رویداد به پایان رسیده است!
سالاد محتوا با سس سئو در تاریخ سه‌شنبه ۱۴ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سالاد محتوا با سس سئو

شروع:
سه‌شنبه ۱۴ آذر ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۴ آذر ۹۶ ۱۹:۰۰
سالاد محتوا با سس سئو
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر


سخنرانان

امیرحسین امیری

امیرحسین امیری

کارشناس سابق بازاریابی موتورهای جستجو در دیجیکالا

برگزارکنندگان

علی بای

علی بای

زبانشناس و متخصص محتوا

حامد اسحاقی

حامد اسحاقی

متخصص سئو و تحلیلگر محتوا

حبیب متوسل

حبیب متوسل

مدیر اجرایی رویداد

توضیحات تکمیلی

محتوالی، دورهمی‌های متوالی علاقه‌مندان به حوزه تولید محتواست که سه‌شنبه‌های هر هفته از ساعت 5 تا 7 عصر در کافه نیمکت باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران برگزار می‌شود.
با هر سطح دانشی که در حوزه محتوا باشید، به شرط علاقه و خالی بودن سه‌شنبه عصرهایتان، می‌توانید در رویداد محتوالی شرکت کنید. محتوالی معمولا دو بخش دارد. در بخش اول با کمک حاضران در جلسه، در مورد موضوع جلسه صحبت خواهیم کرد و پس از دقایقی استراحت، پای گفتگوی داغ اما صمیمانه با مهمان جلسه خواهیم نشست.
در رویداد این هفته، در بخش اول نوشتن یک آگهی تبلیغاتی برای یک کالا (یک ماوس با طراحی خاص) را تمرین خواهیم کرد و پس از آن با امیرحسین امیری، کارشناس سئو و گوگل ادوردز، گفتگو خواهیم کرد.
حضور در رویداد رایگان است. البته برای جبران بخشی از هزینه‌های مکانی که رویداد در آن برگزار می‌شود، مبلغ 6 هزار تومان به دوستان کافه نیمکت پرداخت می‌کنیم. خبر خوب اینکه با همین مبلغ می‌توانید از منوی جذاب و خوشمزه کافه برای خودتان خوراکی سفارش دهید.

آدرس:تهران میدان انقلاب - خیابان 16 آذر- پایین‌تر از خیابان ادوارد براون - جنب کلینیک 16 آذر- باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران - کافه نیمکت