رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

اعتبارسنجی و فناوری های پرداخت تسهیلات

 • آنلاین
 • رایگان
 • فینووا
چهارشنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۰

دوره آموزشی کارآفرینی، ورود به بازارکار، تشکیل هسته های فناور و راه اندازی استارت آپ

 • آنلاین
 • ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی کارآفرینی سلتکس
شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

استارت آپ چیست ؟

 • آنلاین
 • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • کارخانه استارت آپی دانشگاه گلرنگ
جمعه ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

فروم تخصصی آموزشی فین تک در فضاهای استارت آپی

 • آنلاین
 • ۲۲۰,۰۰۰ تومان
 • آینده پژوهان کاوشگر مسیر
کاور
"رویداد تخصصی چالش محور حوزه های آب، انرژی و محیط زیست" در تاریخ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

حامیان

رویداد چالش محور و تخصصی آب، انرژی و محیط زیست

مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی (آما) با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشکده‌ی علوم و فناوری انرژی دانشگاه شریف اولین رویداد تخصصی و چالش ‏محور در حوزه‌ی آب، انرژی و محیط زیست را برگزار می نماید.

 

مزایای رویداد:

* اعطای گرنت تا سقف 100 میلیون تومان برای توسعه طرح ( نقدی و زیر ساختی) به تیم های برتر

* فرصت شبکه سازی و ارتباط با صنایع بزرگ و برتر کشور

* فضای فیزیکی و امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی

 

توجه: به کلیه ثبت نام کنندگان در رویداد، امکان استفاده از پکیج رایگان آموزش های کسب و کار که به صورت مجازی است داده خواهد شد. ارزش این پکیج آموزشی بیش از 3 میلیون تومان است و اساتید به‌ نام کشور در این پکیج به انتقال تجربیات و دانش خود خواهند پرداخت. شما با ثبت نام در این رویداد، این پکیج را به صورت رایگان دریافت خواهید نمود.سرفصلهای آموزشی به صورت زیر است:

 • فرهنگ کارآفرینی و استارتاپ
 • ایده و تفکر خلاق
 • شخصیت شناسی
 • روش های طراحی و راه اندازی یک استارتاپ
 • تفکر طراحی

همچنین تمام تیم ‏های شرکت کننده از آموزش های رایگان مهارت ‏های توسعه پیچ‏ دک (pitch deck) و ارائه به سرمایه گذار و نیز مشاوره فنی رایگان بهره‏مند خواهند شد. 

 

3 نکته بسیار مهم:

1. حتی اگر تیمی ندارید هم در این رویداد ثبت نام کنید و طرح خود را ارسال کنید. ما برای شما تیم سازی را انجام میدهیم و تیم شما را به مرور تکمیل میکنیم. لذا نگران یافتن هم تیمی مناسب نباشید.

2. اگر طرحی ندارید ولی علاقه مند به همکاری هستید ما شما را در تیم‏ها و طرح‏های موجود بر حسب تخصص و توانمندی شما، مشارکت خواهیم داد.

3. دوستان غیرتهرانی هم در این رویداد میتوانند شرکت کنند. شما میتوانید طرح خود را ارسال کنید و در صورت پذیرفته شدن طرحتان، ما امکان ارائه آموزش و مشاوره مجازی را برای شما فراهم نموده ایم. شما میتوانید در صورت پذیرفته شدن طرحتان، هر ماه یک روز برای گزارش حضوری در محل مرکز تشریف بیاورید و گزارش پیشرفت ارائه کنید. آموزش ها و مشاوره های مجازی را ما برای شما فراهم میکنیم.

 

لینک کلیپ دو دقیقه ای معرفی رویداد

 

جهت شرکت در این فراخوان، لطفا طرح های خود را در قالب این فرمت تا حداکثر 30 فروردین 1398 ارسال نمایید. لطفا توجه داشته باشید که در صورتی که طرح شما به صورت تیمی است، یک فایل را ارسال کنید و در آن فایل نام اعضای تیم را به صورت کامل وارد نمایید، ولی لازم است که همه اعضای تیم در رویداد ثبت نام نمایند.

دانلود فایل قالب ارسال طرح ها

دانلود فایل راهنمای شرکت در رویداد

 

پس از تکمیل فرم لطفا آن را به ایمیل مرکز به آدرس info@amaitc.ir ارسال نمایید و پس از ارسال، از طریق تلگرام مرکز به ادمین تلگرام هم اطلاع دهید.

در صورتی که سوالی دارید، لطفا بخش سوالات متداول را مطالعه بفرمایید و در صورتی که پاسخ خود را دریافت نکردید میتوانید از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با مرکز به شماره 66085181_021، پاسخ سوال خود را دریافت نمایید.

📧 ایمیل: info@amaitc.ir
📝 وبسایت: www.amaitc.ir
🗣 اینستاگرام: https://www.instagram.com/amaitc.ir/
⚙️ لینکدین: https://www.linkedin.com/in/amaitc
🔊 تلگرام: https://t.me/amaitc
📞 شماره تماس: 021-66085181

منتظر دریافت طرح های شما هستیم!

 سبز باشید و پر انرژی...

 

 

سوالات متداول

طرح شما توسط داوران بررسی میشود و در روزهای رویداد (سوم و چهارم اردیبهشت 98) تیم های برتر در هر چالش انتخاب میشوند.
برای هر چالش، سه تیم برتر معرفی میشود ولی با این حال ممکن است که این تعداد متناسب با طرح های دریافتی تغییر کند
در پوستر مرکز مشخص شده است.
تیم های برتر در رویداد، وارد دوره پیش شتابدهی میشوند و در یک بازه 2 تا سه ماهه سعی میکنند که طرح کسب و کار تجاری خود را نهایی کنند. در این بازه چند ماهه تیم ها آموزش و منتورینگ فنی و کسب و کاری دریافت میکنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید: yon.ir/tGHcF
پس از تکمیل طرح کسب و کار و در صورت تایید آن، تیم ها وارد دوره شتابدهی خواهند شد که در این دوره 6 ماهه، آموزش ها و مشاوره های تخصصی بیشتری را دریافت خواهند کرد. همچنین در این مدت تیم ها مورد حمایت مادی و معنوی تا سقف 100 میلیون تومان (50 میلیون نقدی و 50 میلیون غیر نقدی) قرار خواهند گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید: yon.ir/fjnXU
بله همانگونه که ذکر شد شما میتوانید ایده و طرح خود را به صورت انفرادی هم ارسال نمایید و ما در مرکز آما شما را جهت تیم سازی کمک میکنیم.
خیر این رویداد فقط مختص تهرانی ها نیست. بلکه غیر تهرانی ها هم میتوانند طرح خود را چه به صورت انفرادی و چه به صورت تیمی ارسال کنند. امکان آموزش و مشاوره مجازی و غیر حضوری در مرکز آما فراهم است. در صورت پذیرفته شدن طرح، شما هر ماه یک بار برای ارائه گزارش پیشرفت تشریف می آورید و آموزشها و مشاوره ها را به صورت مجازی و غیر حضوری هم میتوانید دریافت کنید.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
فراخوان و دریافت طرح هااول اسفند ۹۷۳۰ فروردین ۹۸
۲۹۲
دنبال کننده
۱۲
کل رویدادها

بیشتر از ۳۰ نفر (۶۸%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران تهران، طرشت شمالی، بلوار شهید تیموری، پژوهشکده علوم و فناوری انرژی شریف، طبقه اول، مرکز نوآوری و فناوری آب، محیط زیست و انرژی

موقعیت جغرافیایی رویداد