رویداد به پایان رسیده است!
اولین سمینار "آرزوی تو دستور توست" - همراه با رونمایی از بهترین کتاب کوین ترودو در تاریخ پنج‌شنبه ۲۵ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۵ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

اولین سمینار "آرزوی تو دستور توست" - همراه با رونمایی از بهترین کتاب کوین ترودو

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

محمود جولایی
محمود جولایی
مدیر سایت راز موفقیت

سمیناری آرزوی تو دستور توست - کوین ترودو


آیا می دانید کوین ترودو کیست؟

مارک کوین ترودو (Kevin-Mark-Trudeau) مشهور به کوین ترودو، میلیاردر خودساخته آمریکایی است. کوین ترودو کارآفرین خود ساخته و ثروتمند، نویسنده مشهور، سخنران و مشاور، متخصص خودیاری، چهره تلویزیونی، نت ورکر، مدرس دوره قانون جذب (  آرزوی تو دستور توست ) و فروشنده موفق آمریکایی و مولف کتاب های زیادی ( کوین ترودو 13 جلد کتاب دارد ) در زمینه های مختلفی مانند: موفقیت، سلامتی، تغذیه و کاهش وزن، تقویت حافظه و روش های توسعه مالی است.

کوین ترودو پسرخوانده «رابرت و مری ترودو» است و پس از گذراندن دوران سخت کودکی و جوانی روزی خیلی تصادفی وارد گروه های مخفی آمریکا میشود. کوین ترودو همه رازهای موفقیت و توسعه فردی را می آموزد و در زندگی خود بکار می گیرد. کوین ترودو به شکل سرسام آوری رشد می کند. کوین موفق می شود بیش از 60 شرکت فعال را راه اندازی کند. کوین ترودو همچنین شبکه رادیو تلویزیونی و ماهواره ای خود را نیز راه اندازی می کند.

کوین ترودو به اوج معروفیت و تمول مالی میرسد و ناگهان تصمیم می گیرید راز موفقیت و فرمول های کسب ثروت را که در گروه های مخفی آموخته، برای مردم عادی افشا کند. این تصمیم او برخلاف قوانین گروه های مخفی بود و بخاطر همین افراد سطح بالا و با نفوذ عضو گروه های مخفی مشکلات بسیاری برای فروش کتاب های کوین ترودو بوجود آورده و در نهایت هم در سال 2013 او را به زندان انداختند.

 

 

چرا باید در سمینار آرزوی تو دستور توست، شرکت کنم؟

کوین ترودو را بهترین مدرس آموزش قانون جذب و موفقیت مالی خطاب می کنند. به نظر بنده که مدت هاست آموزش های ایشان را دنبال می کنم علت این امر موارد زیر است:

1- کوین ترودو اولین کسی بود که آموزشهای خصوصی گروه های مخفی را به سطح عمومی کشاند.

2- او قانون جذب را همراه با «اقدام و عمل» قبول دارد وباور دارد که  تمرین روزانه بهترین روش نتیجه گرفتن است.

3- سبک تدریس منحصربفرد او و  تکرار مفاهیم و جزئی نگری او،  کتاب ها و دوره اش را تاثیر گذار کرده است.

4- تاکید کوین ترودو روی مفاهیم اولیه و الگو سازی ذهنی است.

5- کوین ترودو آموزش های خود را قبلا تجربه کرده و تکنیک های او آموزش تئوری نیست.

6- او تنها استاد موفقیت در جهان است که با فروش محصولات آموزشی، ثروتمند نشده است. 

کوین ترودو روزی تصمیم عجیبی گرفت و برخلاف رسم دیرینه اعضای گروه های مخفی، تصمیم گرفت آموزش هایی که در این گروه ها سینه به سینه منتقل شده بود را در یک سمینار به جهانیان عرضه کند. او فقط یک بار این سمینار را برگزار کرد. عنوان این سمینار دو روزه که در جایی نامشخص نزدیک کوه های آلپ در هتلی بسیار مجلل برگزار شد را «سمینار آرزوی تو دستور توست» گذاشت. افرادی خاص از سرتاسر جهان انتخاب شدند. قیمت بلیت سمینار آرزوی تو دستور توست هر نفر 10000 دلار بود. در این سمینار تعدادی از دوستان کوین ترودو که از اعضای گروه مخفی برادر هود بودند، نیز حضور داشتند تا شرکت کنندگان سمینار آرزوی تو دستور توست از نزدیک بتوانند نتایج آموزش های گروه های مخفی را ببینند و همچنین با باور قوی سوالات خود را مستقیم  از خود او بپرسند.

