رویداد به پایان رسیده است!
سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور- منطقه شرق در تاریخ یکشنبه ۱۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۲ آبان ساعت ۱۰:۰۰

سومین لیگ اینترنت اشیاء کشور- منطقه شرق

  • رایگان
  • مشهد
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


لیگ اینترنت اشیاء ایران ترکیبی از آموزش و رقابت، با چاشنی جایزه برای فینالیست‌هاست و از آنجایی که لیگ اینترنت اشیاء فرصت دیده شدن تیم‌ها و ایده‌های آنها را جدای از منطقه و شهر فراهم کرده، برای دوستان فعال و علاقمند در حوزه اینترنت اشیاء جذابیت ویژه‌ای دارد.

لیگ اینترنت اشیاء ایران چه کاری انجام می‌دهد؟

لیگ اینترنت اشیاء ایران، که بطور سراسری و طی یک برنامه زمانی در همه مناطق کشور برگزار می‌شود، تیم‌های فعال و توانمند در مناطق مختلف کشور که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسایی می‌کند و فرصتی ایجاد می‌کند تا تیم‌ها در سطح منطقه‌ای ارزیابی شوند، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند. در مرحله بالاتر تیم‌هایی که بیشتر تلاش کردند و در سطح منطقه خود جزء تیم‌های منتخب و برتر از سوی داوران شناسایی شدند، می‌توانند در فینال رویداد، مقابل سرمایه‌گذارها توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب خود را ارایه بدهند.

 

اگر ایده دارید اما هنوز تیمی تشکیل ندادید، نگران نباشید، تا فرارسیدن زمان لیگ منطقه مرکز هنوز فرصت باقی است و می توانید پیدا کنید.

 

ساز‌و‌کار لیگ اینترنت اشیاء ایران ؟

لیگ اینترنت اشیاء، در مناطق مختلف کشور (شمال، غرب، شرق، جنوب، شمال غرب و مرکز کشور) برگزار می‌شود و تیم‌های منتخب هر منطقه در مرحله نیمه نهایی و در نهایت فینال، در هفته اول آذرماه، در تهران، مقابل داوران و سرمایه‌گذاران با هم به رقابت می‌پردازند.

ثبت‌نام در لیگ اینترنت اشیاء ایران 

برای ثبت نام در لیگ اینترنت اشیاء ایران، کافی است فرم ثبت نام  در لیگ منطقه مرکز کشور را تکمیل نمایند. بعد از ثبت نام، هماهنگی‌های لازم با ثبت نام‌کنندگان برای رویداد، از طریق برقراری ارتباط و تماس با شما انجام خواهد شد، بعد هم که رویداد و داوری…

تفاوت‌های امسال لیگ اینترنت اشیاء ایران 

اول اینکه امسال تیم‌های برگزیده مناطق در مرحله نیمه‌نهایی با هم رقابت می‌کنند و ۳ تیم برگزیده از میان تیم‌های برتر در نیمه‌نهایی انتخاب خواهند شد.

دوم آیوتیک امسال با توجه به ابراز علاقمندی و اعلام آمادگی و همکاری از سوی برخی مناطق-مانند منطقه شمال کشور- لیگ را در این مناطق به عنوان یکی از رویدادهای منطقه، حضوری برگزار خواهد کرد و خبر خوب این که، این فرصت برای همه مناطق در صورت علاقمندی و اعلام همکاری میسر است. پس در صورت علاقمندی با ما ارتباط بگیرید.

پس:

اگر به موضوع IoT علاقه‌مندید، یا در این زمینه به عنوان استارتاپ در حال فعالیت هستید حتما در لیگ منطقه خودتان شرکت کنید و به خودتان، دوستان و هم‌تیمی‌هایتان فرصت دیده شدن بدهید.

شما می‌توانید یکی از ۳ تیم برتر حوزه IoT کشور باشید و یکی از جوایز میلیونی امسال را به خودتان اختصاص بدهید.

لطفا لطفا و لطفا به دوستان خودتان برنامه لیگ را اطلاع دهید و فراموش نکنید نسل بعدی استارتاپ‌ها در ایران، حول موضوع اینترنت اشیاء شکل خواهند گرفت پس از همین امروز آینده را ببینید و به جمع شرکت کنندگان در لیگ اینترنت اشیاء ایران بپیوندید.

بیایید درباره اینترنت اشیاء یاد بگیریم، رقابت کنیم، تمرین کنیم و با ایده‌های خوب و کاربردی، دنیای بهتری بسازیم…

 

برنامه لیگ منطقه شرق کشور:

یکشنبه 12 آبان ماه

حامیان

حامی

حامیان رسانه ای

حامی

حامی

آدرس

مشهد مشهد، خیابان کوه سنگی، نبش کوه سنگی 12، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

آیوتیک

مرکز نوآوری و شتابدهنده تخصصی اینترنت اشیاء

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر