ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"رادیوم، موج نو خلاقیت" در تاریخ جمعه ۲ اسفند ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

نه به تبلیغات بدون خلاقیت :)

به کارگاه خلاقیت رادیوم خوش آمدید

 

در این دوره که افتخار نداشتیم در خدمت شما باشیم، اگر می خواهید برای دوره دوم ثبت نام کنید با عنوان "ثبت نام در دوره دوم رادیوم"به من ایمیل بزنید.

ایمیل علیجاه شهربانویی

بخوانید که در دوره اول چه برنامه ای داشتیم:

علاقمند هستید "اصول خلاقیت در صنعت تبلیغات" را در یک کارگاه با استفاده از یک کِیس واقعی یاد بگیرید؟ در دوره نخست "رادیوم" شرکت کنید!

 

داستان دوره به صورت ساده و خلاصه اینطوریه که شما پس از ثبت نام در دوره به 4 گروه 4 نفره تقسیم می شوید. این گروه ها قرار است در طول دوره بر سر ساخت یک پیام خلاقانه برای تبلیغ مشتری رقابت کنند. باز هم تاکید می کنم که این رقابت بر اساس نیاز یک برند باسابقه شکل گرفته و تیم ها روی یک پروژه واقعی کار می کنند و یک تیم برنده میشه، 3 میلیون 600 هزار تومان جایزه نقدی می گیره و ایده اش برای اجرا در اختیار مشتری قرار می گیره.

 

مسیر این کارگاه...

 

گام نخست( تکمیل اطلاعات و گروه بندی تیم ها): همانطور که گفتم پس از ثبت نام و تکمیل اطلاعات شما دوست عزیز، گروه بندی انجام میشه و بسته به سابقه کار، دانش و برخی معیارهای دیگه تیم ها مشخص می شوند. سعی می کنیم تا اونجا که ممکنه این تیم ها همگن و همسطح باشند.

 

این تیم ها در طول 2 هفته پیش از آغاز ماژول اصلی کارگاه، فعالیتشونو آغاز می کنند. در حقیقت ماژول اصلی نقطه عطف کارگاه خلاقیت رادیوم حساب میشه که شامل تدریس توسط مدرسان، کار تیمی و ارائه ایده نهایی به داوران، تصمیم گیری در مورد تیم برنده و اهدای جایزه خواهد بود.

 

گام دوم: در روز های 17 و 18 بهمن، یک پکیج شامل کتاب های برجسته در حوزه خلاقیت، برای ثبت نام کنندگان ارسال میشه تا با مطالعه اونها، آشنایی بیشتری با خلاقیت در صنعت تبلیغات داشته باشن. البته ممکنه این پیش زمینه باشه و با مطالعه تقویت بشه

 

گام سوم: روز 26 بهمن ماه سند"بریف مشتری" برای شما ارسال میشه، این بریف تقریبا مفصل در حقیقت صورت مساله شماست که باید روی آن کار کنید. ارائه این بریف چند روز زودتر از شروع کارگاه به شما و هم تیمی های شما این فرصتو میده که وقت داشته باشید قبل از دوره براساس یک چارچوب حرفه ای روی ایده تون کار کنید. این بریف شامل کلیه اطلاعات مورد نیاز برای خلق ایده تبلیغاتی است.

 

گام چهارم: پیش از شروع دوره، یک وبینار 2 ساعته خواهیم داشت.  در این وبینار، مدرسان دوره به سوالات احتمالی شرکت کنندگان پاسخ می دهند و بصورت عمیق تر مساله مشتری در حوزه خلاقیت و ایده پردازی را تشریح می کنند. افراد تیم ها با هم آشنا میشن و از این به بعد میتونن به صورت تیمی روی صورت مساله و ایده تبلیغاتی متمرکز بشن.

 

گام پنجم ( ماژول اصلی) : این ماژول همانطور که می دونید در روزهای یکم و دوم اسفند برگزار میشه و خودش به 3 بخش تقسیم میشه.

