رویداد به پایان رسیده است!
روز جهانی بازی های رومیزی | بابازی و کافه ماشین در تاریخجمعه ۱۰ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

روز جهانی بازی های رومیزی | بابازی و کافه ماشین

شروع:
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان:
جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان: تهران
موضوع:غیره / غیره
روز جهانی بازی های رومیزی | بابازی و کافه ماشین
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اگر تاس دستتونه بذارید زمین، اگر وسط بر زدن كارتهاتون هستید دست نگه دارید و سریعا به دوستانتون زنگ بزنید، ساعت هاتون رو با ما میزون كنید و آماده بشید برای بزرگترین رویداد سراسری بازیهای رومیزی در جهان. قراره كل روز رو بگیم و بخندیم و بازی كنیم...

چه روزی؟

روز جهانی بازیهای رومیزی هر ساله در ماه آوریل در سرتاسر دنیا برگزار میشه. در این روز مراکز بازی در کشورهای مختلف، پر میشن از بازیهایی که شرکت کنندگان میتونن اونها رو به رایگان بازی کنند. این رویداد در کل دنیا - شامل ۸۰ کشور در ۷ قاره - هرساله با شکل و شمایلی هماهنگ برگزار میشه. اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد رو میتونین اینجا بخونید. امسال قراره ایران هم جزو برگزارکنندگان این رویداد باشه. شما هم اگه حوصلتون سر رفته و دلتون بازی میخاد، اونهم بازی مجانی، اونهم یک روز کامل، به ما بپیوندین که قراره خیلی خوش بگذره!

?

چه خبره؟

  • جمع شیم! مراکزی در شهر تهران و شیراز قراره با قفسه های پر از بازی در خدمت عشاق و علاقمندان بازیها باشند. مراکزی که تا به الان در این رویداد شرکت کردن عبارتند از کافه برد و انستیتوی بازیسازی (به همت تیم رومیز) در تهران و کافه کندوی شیراز و حالا بابازی هم با همراهی کافه ماشین در این رویداد شرکت میکنه تا کسی از قافله بازی کردن در اون روز جا نمونه! در تمام این مراکز کهنه کارهای بازیها حضور دارند تا بتونند شما رو در امر خطیر بازی کردن کمک کنند و احیانا خودشون هم بشینن دورمیز و کنارتون بازی کنند. برای آگاهی از این مراکز منتظر بروزرسانیهای ما باشید.
  • بازی کنیم! کلی بازی انتظارتونو میکشه که رایگان میتونین تمامشو بازی کنین. از بازیهای کارتی سریع گرفته تا بازیهای استراتژیک، از بازیهای دو نفره تا بازیهای مهمونی! برای راحتی انتخاب، ما بازیها رو بر اساس سبک و سیاقشون براتون سانس بندی کردیم و هر سانس در اون روز شامل یه سری بازیها میشه.

چرا که نه!

از اونجاییکه ظرفیت هر مرکز محدوده، لطف کنید و زودتر ثبت نام کنید تا هم ما آمار دستمون باشه و هم شما بتونین به سانس و بازی مورد علاقتون برسید. ما میخایم تمام تلاشمون رو بکنیم که به هممون خوش بگذره و بتونیم عشق به بازیها رو بیشتر و بیشتر به کمک هم پراکنده کنیم، چون روز جهانی بازیهای رومیزی روزیه درباره جمع شدن، کنار هم بازی کردن، کشف دوستها و بازیهای جدید و کمک به دیگران برای آشنایی با این سرگرمی بی نظیر! پس برای جمعه ۱۰ اردیبهشت از الان حاضر باشید...

پیش بسوی روز جهانی بازیهای رومیزی!

آدرس:تهران خیابان زرتشت، مرکز تجاری کیان، طبقه ی اول، کافه ماشین