خبر این سمینار سریعا در دنیا پیچید و دقیقا اوج محبوبیت کوین ترودو از این زمان آغاز شد. البته دشمنی های افراد عضو گروه های مخفی که شامل ثروتمندان، سیاستمداران و حتی سناتورها و رییس جمهور آمریکا و بسیاری از افراد با نفوذ و سطح بالای جامعه آمریکا می شد، نیز همزمان شدت گرفت. 

سمینار صوتی آرزوی تو دستور توست آنقدر کامل و جالب بود که به دوره آرزوی تو دستور توست تغییر نام یافت و خیلی سریع کوین ترودو مجبور شد دوره صوتی آرزوی تو دستور توست را در آمازون و ... عرضه کند. کوین ترودو کتابی نیز با همین عنوان نوشت که با فروش بسیار بالایی مواجه شد. 

چرا باید این سمینار را تهیه کنید؟

چون تنها سمینار صوتی آموزش موفقیت و قانون جذب در جهان است که از مفاهیم پایه ای شروع می کند. الگو سازی های ذهنی را به زیبایی و با استفاده از سبک خاص آموزشی پیش می برد و آنقدر مثال میزند که تکنیک ها برای هر فردی با هر موضوع و هدفی جا می افتد. کوین ترودو قدرت تشخیص سوالات احتمالی مخاطب خود را دارد. او در جای جای کتاب ها و مخصوصا دوره آرزوی تو دستور توست این پرسش ها را به صورت کامل پاسخ می دهد. شاید شگفتی دیگر این دوره و کتاب آرزوی تو دستور توست این باشد که او رازهای جذب ثروت و روانشناسی موفقیت مالی خود را نیز در کتاب و سمینار آرزوی تو فرمان توست به زیبایی و با تمام جزئیات آموزش می دهد.

بنده همانطور که در یک کلیپ ویدیویی در آپارات اشاره کردم سالها بود که مطلب و مفهوم جدیدی در حوزه موفقیت از اساتید رتبه اول جهان نخوانده و نشنیده بودم. 

سمینار آرزوی تو دستور توست و کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست برای من و بسیاری از افراد در سرتاسر جهان بسیار متفاوت، ناب، جدید، عملیاتی و شگفت انگیز بود.

توصیه می کنم در کنار تمام مطالعاتی که تاکنون داشته اید، حتما کوین ترودو را بشناسید و حتما دوره آرزوی تو دستور توست و کتاب های کوین ترودو را از سایت راز موفقیت تهیه کنید.

 

بهترین کتاب کوین ترودو کدام است؟

کتاب کوین ترودو، خرید کتاب کوین ترودو

 

کوین ترودو یکی از پرفروش ترین نویسندگان آمریکا محسوب می شود. کتاب های کوین ترودو دو رکورد جهانی و مشهور دارد. اول آنکه کتاب های کوین ترودو به مدت 29 هفته پشت سر هم رکورد پرفروش ترین ها را حفظ کرد. دوم، با فروش نزدیک به 50 میلیون نسخه کتاب کوین ترودو، رکورد کتاب هری پاتر را هم شکست.

همه 13 جلد کتاب کوین ترودو عالی است. اما وقتی روی تک تک کتاب های کوین ترودو متمرکز شدم متوجه شدم که اکثر موضوعات کتاب های کوین ترودو برخلاف سمینار آرزوی تو دستور توست، مختص امریکاست و در ایران کاربرد خاصی ندارد. من 4 کتاب کوین ترودو را برای ترجمه انتخاب کردم:

1- Your Wish is Your Command - Guidebook  "کتاب آرزوی تو دستور توست- کتاب راهنما و تمرینات روزانه" (چاپ شده است.)

2-  Your Wish is Your Command - Audiobook  "کتاب آرزوی تو دستور توست- کتاب صوتی" (به زودی: در مراحل چاپ است.)

3- Kevin Trudeau's Mega Memory  "کتاب خود آموز تکنیک های تقویت حافظه - ابر حافظه" (به زودی: در مراحل چاپ است.)

4-  Natural Cures They Don't Want You to Know About "کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید" (این کتاب از برنامه ترجمه بنده خارج شد چون متوجه شدم کتاب «تغذیه و رژیم های غذایی برای همه»، بنده بسیار کامل تر و مفید تر است.)

 

رونمایی از کتاب آرزوی تو دستور توست

کتاب آرزوی تو دستور توست، محمود جولایی

بسیار خوشحالم که خبر ترجمه و چاپ کتاب تمرین سمینار آرزوی تو دستور توست را به شما دوستان کتاب دوست تلاشگر حوزه موفقیت مالی و تحول فردی، می دهم. پس از مدت ها تلاش کتاب آرزوی تو دستور توست ترجمه و پس از اخذ مجوزهای لازمه چاپ شد. علت اینکه این کتاب را بعنوان اولین کتاب کوین ترودو در ایران انتخاب کردم این بود که کتاب آرزوی تو دستور توست برخلاف همه کتاب هایی که تاکنون دیده اید، توضیحات مطالب تئوری نیست.