بخش نخست: در روز پنجشبه یکم اسفند، مدرسان دوره، 8 ساعت را به تدریس و انتقال تجربه می پردازند. تدریس همزمان و به صورت تعاملی است و در اون این سرفصل ها به صورت کامل به شرکت کنندگان ارائه میشه:

 1. رویکردهای روانشناختی خلاقیت در مکاتب معروف
 2. ایده پردازی و تکنیک های خلاقیت
 3. ایده پردازی عملی( همانند آژانس های تبلیغاتی)
 4. طوفان فکری-خلق کانسپت-ایده-مدیریت هنری-خروجی نهایی
 5. تکنیک های روبه رو شدن با مشکلات خلاقیت در آژانس ها
 6. معرفی ابزارهای کمک کننده به فرآیند خلاقیت تبلیغاتی (سایت ها، نرم افزارها و ...)
 7. آموزش پروسه خلاقیت سریع( برای کارهای فورس ماژور)

و چندین و چند مورد ظریف و مهم دیگه... در این بخش به تیم ها فرصت داده میشه که روی ایده خودشون کار کنند.

 

بخش دوم: در 4 ساعت اول روز جمعه دوم اسفندماه، تیم ها به صورت متمرکز به کار روی ایده و جمع بندی اونها می پردازند و در این مدت اگر نیاز داشتند با مدرسان دوره راجع به ایده هاشون صحبت می کنند.

 

پس از این بخش، جناب استاد لطفی از مدرسان برجسته فروش و بازاریابی، یک ساعت راجع به اینکه تیم ها چطور ایده شونو به داوران ارائه کنند، صحبت می کنند. تا آمادگی شما دوست گرامی برای ارائه در این کارگاه و در محیط واقعی صنعت بیشتر بشه.

 

بخش سوم: هر تیم در مدت زمان تعیین شده ایده شو  به داوران ارائه می کنه و داوران محترم که از افراد برجسته صنف تبلیغات هستند، در مورد تیم برنده تصمیم گیری می کنند. در نهایت نماینده مشتری و داوران از تیم برنده تقدیر می کنند و ایده تیم برگزیده 3 روز پس از پایان کارگاه توسط تیم برگزاری جمع بندی و برای مشتری ارسال میشه.

 

چگونه از تیم برنده تقدیر می شود؟

هدایای دوره توسط مشتری در نظر گرفته شده شامل بازگشت وجه بلیط شرکت در دوره و جوایز غیرنقدی میشه. این جوایز نقدی و غیرنقدی بدون استثنا به همه 4 نفر تیم تعلق خواهد گرفت.

 

گام ششم ( این پایان راه نیست):

درسته که "رادیوم 1" به پایان میرسه اما ما ثمره تلاش های شما و هم تیمی هاتو به گوش خیلی از برندهای مطرح می رسونیم. شاید این تلاش راهی باشه برای ارتباط این برندها با شما و رادیوم...

منتظر شما هستیم در این دوره جذاب و هیجان انگیز... همین الان ثبت نام کن

 

مخاطبان این دوره چه کسانی هستند؟

 • دوستانی که در صنعت تبلیغات حضور دارند و اکنون می خواهند به صورت حرفه ای خلاقیت و ایده پردازی را توانمندی هاشون اضافه کنند.
 • افرادی که می خواهند به آژانس های تبلیغاتی بپیوندند و در بخش ایده پردازی مشغول به فعالیت شوند.
 • استارت آپها و کسب و کارهای کوچکی که می خواهند برای برنامه های تبلیغاتی کسب و کار خود ایده پردازی کنند.

 

چرا نام دوره رادیوم است؟ به چند دلیل ساده...        

 • اول اینکه رادیوم از نام کانال تلگرامی رادیو که سالهاست در زمینه تبلیغات، خلاقیت و نقد پیام کمپین های تبلیغاتی فعال است، اقتباس شده
 • رادیوم یک عنصر در جدول تناوبی است و به عنوان سوخت هسته ای بکار میره و ما فکر می کنیم خلاقیت سوخت اصلی کمپین های تبلیغاتیه
 • نهایتا اینکه رادیوم در سال 1898 میلادی رسما متولد شد و تقارن 98 میلادی با سال 1398 که اولین دوره کارگاه خلاقیت رادیوم برگزار میشه برای ما جالب توجه بود.

 

شرایط حضور:

شما با تهیه بلیط این دوره می پذیرید که

 •  با نظم و دقت به مطالعه محتوای ارائه شده بپردازید و با هم تیمی ها همراهی و همکاری داشته باشید.
 •  مدرسین دوره تیم های شما را مشخص کنند. آنها سعی می کنند تقریبا گروه ها همسطح باشند.
 • رای ارائه شده توسط تیم داوری مبنی بر انتخاب تیم برنده را می پذیرید.
 • و اینکه امیدوار به موفقیت باشید ?

 

 

سخنرانان

علیجاه شهربانویی
علیجاه شهربانویی
مشاور بازاریابی و تبلیغات

در حال حاضر مشاور مدیرعامل رادیاتور ایران در زمینه بازاریابی و تبلیغات

مشاور مدیرعامل هم آوا در حوزه بازاریابی و تبلیغات

مشاور مدیریت موسسه مطالعه شریف در زمینه تبلیغات

و مدیراجرایی دپارتمان مشاوره راتین

هیوا میرزایی
هیوا میرزایی
مدیر خلاقیت و محقق در حوزه تبلیغات
مهدی لطفی
مهدی لطفی
مشاور فروش، بازاریابی و CRM

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۸:۳۰ ۹:۰۰
تدریس خلاقیت۹:۰۰۱۷:۰۰

برگزارکنندگان

کانال تلگرامی رادیو
کانال تلگرامی رادیو

سوالات متداول

هیچی! خلاقیتتو با خودت بیار
ذهن، مداد، کاغذ، اگر دوست داشتی لپ تاپ بیار...
نه نیاز نیست
بیاید خودمونو گول نزنیم. از این مدرک الکی ها که با 20 هزار تومن مثلا به شما از هاروارد یه چیزی دادن به شما دردی از کسی دوا نمی کنه. اما من در برگه ای تصدیق می کنم که شما در این دوره حضور موفق داشتید. ضمنا ما ثمره کار شما را به اقلا 50 تا شرکت و موسسه بزرگ پرزنت می کنم!
سعی می کنیم با استفاده از اطلاعاتی که از فرم های تکمیل شده توسط خود شما بدست می آریم، تیم های متوازنی درست کنیم. ضمنا ممکنه در طول مسیر یکی از تیم ها به هر دلیلی یکی از اعضا خودشو از دست بده. در این حالت من و استادان دیگر سعی می کنیم تا حد نیاز همراه این تیم باشیم.

برگزار‌کننده

آواتار

کانال رادیو

کانال تلگرامی رادیو از بیست و چهار سپتامبر 2015 کارشو در زمینه نقد و بررسی تبلیغات ایران و جهان، خلاقیت و استراتژی پیام آغاز کرده و دوره خلاقیت "رادیوم" در حقیقت توسط دست اندرکاران این کانال متولده شده است. آدرس کانال رادیو:  https://t.me/alijahsh

رویداد های برگزارشده۱

آدرس

تهران خیابان پاسداران، خیابان کوهستان یکم، پلاک 5

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
یک‌شنبه ۱۰ مرداد

وبینار جلسه اول دوره مگاسئو [+70 ساعت آموزش SEO]

 • آنلاین
 • رایگان
 • سید محمد امین هاشمی
چهارشنبه ۱۳ مرداد

کارگاه آموزشی فروش در کسب و کار های دیجیتال

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ
پنج‌شنبه ۴ شهریور

وبینار Product Market Fit

 • آنلاین
 • از ۳۵۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی ژوپیتر