سومین دوره لیگ اینترنت اشیاء منطقه شمال و شرق کشور

شروع:
چهارشنبه ۱ آبان ۹۸ ۰۹:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱ آبان ۹۸ ۱۷:۰۰
سومین دوره لیگ اینترنت اشیاء منطقه شمال و شرق کشور
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

این رویداد ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه ویژه برای فینالیست هاست و برای دوستان فعال و علاقمند به اینترنت اشیاء حتما جذابیت ویژه‌ای دارد.

لیگ چه کاری انجام می‌دهد؟

این لیگ تیم‌هایی فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد خواهد کرد تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش را کردند و در سطح منطقه خود جزء ۳ تیم برتر شدند، می توانند در فینال رویداد، مقابل سرمایه‌گذارها توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب خود را ارایه بدهند.

نگران نباشید حتما نباید تیم باشید، همه کسانی که علاقمند و پیگیرند تا کسب‌و‌کاری برای خود در زمینه اینترنت اشیاء داشته باشند، میتوانند در این رویداد تلاش کنند تا هم‌تیمی پیدا کند.

ساز‌و‌کار لیگ ؟

لیگ در مناطق مختلف کشور از جمله شمال، غرب و شرق، جنوب و مرکز کشور برگزار می‌شود و تیم‌های اول تا سوم هر منطقه در مرحله فینال، در تهران، مقابل داوران و سرمایه‌گذاران با هم رقابت خواهند می‌کنند.

اگر به موضوع IoT علاقه‌مندید و در یکی از سه استان گلستان، مازندران و گیلان سکونت دارید، حتما در لیگ منطقه شمال شرکت کنید.

بیایید درباره اینترنت اشیاء یاد بگیریم، رقابت کنیم، تمرین کنیم و با ایده‌های خوب و کاربردی، دنیای بهتری بسازیم…شاید شما یکی از ۳ تیم برتر حوزه IoT کشور باشید

سخنرانان

مهندس مهدی روحانی نژاد

مهندس مهدی روحانی نژاد

مدیر فروم اینترنت اشیا ایران

دکتر سهیل رادیوم

دکتر سهیل رادیوم

محقق و استادیار دانشگاه

دکتر امیر ناظمی

دکتر امیر ناظمی

معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران

آدرس:گرگان بخش مرکزی میدان غدیر - بلوار الغدیر - روبروی سازمان حمل و نقل بار و مسافر - دانشکده کامپیوتر دانشگاه گلستان