کتاب آرزوی تو دستور توست به صورت یک کتاب تمرین و دستورالعمل اقدام و عمل توسط آقای کوین ترودو طراحی شده و از صفحه اول تا صفحه آخر تمرین و راهکار به شما می دهد.

علت پرفروش بودن این کتاب کوین ترودو بخاطر کارهای عملی روزانه آن است. شما در این کتاب مقدمات و کلیات نمی بینید، بلکه توضیحات کوتاه و بلافاصله تمرین مربوطه ارائه شده است.

به نظر من همه ما امروز تئوری های مختلف موفقیت و علت های ناکامی های خود را میدانیم. مشکل بشر در عصر حاضر این هست که آنقدر مشاور و مدرس و نویسنده و ... برچسب به ما چسابنده اند که همه خوب میدانیم مشکل و ضعف ما کجاست. اما متاسفانه کسی نمیگوید چطور این ضعف ها را برطرف کنیم. کسی وقت برای ارائه تمرین و کار عملی نگذاشته است. شاید تنها علت انتخاب این کتاب ارزنده آن باشد که من خود نیز ویژگی وسواس آموزش را دارم و امکان ندارد کتابی از من بخوانید که در آن راهکار و تمرین و کار عملی به اندازه کافی ارائه نشده باشد. 

کتاب آرزوی تو دستور توست همان کتاب دوره صوتی کوین ترودو نیست که به متن تبدیل شده باشد! کتاب آرزوی تو دستور توست دستورالعمل کاربرد تکنیک های طلایی موفقیت است که صدها سال در گروه های مخفی تدریس میشده و امروز در اختیار مردم خوب ایران قرار گرفته است.

دوستانم شاید شما نیز مثل بنده کتاب زیاد خوانده باشید، اما اطمینان دارم به اندازه کتاب کوین ترودو تمرین و کار عملی انجام نداده اید. ما امروز خوب میدانیم موفقیت اتفاقی نیست. اما هر موفقیتی با یک اتفاق ساده آغاز می شود. اطمینان دارم خواندن این کتاب ارزنده و سپس انجام تمرینات و بکار گیری راهکارهای آن آغازگر تحولات درونی و موفقیت های بزرگ زندگی شما خواهد بود.

شما میتوانید کتاب آرزوی تو دستور توست (کتاب راهنما و تمرین) را از طریق سایت راز موفقیت تهیه کنید. همچنین خبر خوب آنکه در دورهمی حاضر این کتاب معرفی می گردد و جهت تشویق در راستای فرهنگ کتاب خوانی تخفیف 10 هزارتومانی برای شرکت کنندگان درنظر گرفته شده است. همچنین خبر خوب دیگر اینکه شما میتوانید پکیج صوتی کامل سمینار آرزوی تو دستور توست را نیز با تخفیف 30% در زمان حضور خود در این دورهمی سفارش دهید. باز هم خبر خوب برایتان دارم، کتاب خریداری شده توسط دوستان حاضر در دورهمی به نام ایشان و یا هرکسی که قصد هدیه دادن داشته باشند توسط مترجم امضا می شود. 

 

برنامه سمینار رایگان آرزوی تو دستور توست

  • هدف اصلی این دورهمی این هست که شما را با مفاهیم جدیدی که کوین ترودو در زمینه موفقیت و تغییر و تحول فردی و کسب ثروت به جهانیان معرفی کرده آشنا کنیم.
  • همچنین اولین کتاب کوین ترودو در ایران معرفی و عرضه می شود.
  • همه پرسش های شرکت کنندگان در رابطه با «سمینار صوتی آرزوی تو دستور توست» و قانون جذب پاسخ داده میشود.

 

در انتها نیز دوره کامل پرواز (تقویت عزت نفس و افزایش اعتماد به نفس) با تدریس محمود جولایی معرفی و ثبت نام با تخفیف انجام میشود.

آدرس

تهران میدان انقلاب - خیابان کارگر شمالی- کوچه رهنما- پلاک 19 - کافه باکارا

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

محمود جولایی

محمود جولایی هستم. سال 1389 اولین کتاب روانشناسی موفقیت در ایران را نوشتم و از آن سال تا کنون در حوزه موفقیت و تغییر و تحول فردی تالیف، ترجمه و تدریس داشته ام.  لطفا کتاب بخوانیم. لطفا کتاب های زیر را نیز تهیه و مطالعه کنید: 1- رازها و نیازهای موفقیت

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