رویداد به پایان رسیده است!
سمینار فلوت تهران ۹۸ در تاریخ چهارشنبه ۱۹ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۱۸ تیر ساعت ۰۸:۰۰

سمینار فلوت تهران ۹۸

  • ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


سمینار فلوت تهران امسال با عنوان " کمپ ویژه نوجوانان"  برای  شرکت کنندگان 13 تا 18 سال برنامه ریزی شده است. لطفا تنها متولدین 1386 - 1380  ثبت نام نمایند.

 

علاقمندان به شرکت در کنسرت برگزیدگان باید تا تاریخ 12 تیرماه 98 نمونه صوتی/ویدئو از اجرای خود را برای انجمن ( به شیوه ای که در ادامه توضیح داده شده ) ارسال نمایند و در صورت اخذ تأییدیه، موفق خواهند شد در کنسرت برگزیدگان در روز 19 تیر اجرا نمایند. انتخاب قطعه به عهده داوطلب است و باید از رپرتوار تخصصی ساز فلوت انتخاب گردد.علاقمندان موظف به اجرای یک قطعه کامل و یا موومان اول از قطعه هستند. دعوت از پیانیست به عهده ی داوطلب است. قطعات رپرتوار که برای فلوت سولو نوشته شده است نیز قابل پذیرش هستند.

شیوه ارسال فایل : هنرجویان می بایست ابتدا از طریق وبسایت http://uupload.ir فایل خود را اپلود کرده و لینکی را که از وبسایت دریافته کرده اند به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس به ادرس ایمیل انجمن که در ادامه ذکر شده است ارسال نمایند.

شرکت کنندگان میتوانند در صورت تمایل به شرکت در کلاس های انفرادی آذین موحد بصورت حضوری برای روز پنج شنبه 20 تیرماه ثبت نام نمایند. 

آدرس

تهران پردیس هنر‌های زیبا ، دانشگاه تهران

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

انجمن فلوت ایران

انجمن فلوت ايران يكى از مهمترين دستاوردهاى گروه موسيقى پرديس هنرهاى زيباست، چرا كه نه تنها نمايانگر سطح عالى و بين المللى عملكرد دانشگاه تهران در حوزه ى آموزش موسيقى كلاسيك است بلكه دستاورد يكى از پيشروترين اقدامات در نظام دانشگاهى است. طرح تاسیس اول

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر