رویداد به پایان رسیده است!
رویداد مجازی (وبینار) معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق در تاریخ سه‌شنبه ۱۷ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۱۵ تیر ساعت ۱۴:۰۰

رویداد مجازی (وبینار) معرفی نیازهای فناورانه صنعت برق

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


موضوع رویداد آنلاین (وبینار)

در این رویداد آنلاین، نیازمندی های فناورانه سازندگان، تامین کنندگان و بهره برداران بزرگ صنعت برق کشور به نمایندگان شرکت های دانش بنیان و فناور و متخصصین این حوزه معرفی و از آنها درخواست خواهد شد تا پیشنهادات کاربردی خود را ارائه نمایند. 

این نیازمندی های فناورانه، به عبارتی گلوگاه ها و خلاء های صنعت برق کشور در حوزه تجهیزات، مواد، فرآیندها و... هستند که توسط بهره برداران و هلدینگ های بزرگی نظیر توانیر، برق و انرژی صبا، سرمایه گذاری برق و انرژی غدیر، پژوهشگاه نیرو، شرکت های توزیع برق، برق حرارتی، مدیریت منابع آب ایران، فراب، ایران ترانسفو، تعدادی از نیروگاه های کشور و... به مخاطبان معرفی خواهد شد.

 

زمانبندی و محتوای برنامه

وبینار مذکور طی سه روز 15، 16 و 17 تیرماه 99 برگزار می شود. با توجه به برگزاری آنلاین رویداد و جهت برنامه ریزی بهتر مخاطبان، زمان وبینار طی هر سه روز از ساعت 14 الی 16خواهد بود.

در بخش ابتدایی برنامه (هر سه روز) ابتدا نیازمندی های فناورانه در حوزه تجهیزات، قطعات، مواد و فرآیندها معرفی خواهد شد. ضمنا در حین ارائه نیازها مخاطبان می توانند پرسش ها و سوالات خود را مطرح کنند تا توسط ارائه دهندگان پاسخ داده شود.

برنامه ریزی این وبینار به نحویست که نمایندگان شرکت های دانش بنیان و فناور علاقه مند به مذاکره مستقیم با نمایندگان صنایع بتوانند بلافاصله بعد از پایان وبینار به صورت مستقیم در جلسات آنلاین مذاکره B2B حضور یابند. برای این منظور نیز کافیست متقاضیان حین ارائه رویداد در صفحه گفتگو، درخواست خود را اعلام نمایند تا راهنمایی لازم در این خصوص صورت پذیرد.

 

نحوه ثبت نام و شرکت در وبینار

مراحل ثبت نام و شرکت در این وبینار به ساده ترین شکل ممکن طراحی شده است. علاقه مندان به حضور (نمایندگان شرکت ها، متخصصان، اساتید، دانشجویان و همه کسانی که حوزه فعالیت آنها مرتبط با صنعت برق است) می توانند از طریق صفحه ایوند ثبت نام خود را انجام داده و سپس (در روزهای برگزاری) مراحل زیر را طی نمایند:

1-      ساعت 14 وارد آدرس اینترنتی زیر شوند:

www.online.inif.ir/ch/event 

2-      در صفحه باز شده گزینه میهمان را انتخاب کنید.

3-      در صفحه جدید نام، نام خانوادگی خود را وارد نمایند و سپس وارد محیط وبینار شوند.

 

نقش صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان برگزارکننده این رویداد و اصلی ترین نهاد حمایت کننده شرکت های دانش بنیان و فناور خدمات مختلفی دارد که طی رویداد معرفی خواهد شد. قراردادهای همکاری فناورانه ای که طی این رویداد و پس از آن منعقد گردد تحت حمایت ویژه این صندوق قرار خواهد گرفت.  

 

فرصت ویژه برای افراد و شرکت های حاضر در شهرستان ها

یکی از ویژگی های این رویداد که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مخاطبان می گردد، امکان حضور مجازی در وبینار آنلاین است. این موضوع فرصت برابر حضور برای کلیه­ی شرکت ها و متخصصان در اقصی­نقاط کشور را فراهم نموده و از این رو با استقبال ویژه عزیزان حاضر در شهرستان ها مواجه شده است.

چنانچه به هر دلیل در ثبت نام با مشکل مواجه شدید یا در خصوص رویداد پرسشی دارید می توانید با شماره های کارگزار تبادل فناوری این رویداد 88398563 و88398543-021 (شرکت بومرنگ)تماس بگیرید.


 

 

زمان‌بندی

یکشنبه 15 تیرماه 99
دوشنبه 16 تیر ماه 99
سه شنبه 17 تیر ماه 99
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۰۰۱۴:۰۵
ارائه نیازمندی های متقاضیان صنعت برق، پرسش و پاسخ۱۴:۰۵۱۵:۳۰
جلسات مذاکره مستقیم (B2B آنلاین)۱۵:۳۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۰۰۱۴:۰۵
ارائه نیازمندی های متقاضیان صنعت برق، پرسش و پاسخ۱۴:۰۵۱۵:۳۰
جلسات مذاکره مستقیم (B2B آنلاین)۱۵:۳۰۱۷:۳۰
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۴:۰۰۱۴:۰۵
ارائه نیازمندی های متقاضیان صنعت برق، پرسش و پاسخ۱۴:۰۵۱۵:۳۰
جلسات مذاکره مستقیم (B2B آنلاین)۱۵:۳۰۱۷:۳۰

برگزار‌کننده

آواتار

صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر