی MBA نود روز طلایی در قرن جدید

 • آنلاین
 • ۹۰۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز دوره های مدیریتی
پنج‌شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

دوره آنلاین چالشها و ابزارهای تیم اسکرام

 • آنلاین
 • ۳,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • سید مهدی حسینی
یک‌شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

دوره تخصصی مدیریت پروژه چابک با تمرکز بر اسکرام

 • آنلاین
 • ۱,۵۷۰,۰۰۰ تومان
 • باشگاه مهارت و اشتغال امیرکبیر
شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

وبینار عصرانه فروش (کوچینگ تیم فروش)

 • آنلاین
 • ۴۹,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